Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ale od rana narobiłyście mi smaku na te protalowe słodkości..mniam, mniam... a ja tu w pracy mam ze soba tylko rybki w pomidorach, jajka i warzywa.. ale jak wróce do domu wieczorem to moze tez cos sobie protalowo-słodkiego zrobie. :grin:

Śliweczko 0- masz racje fruktozy, glukozy itp. nie wolno ! zakazane ! to jeszcze lepiej jest przyswajalne przez organizm niz zwykły, biały cukier.. :D

Czytam wasze dowcipy z przyjemnościa i nabieram wesołego nastroju na cały dzień. Dziekuje i prosze o jeszcze.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ale od rana narobiłyście mi smaku na te protalowe słodkości..mniam, mniam... a ja tu w pracy mam ze soba tylko rybki w pomidorach, jajka i warzywa.. ale jak wróce do domu wieczorem to moze tez cos sobie protalowo-słodkiego zrobie. :grin:

Śliweczko 0- masz racje fruktozy, glukozy itp. nie wolno ! zakazane ! to jeszcze lepiej jest przyswajalne przez organizm niz zwykły, biały cukier.. :D

Czytam wasze dowcipy z przyjemnościa i nabieram wesołego nastroju na cały dzień. Dziekuje i prosze o jeszcze.. :grin:

tak, i owoców niestety tez nie...pewnie bede sezonowo grzeszyła przez truskawki i czeresnie..

kochana,rybek w sosie pomidorowym chyba tez nie można...tylko w sosie własnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko- ten z żółwiem bossski :grin: waga ruszyła??

Waga ruszyła,ale znowu się zatrzymała ,tym razem to @ więc się nie martwię.

Marudo,dobre to ciasto herbatniki,zrobiłam i zadłam kawałek ,chociaż jeszcze ciepłe  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, i owoców niestety tez nie...pewnie bede sezonowo grzeszyła przez truskawki i czeresnie..

kochana,rybek w sosie pomidorowym chyba tez nie można...tylko w sosie własnym

Rybki w sosie pomidorowym ja też jem,zawierają sól i są tłuste,ale ryby ogólnie są tłuste,a trochę soli każda z Was używa,bo bez soli się nie da  :D Od czasu do czasu jak zjecie rybkę w pomidorach (w fazie z warzywami oczywiście)to nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybki w sosie pomidorowym ja też jem,zawierają sól i są tłuste,ale ryby ogólnie są tłuste,a trochę soli każda z Was używa,bo bez soli się nie da :grin: Od czasu do czasu jak zjecie rybkę w pomidorach (w fazie z warzywami oczywiście)to nic się nie stanie.

a to fajnie ! ogólnie nie lubię ryb....ale w pomidorach, po grecku i wędzonego węgorza zjadam

a gdzie jest przepis na herbatnik?

zuza, może oleju parafinowego dolać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to fajnie ! ogólnie nie lubię ryb....ale w pomidorach, po grecku i wędzonego węgorza zjadam

a gdzie jest przepis na herbatnik?

zuza, może oleju parafinowego dolać :D

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

Przepis na herbatniki jest w naszych przepisach! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- probowal ktos robic juz lody??

Poki co znalazlam 3 przepisy- bardzo podobne do siebie, ale jednak z malymi roznicami...i nie wiem na ktory sie zdecydowac.

A dzisiaj ku mej niepoczytanej radosci znalazlam w sklepie aromat truskawkowy! AAAA!

A kiedy znalazlam galaretki owocowe bez cukru i tluszczu to myslalam ze sie rozplacze z radosci :D heheheh

Pozdrawiam

Ja bardzo często robię lody z serka homo, jajek, słodziku i kakao ( opcjonalnie aromaty ale niewielka ilość bo jak da się za dużo to lody są gorzkie ). W zasadzie jestem uzależniona od tych lodów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często robię lody z serka homo, jajek, słodziku i kakao ( opcjonalnie aromaty ale niewielka ilość bo jak da się za dużo to lody są gorzkie ). W zasadzie jestem uzależniona od tych lodów :grin:

Oooo tak,lody...pychotka.Ja też często robie lody,a kiedy mam ochote na cos słodkiego natychmiast to robię sobie kogel-mogel ze słodzikiem i odrobiną kakao  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.