Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam rankiem, czytam wszystko co dziennie, jestem z wami ale moja waga nadal stoi, jestem coraz bardziej zla. Wczoraj w aptece zamowilam sobie skrobie kukurydziana, bedzie w czwartek. Mam nadzieje ze wy tez mozecie zapytac w aptekach moze wam sprowadza, zawsze taniej niz na internecie, no koszty przesyłki....Gdy nachodzi mnie na słodkie ratuje sie robiac kogel mogel....zamiast cukru kupilam fruktoze sypką w aptece/to chyba dozwolone/ kawe pije ze sodzikiem w tabletce,wode pije.Sama nie wiem czemu ta waga stoi, ale mam jeszcze nadzieje ze ruszy.... Miłej srody zycze moim koleżankom, bez stresu, aby dzieci nie chorowały,,,,,

Oj - kamień z serca - jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rankiem, czytam wszystko co dziennie, jestem z wami ale moja waga nadal stoi, jestem coraz bardziej zla. Wczoraj w aptece zamowilam sobie skrobie kukurydziana, bedzie w czwartek. Mam nadzieje ze wy tez mozecie zapytac w aptekach moze wam sprowadza, zawsze taniej niz na internecie, no koszty przesyłki....Gdy nachodzi mnie na słodkie ratuje sie robiac kogel mogel....zamiast cukru kupilam fruktoze sypką w aptece/to chyba dozwolone/ kawe pije ze sodzikiem w tabletce,wode pije.Sama nie wiem czemu ta waga stoi, ale mam jeszcze nadzieje ze ruszy.... Miłej srody zycze moim koleżankom, bez stresu, aby dzieci nie chorowały,,,,,

Witajcie wszystkie Protalowiczki.Witaj Bogi.No szkoda że złościsz się na wagę i że ta waga nic sobie z tego nie robi.Cholera uparta jest :D??:  Co do frktozy to ja bym jej nie używała,ponieważ to cukier...fruktozę zawierają owoce,a owoców nam nie wolno ze względu na cukier ...więc nie radzę używać fruktozy.Być może dlatego Twoja waga stoi...Spróbuj odstawić ten cukier i zobaczysz co będzie się działo z wagą.Pozdrawiam z pochmurnego Podlasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki i kolego Lenoxie

Lenox coś się przestał ostatnio odzywać...chyba nie ma czasu!

Dziś Kujawy też są zachmurzone ale jakoś nie chce padać a jest tak sucho, że w ogródkach popiół nie ziemia. Ależ mnie dzisiaj męczy spanie w pracy i głowa - a wszystko przez tą pogodę!

Gdyby popadało to pewnie byłoby inaczej..........

U mnie waga trochę stoi i trochę się rusza.....dzisiaj jest niższa niż wczoraj mimo zbliżającego się @....ale zobaczę co będzie dalej.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziweczęta!

Troszke mnie nie było ale nadrobiłam zaległości i uśmiałam się że ho ho...

Bogi popieram śliweczke, też mi sie zdaje że jakbysmy mogły fruktoze to owoce też bysmy mogły, a jak nie możemy to fruktoza też odpada.

Jutro ważenie. Troszke sie boje, niby nie grzeszyłam (bardzo) ale zasadniczo strach jest  :D

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki i kolego Lenoxie

Lenox coś się przestał ostatnio odzywać...chyba nie ma czasu!

Dziś Kujawy też są zachmurzone ale jakoś nie chce padać a jest tak sucho, że w ogródkach popiół nie ziemia. Ależ mnie dzisiaj męczy spanie w pracy i głowa - a wszystko przez tą pogodę!

Gdyby popadało to pewnie byłoby inaczej..........

U mnie waga trochę stoi i trochę się rusza.....dzisiaj jest niższa niż wczoraj mimo zbliżającego się @....ale zobaczę co będzie dalej.

Pozdrawiam serdecznie.

Oj sucho ,sucho i to strasznie.Na Podlasiu nie padało od ponad miesiąca.Nawet trawa koloru zieleni nie ma ,wszystko jest pokryte kurzem.Strasznie zasuszyło nas przez ten miesiąc.Przydałby się deszcz,ale coś chmurzy się chmurzy, a deszczu nie widać  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przypomnieć o klasie proteinek na Naszej Klasie,do której serdecznie zapraszamy wszystkiech którzy zechcą nam się pokazać  :D ,a co za tym idzie lepiej się poznać.

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

U mnie też waga ani drgnie :D Choć cały długi weekend bez jednego grzechu przetrwałam. Mam nadzieję, że mi to wynagrodzi teraz po tygodniu czystych proteinek.

Apropo cukrów i słodzików. Powiedzcie Kochane jaki słodzik używacie do pieczenia i gdzie kupujecie??? Na weekend muszę upiec sernik.

A drugie pytanie mam dotyczące sody oczyszczonej. Co myślicie możemy bezkarnie?? Bo lubię serek a'la topiony i nie wiem czy mogę go zajadać czy niebardzo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

U mnie też waga ani drgnie :D Choć cały długi weekend bez jednego grzechu przetrwałam. Mam nadzieję, że mi to wynagrodzi teraz po tygodniu czystych proteinek.

