Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

O cześć Rodzynku :D a Ty chory jesteś,że lekarz zabrania Ci wzruszeń :grin: Dawno Cie z nami nie było.Pozdrawiam Wszystkich3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Witaj Mallino Nie jestem i nie bylem chory a szkoda ze mnie nie zrozumialas

ale to nic,aj bylem czytalem Wasze posty codziennie wiec jestem chyba na biezaco,a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM JUTRO WAZENIE ,JUZ NAJWYZSZY CZAS PO 15 DNIACH PIERWSZEGO ETAPU,

TESKNO MI ZA WAZYWKAMI O OWOCACH NIE WSPOMNE ALE NARAZIE SIE TRZYMAM KURCZACZKOW,RYBEK I MLECZKA,

WSZYSTKO ZALEZY OD WYNIKOW ,A TO SIE OKAZE JUTRO.

POZDRAWIAM WAS

15 dni ???? dobrze zrozumialam,ze w uderzeniowce byles 15 dni? nieladnie! kolega ksiażeczki nie zakupil. malinka dobrze radzi..do lekarza i to już! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zescie mi smaka narobily tym herbatnikiem ze musialam jednego upitrasic :grin: wlasnie sie piecze :D

Lenox 15 dni na uderzeniowce? oj oj...

Ni erozumiem przeciez nie wyczytalem ile maxymalnie moge byc na pierwszym etapie,wiec skoro dobrzesie czuje to dlaczego nie(a swoja droga pare lat temu a dokladnie to 8 przez miesiac jadlem tylko dziennie trzy -3- buleczki z ogorkiem i papryka konserwowa popijajac kawke i palilem duzo papieroskow,spadlem przez miesiac 18 kig ale niestety nie udalo mi sie utrzymac wyniku.)wiec teraz 15 dni......to pestka.

tak wiec powiedz ile moge byc na uderzeniowce???? myslalem ze to zalezy odemnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BEDE CI SIE SPRZECIWIAL BO LEKARZ ZABRONI :grin: L............HIHIHI :D :-D :-D

Hehe,dobrze że jesteś,bo jakoś tak smutno bez rodzynka było  :D Ale ciekawe jak długo pociągniesz  :grin: bo 15 dni uderzeniówki...mateńko  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni erozumiem przeciez nie wyczytalem ile maxymalnie moge byc na pierwszym etapie,wiec skoro dobrzesie czuje to dlaczego nie(a swoja droga pare lat temu a dokladnie to 8 przez miesiac jadlem tylko dziennie trzy -3- buleczki z ogorkiem i papryka konserwowa popijajac kawke i palilem duzo papieroskow,spadlem przez miesiac 18 kig ale niestety nie udalo mi sie utrzymac wyniku.)wiec teraz 15 dni......to pestka.

tak wiec powiedz ile moge byc na uderzeniowce???? myslalem ze to zalezy odemnie.

pozdrawiam

Maksymalnie 10 dni i to pod kontrolą lekarza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki i naszego jednego Protalka:)

Lenox , Sliweczka ma racje co do dni w I fazie.Musisz uwazac z bialkami. Obciazaja bardzo nerki. Dlatego zalecane jest picie duzej ilosci wody.. Pijesz duzo???

Ja mam dzis ostatni dzien proteinek.Od jutra znowu warzywka. Ciezko jest na poczatku przyzwyczaic sie do takiego trybu jedzenia. Mysle,ze z czasem bedzie mi latwiej. A tak na marginesie to czy liczycie kalorie??

Pozdrawiam wszystkich i udanego czwartku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doda777 witaj i dzieki ,masz racje ale ja pije conajmniej 3l wody a do tego ok litra mleka

0.1proc tluszczu a co do nerek nie czyje jakichkolwiec obciazen czy jakiegokolwiek bolu w nerkach,zdaje sobie sprawe i jesli dostrzege najmniejsze zmiany to to zmienie,a cjce dojsc do 20 dni.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorkiem,nie bylo mnie rano przerz dwa dni bo mi komp padl:(, ale narazie mam laptopa, wiec moze bede. Co do tej fruktozy ja ja przez okres diety zjadlam ze 3 male łyzeczki do robienia koglu-moglu:) nic wiecej, wiec mam nadzieje ze niee przez to waga stoi... ale ok kupie inny slodzik.Jutro ostatni dzien warzywek i znowu same protainki, moze wtedy cos....

a jesli o pogode na śląsku to dzisiaj popadalo troche.

Dzieki wszystkim za dobre rady i wsparcie, bez was byłoby ciężko:(, no i te kawaly niektore sa rewelka:) widac dobry humor nas nie opuszcza. Ale dosc bo rano przed 5 musze wstac:)))

DOBRANOC wszystkim, niech kilogramy z nas uciekaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.