Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich cieplutko ,ranny ptaszku Marudo,idż na to weselę ,już schudniesz i będziesz się świetnie bawiła :grin: Wydatki niestety są,bo jak schudniesz to też musisz kupić nowe rzeczy ,stare lecą z tyłka :grin: To mnie akurat nie martwi.Wczoraj zrobiłam serniczek proteinowy,dziś będę konsumować.

Dzięki Mallinko

Jakoś za bardzo jestem zła żeby komuś udało się mnie pocieszyć..

Co prawda uwielbiam tańczyć.. ale z moim - to nam nie wychodzi

bo on nie lubi i zawsze to ja muszę go ciągać na parkiet.

To już lepiej się bawię z moimi współpracownikami emerytami.

Oni potrafią się zachowywać na zabawie.. Powinnam się urodzić

paredziesiąt lat temu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!!!

Nie wierze ....stesknilas sie za mna,co sie stalo??????

Lenox ,ja tęsknię za wszystkimi którzy znikają na czas jakiś  i nie dają znaku życia.A z Tobą było wesoło...dpwcipy pisałeś  :D No i jesteś jedynym facetem w tym babińcu  :-D Także nie znikaj więcej  :grin:

Witam serdecznie :cry:  

Dawno mnie nie było, ale już nadrobiłam zaległości. Widzę drogie koleżanki i kolego, że jest tu strasznie wesoło. Przyznaję się bez bicia, ze czasami grzeszyłam, ale teraz muszę znowu wziąć się za siebie. Od jutra ścisła dieta, aż do skutku! Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierały, ponieważ z Wami jest zdecydowanie raźniej i łatwiej :cry:

Pozdrawiam Mała :)

Fajnie że jesteś ,Mała!Dobrze że co jakiś czas się odzywasz ,chociaż wiemy że nadal dietkujesz i jesteś z nami.Grzeszki w diecie to normalka,każda z nas je popełnia...niestety  :D

witam wszystkim po dluzszej przerwie.Fakt ze czytalam wasze posty codziennie ale nie mialam czasu na dluzsze siedzenie przed kompem.Witam nowe osoby na naszym forum.U mnie po tygodniu z warzywkami waga stanela czekam do poniedzialku bo wtedy staje na wage mam nadzieje ze ruszy.Unas od popoludnia nareszcie deszcz moze w koncu bedzie pieknie zielono.

Witaj Grazzia!Ja też czekałam z utęsknieniem na deszcz i nareszcie wczoraj po dłuuugiej suszy padało.Jak ja jestem w fazie z warzywami to waga przeważnie stoi,ale wtedy mierzę centymetry i właśnie wtedy centymetry lecą.Dobrze czasem pomierzyć swoje obwody,fajnie jest jak centymetrów ubywa  :D

Wczoraj się dowiedziałam, że idę w czerwcu na wesele :grin: i jakoś mnie ta wiadomość

zupełnie nie napawa optymizmem :D

Jestem gruba i nieszczęśliwa :cry: , nie mam w co się ubrać, nie mam butów

- tyle wydatków.. Gdyby to jeszcze byli moi znajomi.. to na pewno inaczej bym

do tego podeszła.. ale nie są!!! Muszę sobie dzisiaj trochę pomarudzić :cry:

Bardzo jestem z tego powodu niezadowolona :-D Jeszcze planowany na 16 maja

wyjazd trzeba będzie odłożyć bo kawalerski jest.. Już nawet straciłam ochotę na

ten wyjazd... a tak się cieszyłam. Znowu przekonuję się, że jego koledzy są

najważniejsi!!! :cry: :cry: :cry:

Bo jak mieliśmy iść w zeszłym roku na wesele mojego kolegi z pracy to oczywiście foch

i nie idziemy i koniec - "do kolegi z pracy..." cytuję :-D

Marudo,kochana cóż ja Ci mogę powiedzieć...Tak to już jest z płcią przeciwną...Ale do czerwca jeszcze troszkę czasu,zrzucisz kawałek ciałka.Ja też byłabym zła,ale starałabym się bawić na weselu lepiej niż bawi się mój facet,na złość jemu  :twisted: Ale z drugiej strony ...skoro on w zeszłym roku nie chciał iść do Twojego kolegi na wesele...to Ty tez strzel focha...jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie  :-D No ładnie, ale ja tu rady daję...okropna baba ze mnie  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie ,,stare,, i ,,nowe,, Protalowiczki , witam rownież rodzynka Lenoxa . Jestem zaskoczona tym jak rozwinął sie ten wątek, niesamowite. Będe musiała spędzic sporo czasu,zeby wszystko nadrobic .

