Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , witam:)))

Jak dzis smakowicie na forum.Kazdy cos o jedzonku pisze.:)Ja jestem zalamana:( . Zaszalalam z ciastkami w pracy. Kolezanka przyniosla i nie moglam sie powstrzymac. I co teraz mam zrobic...? Jestem w II fazie od tygodnia i taka wielka plama juz. Na samym poczatku. Jak tak dalej pojdzie to z moim odchudzaniem nici. Jestem zla na siebie za takie zachowanie.. Bede nadal kontynuowac diete. Nie poddam sie. Mysle,ze ten moj napad to nadchodzacy @ . No ale to mnie nie tlumaczy. Jutro nowy dzien i mam nadzieje,ze bedzie lepiej:)

Pozdrowionka dla wszystkich:)

Kochana każda z nas ma coś na sumieniu,a moim zdaniem na początku jest najgorzej póżniej się przyzwyczaja i tak nie ciągnie,a jak piszesz,jutro nowy dzień i dalsza dieta, aby do przodu,na pewno będzie lepiej.Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwia kochana ja wiem ze nie ladnie...ale ja nie wiem czy ten produkt jest w polsce dostepny(ja mieszkam w Anglii).

Emm...popatrzylam w internecie, ale wychodzi na to ze w Polsce tego nie ma.

Na tej stronie mozna zobaczyc jak wygladaja: http://www.mysupermarket.co.uk/Hartleys_-_...y_In_Ocado.html

A noz widelec ktos upoluje na zakupach.

A lody juz sie mroza, jak beda dobre to wrzuce przepis pozniej :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola- eee..ja jem czasem rolmopsy, i z tego co pamietam to od czasu do czasu mozna. Pozniej jeszcze zerkne ale na 99%

Pocieszyłaś mnie, kochana. To do czasu do czasu sobie pozwolę. Ale będę się jednak starac jeść rybkę z parowara. Pozdrawiam Cię :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- probowal ktos robic juz lody??

Poki co znalazlam 3 przepisy- bardzo podobne do siebie, ale jednak z malymi roznicami...i nie wiem na ktory sie zdecydowac.

A dzisiaj ku mej niepoczytanej radosci znalazlam w sklepie aromat truskawkowy! AAAA!

A kiedy znalazlam galaretki owocowe bez cukru i tluszczu to myslalam ze sie rozplacze z radosci :D heheheh

Pozdrawiam

jakies wahania nastroju kochaniutka? :grin: biedna bagi...galaretka doprowadziła ją do spazmów :grin::D no popatrz..jak niewiele człowiekowi potrzeba do szczęścia...:grin::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana każda z nas ma coś na sumieniu,a moim zdaniem na początku jest najgorzej póżniej się przyzwyczaja i tak nie ciągnie,a jak piszesz,jutro nowy dzień i dalsza dieta, aby do przodu,na pewno będzie lepiej.Trzymaj się.

więc skoro robicie sesję terapeutyczną to ja tez się przyznam.. caały weekend grillowałam i oparłam się pokusom. ale jak goście sie rozjechali....poszlam na loda (2 gałki) i jeszcze raz na loda (bigmilka) mea culpa....mea maxima culpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee?

Synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Pozdrawiam

ee? no taka karma.....:D pyli....

- Panie doktorze, mam depresję.

- Wie pan, najskuteczniejszym lekarstwem na to jest zanurzyć się po uszy w robocie.

- Ale ja beton mieszam.

po ostatniej kumulacji

Stoi dziennikarz pod budką Lotto przed kumulacją i robi z graczami wywiady. Podjeżdża pod budkę facet trabantem, dziennikarz podchodzi do niego i pyta:

- Co pan zrobiłby z wygraną?

- No, przeznaczyłbym na większe mieszkanie, na Poloneza.

- A reszta?

- Reszta na konto.

Podjeżdża jakiś facet Polonezem, dziennikarz pyta:

- Co pan zrobiłby z wygraną?

- No, to jakiś dom, Mercedes....

- A reszta?

- Reszta na konto.

Podjeżdża facet Mercedesem 600 SL. Dziennikarz:

- Co pan zrobiłby z wygraną?

- Spłaciłbym urząd skarbowy, potem ZUS, może komornika ...

- A reszta?

- A reszta niech k...a czeka!

dobranoc bagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,bez różnych takich...załamań i zwątpień...trzeba iść do przodu.Jak już się zaczęło to trzeba skończyć.Na pocieszenie odemnie kwiatuszek  :D

      post-7037-1241554145_thumb.jpeg

Margot ,szybkiego powrotu do zdrowia synkowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie możecie mieć wyrzutów sumienia to nic dobrego ja tez parę razy zgrzeszyłam czekoladki, ciacho a nawet tortilla no po prostu musiałam tak mnie naszło, ale jest wszystko ok mam wage jaka chciałam miec teraz jestem na fazie 3 i mam nadzieje ze dam rade. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rankiem, czytam wszystko co dziennie, jestem z wami ale moja waga nadal stoi, jestem coraz bardziej zla. Wczoraj w aptece zamowilam sobie skrobie kukurydziana, bedzie w czwartek. Mam nadzieje ze wy tez mozecie zapytac w aptekach moze wam sprowadza, zawsze taniej niz na internecie, no koszty przesyłki....Gdy nachodzi mnie na słodkie ratuje sie robiac kogel mogel....zamiast cukru kupilam fruktoze sypką w aptece/to chyba dozwolone/ kawe pije ze sodzikiem w tabletce,wode pije.Sama nie wiem czemu ta waga stoi, ale mam jeszcze nadzieje ze ruszy.... Miłej srody zycze moim koleżankom, bez stresu, aby dzieci nie chorowały,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- probowal ktos robic juz lody??

Poki co znalazlam 3 przepisy- bardzo podobne do siebie, ale jednak z malymi roznicami...i nie wiem na ktory sie zdecydowac.

Pozdrawiam

Udało Ci się już te lody zrobić??!!?? Bo w naszych przepisach jest Śliweczki

przepis na lody - już raz je sobie zrobiłam - PYSZOTKA!!! Tylko trochę za mocno

mi się zamroziły, ale może tak ma być.. Choć wystarczyło je na chwilkę wyciągnć

z zamrażalnika i można było je spokojnie jeść. Smakowały jak prawdziwe :grin:

Pogoda się co prawda u mnie trochę popsuła, ale może zrobię je sobie dzisiaj, a co!!

MNIAMmmmmm..............

Aaa... no i melduję, że HERBATNIK A'LA CIASTO zjadliwy, ale oczywiście za dużo

aromatu, a za mało słodzika dałam, no i formy niczym nie posmarowałam, i ledwo wyskrobałam to swoje ciacho. Ale będę je robić częście - bo nie ma w nim żadnych

naciąganych składników (mam na myśli mąkę kukurydzianą..) tylko wszystko co można

(bo otręby i jajka - i to wszystko)!!!

Sredecznie pozdrawiam Wszystkich...

BOGI Ty się nie pogniewałaś o to ranne wstawanie?? Bo coś ostatnio Cię nie widzę

i znowu rano jestem sama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.