Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj DorotaXX !!!!

To od czytania Twoich postów zaczęło się moje dietowanie!! Cieszę się, że jesteś, bo wiesz, jakby nie patrzeć oznacza to że na protalu można przeżyć :grin:

Życzę wytrwałości i fajnie, że będziesz dietkować z nami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny w czwartkowy dzionek. A szczególnie naszą dawno nie pokazującą sie Dorotkę . Co się z Tobą Dorota działo, żeś nas nie odwiedzała? Widzisz wszystkim Ciebie brakowało nawet naszym "nowszym" protalkom. Dobrze, ze mieliśmy pod ręką Śliweczkę bo bez niej mogłoby być kiepsko i nudno! Chyba się ze mną zgadzacie dziewczyny?

A tymczasem pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim!

Ale sie dzisiaj dzieje od rana :D

Marudo- ja mam pomysl na rozladowanie sie- najpierw wyzyj sie na 'swoim' za to ze cie stawia w takiej sytuacji, wygranij mu wszystko co cie boli i jeszcze troche dodaj na zapas...a na koniec mu powiedz ze jak CI nie zafunduje nowej kreacji to Ty nigdzie nie idziesz i basta :grin: W koncu jego kolega i jemu zalezy zebys poszla...hihi :grin:

Dorotaxx- Witam i zycze powodzenia przy ponownym starcie :grin: Niech moc protein bedzie z Toba ;]

A ja dzisiaj w koncu 20dkg mniej...po 13 dniowym zastoju...juupii

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie ,,stare,, i ,,nowe,, Protalowiczki , witam rownież rodzynka Lenoxa . Jestem zaskoczona tym jak rozwinął sie ten wątek, niesamowite. Będe musiała spędzic sporo czasu,zeby wszystko nadrobic .

Cieszy mnie ogromnie,ze tylu ludzi przekonało sie do tej diety .Oby tak dalej.

Wracam do Was po dłuzszej przerwie.

Pozdrawiam

Witaj Dorotko!

Cieszę się ogromnie że powróciłaś do nas, tak jakoś dziwnie się czułam bez Ciebie;)

Buziaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim!

Ale sie dzisiaj dzieje od rana :grin:

Marudo- ja mam pomysl na rozladowanie sie- najpierw wyzyj sie na 'swoim' za to ze cie stawia w takiej sytuacji, wygranij mu wszystko co cie boli i jeszcze troche dodaj na zapas...a na koniec mu powiedz ze jak CI nie zafunduje nowej kreacji to Ty nigdzie nie idziesz i basta :grin: W koncu jego kolega i jemu zalezy zebys poszla...hihi :grin:

A ja dzisiaj w koncu 20dkg mniej...po 13 dniowym zastoju...juupii

Pozdrawiam

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :-D

Też prawda!!! Tyle przecież może zrobić..

Co mnie to obchodzi, że i on nie ma w co się ubrać - nie chce się żenić

to nie ma garnituru..

Gratuluję spadku wagi.. Ja kolejny pierwszy dzień na białkach, więc

póki co się nie ważę - bo boję się po ostatnim moim napadzie głodu :D

Co prawda jadłam, a raczej żarłam dietetycznie.. ale i tak się boję.

Ale po białeczkach chyba znowu coś spadnie :D

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy by nie zrobić sobie 10 dni białek, 5 warzyw

i znowu 10 białek..

Marudko ja tez kombinowalam i robilam bialka dluzsze od warzyw ale nic mi to nie dalo. Za to jakies pol godzinki spacerku takim szybszym tempem pewnie da efekty. Ja wczoraj poszlam na rolki na pol godzinki i podzialalo :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie udało mi się wkleić miernik wagi a co ja się przy tym namęczyłam :grin: , a to takie proste???

Macie czasami tak ze budzicie się w nocy bo chce wam się jeść??? Ja tak ostatnio mam, możne dlatego ze zaczęłam ćwiczyć :D a i oprócz głodu ból mięśni brzucha koszmar :grin: . Nocki ostatnio nie przesypiam bo mój kochany synuś, który tez jest w nocy baaaardzo głodny towarzyszy mi prawie do rana. Ale jakoś trzeba sobie radzić mój mąż tez raczej nie dosypia wiec nie jestem sama :grin: . Pozdrawiam i idę sobie coś upichcić możne jakieś ciacho????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj DorotaXX !!!!

To od czytania Twoich postów zaczęło się moje dietowanie!! Cieszę się, że jesteś, bo wiesz, jakby nie patrzeć oznacza to że na protalu można przeżyć :grin:

Życzę wytrwałości i fajnie, że będziesz dietkować z nami :D

To tak jak moje! przymierzałam się i przymierzałam, aż w końcu zaczęłam. Dziś wreszcie waga ruszyła w dół. Niewiele, bo tylko 400 g ale to zawsze coś.

Pozdrawiam wszystkie 'Protalówki' i Rodzynka Lenoxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zaczynasz od uderzeniówki?

jak długo dietowałas i ile zbędnego tłuszczyku zrzuciłas?

no własnie..ta samodyscyplina..strasznie ta dieta w czasie rozłozona i niestety nawet najlepszym zdarzaja się wpadki :D

wiedz Dorotko, że na początku czytałam z Ciebie jak z książki Dukana :grin: taka rzeczowa i przekonywująca byłaś (i mam nadzieję,że jesteś) fajnie,że wróciłaś

tak zaczynam faze uderzeniową

w ok. 2 miesiące stracilam 17 kg

ciesze sie,ze moje posty pomogły ci w odchudzaniu. Trzymam kciuki!

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię Dorotko,dawno Cie nie było,ale mam nadzieję,że teraz częściej będziesz nas odwiedzać,w końcu to Ty to forum założyłaś a dzięki Śliweczce,która jest naszym kołem napędowym i Wszystkim kobitkom i Lenoxowi ciągniemy to dalej ,jak widać z niezłym skutkiem.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

widze,widze ze sliweczka stoi na straży .Super!Szkoda tylko,ze tyle dziewczyn odpadło ( mam nadzieje,ze trzymajadiete) .

Postaram sie wpadac częsciej Malinko , na pewno od przyszłego tygodnia bede zagladac codziennie bo przez te 4 dni mam kocioł

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj DorotaXX !!!!

To od czytania Twoich postów zaczęło się moje dietowanie!! Cieszę się, że jesteś, bo wiesz, jakby nie patrzeć oznacza to że na protalu można przeżyć :grin:

Życzę wytrwałości i fajnie, że będziesz dietkować z nami :D

bardzo sie ciesze,ze zaczelas protal, mam nadzieje ze jestes zadowolona.

Pewnie ze na protalu mozna przezyc. Nadal uwazam ,ze jest to najlepsza dieta jakąrobilam. Nie szukam juz innych . Tylko musze kiedys zerknać na te Wasze przepisy bo ostatnio jem tylko biały ser, jajecznice i jogurty .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny w czwartkowy dzionek. A szczególnie naszą dawno nie pokazującą sie Dorotkę . Co się z Tobą Dorota działo, żeś nas nie odwiedzała? Widzisz wszystkim Ciebie brakowało nawet naszym "nowszym" protalkom. Dobrze, ze mieliśmy pod ręką Śliweczkę bo bez niej mogłoby być kiepsko i nudno! Chyba się ze mną zgadzacie dziewczyny?

A tymczasem pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna. :grin:

Anula nie wchodzilam bo nie miałam sie czym chwalic :D . Co mialam pisac? ze na raz zjadlam pół czekolady? hahahhaha

teraz juz sie trzymam

Buziaki ( ps. ciesze sie,ze teskniliscie za mną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.