Cieszy mnie ogromnie,ze tylu ludzi przekonało sie do tej diety .Oby tak dalej.

Wracam do Was po dłuzszej przerwie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie ,,stare,, i ,,nowe,, Protalowiczki , witam rownież rodzynka Lenoxa . Jestem zaskoczona tym jak rozwinął sie ten wątek, niesamowite. Będe musiała spędzic sporo czasu,zeby wszystko nadrobic .

Cieszy mnie ogromnie,ze tylu ludzi przekonało sie do tej diety .Oby tak dalej.

Wracam do Was po dłuzszej przerwie.

Pozdrawiam

Witaj kochana!Dobrze że znowu jesteś z nami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny!!!

Trzeba będzie tak zrobić.. Dobrze, że i tak już trochę schudłam

bo to w ogóle byłaby porażka..

Cały miesiąc teraz będę o tym myśleć. Jedyny plus z tego, że myślę

iż dzięki temu już nie będę grzeszyć z jedzeniem...

Tylko nie wiem czy by nie zrobić sobie 10 dni białek, 5 warzyw

i znowu 10 białek.. Tylko, że ostatnio jak tak kombinowałam to nic

mi i tak nie dało.. Jeszcze zobaczę!! Ale dzięki, że jesteście!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny!!!

Trzeba będzie tak zrobić.. Dobrze, że i tak już trochę schudłam

bo to w ogóle byłaby porażka..

Cały miesiąc teraz będę o tym myśleć. Jedyny plus z tego, że myślę

iż dzięki temu już nie będę grzeszyć z jedzeniem...

Tylko nie wiem czy by nie zrobić sobie 10 dni białek, 5 warzyw

i znowu 10 białek.. Tylko, że ostatnio jak tak kombinowałam to nic

mi i tak nie dało.. Jeszcze zobaczę!! Ale dzięki, że jesteście!!!

kochana to Ty jesteś :* za ten herbatniczek :D :grin:

załozycielka tematu wrociła! witamy DorotaXX! jesli masz czas napisz jak idzie Ci dietowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana to Ty jesteś :* za ten herbatniczek :D :grin:

załozycielka tematu wrociła! witamy DorotaXX! jesli masz czas napisz jak idzie Ci dietowanie

Witam,witam

no z tym dietowaniem ostatnio było kiepsko. Odpuściłam sobie na jakis czas. Paradoksalnie im miałam mniej kg. do zgubienia tym było mi ciezej . Kilka kg. wróciło , na szczescie nie duzo , spodziewałam sie więcej . Teraz wracam z nowymi siłami i determinacją,zeby pociągnac diete do konca .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam

no z tym dietowaniem ostatnio było kiepsko. Odpuściłam sobie na jakis czas. Paradoksalnie im miałam mniej kg. do zgubienia tym było mi ciezej . Kilka kg. wróciło , na szczescie nie duzo , spodziewałam sie więcej . Teraz wracam z nowymi siłami i determinacją,zeby pociągnac diete do konca .

Pozdrawiam

czyli zaczynasz od uderzeniówki?

jak długo dietowałas i ile zbędnego tłuszczyku zrzuciłas?

no własnie..ta samodyscyplina..strasznie ta dieta w czasie rozłozona i niestety nawet najlepszym zdarzaja się wpadki :D

wiedz Dorotko, że na początku czytałam z Ciebie jak z książki Dukana :grin: taka rzeczowa i przekonywująca byłaś (i mam nadzieję,że jesteś) fajnie,że wróciłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię Dorotko,dawno Cie nie było,ale mam nadzieję,że teraz częściej będziesz nas odwiedzać,w końcu to Ty to forum założyłaś a dzięki Śliweczce,która jest naszym kołem napędowym i Wszystkim kobitkom i Lenoxowi ciągniemy to dalej ,jak widać z niezłym skutkiem.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.