Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani...mam zdjęcia z kolejnych faz chudnięcia...Na początek 140 kg,potem 125 kilosów,a na końcu 118 kg.Jest jeszcze sporo sadła na moim obecnie 117 kg.cielsku słonia,ale kupa słoniny już za mną!!!

post-7037-1241700330_thumb.jpg

post-7037-1241700470_thumb.jpg

post-7037-1241700554_thumb.jpg

Następne zdjęcie zrobię jak osiągnę wagę 110 kg  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani...mam zdjęcia z kolejnych faz chudnięcia...Na początek 140 kg,potem 125 kilosów,a na końcu 118 kg.Jest jeszcze sporo sadła na moim obecnie 117 kg.cielsku słonia,ale kupa słoniny już za mną!!!

post-7037-1241700330_thumb.jpg

post-7037-1241700470_thumb.jpg

post-7037-1241700554_thumb.jpg

Następne zdjęcie zrobię jak osiągnę wagę 110 kg :D

Super!!! Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani...mam zdjęcia z kolejnych faz chudnięcia...Na początek 140 kg,potem 125 kilosów,a na końcu 118 kg.Jest jeszcze sporo sadła na moim obecnie 117 kg.cielsku słonia,ale kupa słoniny już za mną!!!

Wow Sliweczko efekty sa naprawde widoczne! Lecisz jak burza i tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Sliweczko efekty sa naprawde widoczne! Lecisz jak burza i tak trzymaj!

Trzymam,trzymam  :grin: Będę walczyć do końca,do 70 kg,a co mi tam  :grin:  

Efekty może i widoczne,ale napewno na szczuplejszej osobie te 23 kg zgubione byłyby bardziej widoczne.Ale ja mam zamiar chudnąć dalej i dopiero jak przekroczę magiczną dwucyfrówkę,wtedy mam nadzieję efekt będzie ogromny  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka ty jesteś na fazie III??????? Jak sobie dajesz rade bo ja idąc do sklepu sprawdzam skład każdego produktu i boje się coś więcej zjeść bo myślę ze od razu przytyje :D .

Lusia powiem szczerze,że nie jest tak żle,jem dużo nowych rzeczy ,ale też sprawdzam zawartość tłuszczu.Lubie tę naszą dietkę i pewnie pozwoliła mi ona spojrzeć inaczej na to co jem.Czasem trochę dokazuje ,ale w końcu jest to dozwolone,a jak za bardzo zaraz boli żołądek i stop :grin: jestem 3 tydzień i powiem ,że dzisiaj po zważeniu waga stoi.Czasem na warzywkach wzrasta trochę,ale potem po dniu protein spada,oby tak dalej.Pozdrawiam i trzymaj się dzielnie(ja do końca lipca jeszcze).Sliweczko gratuluje z całego serca,widać różnicę :grin: super!3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no Śliweczko, dokonałaś cudu! Tyle kilo schudnąć, rewelacja! Na tym ostatnim zdjęciu, w porównaniu z 1, wyglądasz naprawdę fajnie.

Zastanawiam się, jak ty to robisz, że mając tyle zajęć: dzieci, obejście gospodarskie, zwierzęta, masz jeszcze czas na zaglądanie na forum (i to często) i na naszą-klasę. A do tego jeszcze pichcisz sobie różne smakołyki.

Codziennie tu zaglądam, właściwie to pierwszą rzeczą, jaką robię po przyjściu z pracy, jest odpalenie komputera i zaglądanie na 'smacznego'. Ale gotować mi się dla siebie specjalnie nie chce. No może czasem :D A wy wszystkie, mając maleńkie dzieci, często chore, robicie sobie deserki, ciasteczka, potrawki. Może i mnie najdzie jak będę miała czas w wakacje.

Gorąco wszystkich pozdrawiam (i podziwiam szczerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no Śliweczko, dokonałaś cudu! Tyle kilo schudnąć, rewelacja! Na tym ostatnim zdjęciu, w porównaniu z 1, wyglądasz naprawdę fajnie.

Zastanawiam się, jak ty to robisz, że mając tyle zajęć: dzieci, obejście gospodarskie, zwierzęta, masz jeszcze czas na zaglądanie na forum (i to często) i na naszą-klasę. A do tego jeszcze pichcisz sobie różne smakołyki.

Codziennie tu zaglądam, właściwie to pierwszą rzeczą, jaką robię po przyjściu z pracy, jest odpalenie komputera i zaglądanie na 'smacznego'. Ale gotować mi się dla siebie specjalnie nie chce. No może czasem :D A wy wszystkie, mając maleńkie dzieci, często chore, robicie sobie deserki, ciasteczka, potrawki. Może i mnie najdzie jak będę miała czas w wakacje.

Gorąco wszystkich pozdrawiam (i podziwiam szczerze)

Polu,nie zawsze mam czas,ale staram się robić wszystko naraz  :grin: Dzisiaj mam więcej czasu bo pogoda pod psem ,ale czasem nie mam chwili wolnej żeby zajrzeć na forum.Udaje mi się czasem rano,jak piję poranną kawkę.Wstaję wcześnie,więc mam czas na obrządek,czas na gotowanie i czas na forum  :grin: Wieczorki zajęte bo próby w kościele,jak przyjeżdzam z prób to już nie chce mi sie zasiadac przy komputerze.Zresztą to czas dzieci,one tez chcą conieco poklikać   :grin: A gotować uwielbiam,a jeśli lubi się gotować to wszystko w kuchni wychodzi  łatwiej i szybciej.Staram się codziennie tu zaglądać ,ponieważ bez tego forum nie poradziłabym sobie.Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dorota fajnie że wr ocilas, ja tez zaczełam sie odchudzac dzieki twoim postom na forum,

Sliweczka fotki super, rewelka tyle kg zrzucuć, gratulacje,

dzisiaj odebralam zamowioną w aptece skrobie kukurydziana, mysle ze wam zez by kazda apteka sprowadzila, to ja musze tylko ten cholerny słodzik zmienic i moge upiec jakies ciacho, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.