Apropo cukrów i słodzików. Powiedzcie Kochane jaki słodzik używacie do pieczenia i gdzie kupujecie??? Na weekend muszę upiec sernik.

A drugie pytanie mam dotyczące sody oczyszczonej. Co myślicie możemy bezkarnie?? Bo lubię serek a'la topiony i nie wiem czy mogę go zajadać czy niebardzo :grin:

Co do słodzika to się nie wypowiem  :grin: A o sodzie wiem pewnie tyle co Ty  :grin: ,na opakowaniu nie ma składu,ale to pewnie sama chemia.Ja też uwielbiam serek a"la topiony,jem go często i nie ograniczam go ze względu na sodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprawę humoru wszystkim troszkę zasmuconym  :grin: Coś tu dzisia pusto....

Do restauracji przychodzi chłopak z dziewczyną. Chłopak chcąc zabłysnąć pyta kelnera jaka jest specjalność zakładu. Kelner odpowiedział, że poleca zupę z żółwia. Chłopak zamawia 2x. Czas mija. 15min, 30min, 1h, chłopak zaczyna się niecierpliwić, 1,5h. w końcu po 2h chłopak z lekka wkurzony idzie

do kuchni.Patrzy a tam kucharz trzyma w jednym reku żółwia, w drugim tasak. Co żółw

wysunie główkę ze skorupy, kucharz się zamierza tasakiem, ale żółw jest szybszy i chowa głowę. Chłopak podchodzi do kucharza i mówi że on to zrobi sprawnie. Kucharz wręcza mu tasak i żółwia. Chłopak chwyta pewnie żółwia,wsadza mu dwa pace w odbyt, żółw wyciąga głowę. ciach. i po

sprawie. Kucharz zdziwiony pyta chłopaka skąd zna taki sposób. Chłopak mówi:

- wie pan. pracuję w BOR dla prezydenta, główka mała, szyi nie ma, a krawaty trzeba wiązać. :grin:

AUTENTYCZNE OGLOSZENIA PARAFIALNE:

1, Cala wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres

wakacji zaprzestał swojej działalności.

2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać

jajka w przedsionku.

3. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i

zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

4. W niedziele ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy.

Chór odśpiewał klaskajmy wszyscy w dłonie.

5. Z tablicy ogłoszeń: Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w

piekle?. Przyjdź i posłuchaj naszego organisty.

6. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się

chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron

7. W czwartek o 16.00 Wspólne lody. Panie dające mleko prosimy

przyjść wcześniej.

8. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska

zaśpiewa Połóż mnie do łóżeczka razem z wikarym

9. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je

ogladać w każdy piątek po południu.

10. W niedziele nasza grupa teatralna zaprezentuje

"Hamleta". Jesteśmy zaproszeni do udziału w tej tragedii.

11. Spotkanie grupy terapeutycznej pomagającej wzmocnić poczucie

własnej wartości w środę wieczorem. Prosimy używać tylnych drzwi.

12. We wtorek cotygodniowa katecheza, tym razem na temat:

"Jezus chodzi po wodzie". Temat katechezy w przyszłym

tygodniu: "W poszukiwaniu Jezusa".

13. W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które

pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Apropo cukrów i słodzików. Powiedzcie Kochane jaki słodzik używacie do pieczenia i gdzie kupujecie??? Na weekend muszę upiec sernik.

Ja kupiłam słodzik Magda

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c...roducts_id=3682

w karfurze - taki w płynie - ale najlepiej czytaj na

opakowaniu czy nadaje się do pieczenia, u mnie był przy zwykłym cukrze.

A wczoraj widziałam jeszcze w realu, ale jakiejś innej firmy - Huxol

http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=1246&page=

Był na zdrowej żywności przy inncyh słodzikach

Ale jeszcze do końca nie wiem ile tego dawać.. Ostatnio wlałam dwie duże łyżki

na niedużą formę do ciasta i wydawało mi się trochę za mało.. Ale to było

ciacho bez mąki kukurydzianej. Bo jak dałam do ciasta z mąką 3 łyżki to też było

za mało. To po prostu metodą prób i błędów.. dojdziesz do tego jaka ilość jest

dla Ciebie wystarczająca. Acha -nie kosztuj tego słodzika tak na surowo..

Ciekawość pierwsza droga do piekła - OBRZYDLISTWO!!! :D Później cały

czas wydawało mi się, że czuję ten niedobry smak - ale już mi przeszło

i ciacha są super. Szczególnie ten ostatni herbatniczek!!

A sernika jeszcze nie próbowałam zrobić.. więc powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, Olaf ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk. niestety wykrakałam..

bagi, przez tę fruktozę znów czeka Cię sesja terapeutyczna- mam nadzieję,ze nie ze mną :grin:

marudo, kusisz tym herbatniczkiem..

śliweczko- ten z żółwiem bossski :grin: waga ruszyła??

a lenox...może osłabiony z głodu nie trafia w klawiaturę :D

u mnie waga stoi, ale podejrzewam,że troszkę mniej (zapomniałam rano i zważyłam sie w ubraniu) dodam, że na Mazowszu zimno :grin: a ja byłam prawie już za progiem domu, bo jechałam do lekarza

bagi, przypomniało mi się! dziewczyny proponowały mrożoną zieloną herbatę na zastój wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.