Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w słoneczny poranek.

U mnie jakoś dzisiaj waga stanęła ale spowodowane jest to @ (dziś się zaczęło) SZOK.

Dziś w pracy jestem tylko do godz. 11 - odbieram nadgodziny he he he ale może wieczorkiem zajrzę na forum albo jutro jak znajdę chwilę bo w domu to zawsze coś. Jutro chce wyciągnąć męża na zakupy....bo nawet nie mam się w co ubrać do pracy. Wszystkie spodnie wiszą na mnie jak na wieszaku.....mam jedne nowe dżinsy...ale stale w nich chodzić to też nieładnie...wiec trzeba iść na rynek....zobaczę jakie będą połowy :D No i naszą dzidzię - 4 lata też by trzeba było ubrać na lato.

Śliweczko jestem pod wielkim wrażeniem....wiedziałam, że tyle schudłaś ale wizualnie jest bardzo duża różnica - gratuluję. Trzymam kciuki, ze wszystkie osiągniemy to co chcemy więc życzę nam POWODZENIA.

Dorotko odzywaj sie częściej!

Buziolki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!!!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Cieszę się z Wami dziewczyny że Wasza waga wreszcie ruszyła.Moja waga wzrosła nieco,bo mam obecnie czas warzywek i do tego @.

Lenox ,ja myślę że za długa ta uderzeniówka była i organizm broni sie zawzięcie przed utratą wagi.I tak jak pisała Pola,spróbuj ważyć się rano,ale nie od razu po wstaniu z łóżka,najlepiej po porannej toalecie.Zawsze waż się w tym samym miejscu i na tej samej wadze.

Dziewczyny,nie odkryłyście Ameryki,już dawno wiadomo że faceci to dupki  :grin: Zdarzają się wyjątki,ale chyba są na wymarciu  :D i wyginą jak dinozaury  :D Bogi,a kto zechce Twojego męża za darmo?Uważaj żebyś nie musiała dopłacić tej która by go chciała  :grin: Kobiety 21 wieku są coraz bardziej samodzielne,już nawet śluby nie są w modzie bo po co się wiązać na stałe z jednym facetem  :-D Są chwile że ja tez mam chęć wymienić mojego na lepszy model...ale wiem że się nie da niestety  :-D I może dobrze ,bo przyzwyczaiłam się do jego marudzenia i głupich pomysłów,a nie wiem na jaki model bym go zamieniła,czy napewno na lepszy?!  :grin:

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko no niestety trzeba się cieczyć z tego co się ma!!!

My kobityki jesteśmy silne i przetrwamy każdą burzę!!!

Choć czasami ręce opadają...

Anula1978 ale Ci zazdroszczę!! W piątki to w ogóle powinno się

wychodzić tak wcześnie w pracy - a co - w końcu to prawie

weekend :D

Właśnie jak tam plany na sobotę i niedziele?? Ja znowu sobie pogrilluję,

wątroba to chyba mi wysiądzie.. ale za to schudnę :grin:

Super - byleby tylko nie padało. Mama sobie jedzie na wycieczkę to będe

mogła sama sobie porządzić na działeczce. Szkoda tylko, że taty nie

bierze ze sobą.. Trzeba będzie go też nakarmić. Oj te chłopy, dwie

lewe ręce do wszystkiego.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

młody ma zapalenie płuc! lekarka powiedziała,że nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności (!!) po szczepieniu organizm zajęty był czymś innym (czyli wytwarzaniem przeciwcial) i na infekcję położył lachę... no i ze zwykłego kataru zrobiło się zapalenie płuc...

ale ja zawsze mam takie szczęście...z tymi zbiegami okoliczności... :grin::(

słucham tak o tych waszych pięknych słońcach i oczy przecieram, bo u mnie go nie ma. nawet przed chwilą deszczyk spadł. fajnie się zrobiło, zielono i pachnąco. mieszkam w dłuuuugim ogrodzie (taka długa działka) i tak tu pięknie dziś i nawet samochód (ostatnio ciągle brudny i zakurzony) jakiś taki ładniejszy przez okno :D

ale pletę trzy po trzy....

mój mąż (dziś go będę chwalić) rano powiedział,że strasznie schudłam..sama skóra i kości... (to już sama dodałam) :grin: :D nie powiem...ma dar... poprawił mi samopoczucie po nieprzespanej nocy. po prawie 17 latach małżeństwa raczej nie wymieniłabym go na lepsiejszego modela, czasem potrafi mnie doprowadzic do białej gorączki, ale kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że taty nie

bierze ze sobą.. Trzeba będzie go też nakarmić. Oj te chłopy, dwie

lewe ręce do wszystkiego.. :D

oj tak, święte słowa...jak mój stary ostatnio kończył zupę gotować...... to teraz juz wiem, ze jak nie daj Bog nie mogę sama tego zrobić, to mam natychmiast dzwonic i o tym przypominać.... sztukę mięsa musiałam zeskrobywac z garnka i do tej pory jest w nim ślad tak się wżarło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie! To ja chyba trafiłam na jednego z tych wymarłych :D Bo po 7 latach małżeńnstwa nadal za nic w świecie nie zamieniłabym go na inny model. :grin:

Pozdrawiam Was cieplutko w ten piękny słoneczny ranek z Kujaw.

Hehe,ja tam zabardzo tez nie narzekam,ale czasem jak mnie zdenerwuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak, święte słowa...jak mój stary ostatnio kończył zupę gotować...... to teraz juz wiem, ze jak nie daj Bog nie mogę sama tego zrobić, to mam natychmiast dzwonic i o tym przypominać.... sztukę mięsa musiałam zeskrobywac z garnka i do tej pory jest w nim ślad tak się wżarło

Się ciesz, że tylko tyle!! Mój szwagier frytki sobie robił..

i spalił całą kuchnię!!! Mam nadzieje, że już będzie ostrożniejszy.

Ale trochę mi go żal było.. Strasznie przybity był przez to...

Ale mi też kiedyś się o oleju zapomniało - na szczęście tylko

zadymionym mieszkaniem się skończyło.. Z olejami - nawet parafinowymi

nie ma żartów!!!

Ale to dlatego, że siostra mu za bardzo nie gotuje obiadów

- synek u babci zje, mama na diecie - to tata musi już sam

sobie radzić.

Dlatego dziewczyny mimo roboty lepiej im gotować

i karmić ich - jeśli nie chcemy mieć dodatkowej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego dziewczyny mimo roboty lepiej im gotować

i karmić ich - jeśli nie chcemy mieć dodatkowej roboty.

No lepiej jest im ugotowac i mieć spokój.Ale mój mąż ma zdolności kulinarne,sam sobie umie ugotować zupę i inne dania.Najlepiej smaży jajka sadzone,u mnie w domu to on zawsze je smaży  :grin: Potrafi surówke zrobić i jeszcze kilka innych ciekawostek,więc z tym nie mam problemu.U mnie najgorszym połączeniem jest mąż,komputer i piwo,jeszcze dziś czuję smród piwa z dywanu...które znalazło się tam przez przypadek ,bo tak łokciem się szturnęło i spadło...Nie zacytuję tu słów jakie padły z ust jego ...bo były strasznie niecenzuralne  :D A smród został...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się ciesz, że tylko tyle!! Mój szwagier frytki sobie robił..

i spalił całą kuchnię!!! Mam nadzieje, że już będzie ostrożniejszy.

Ale trochę mi go żal było.. Strasznie przybity był przez to...

Ale mi też kiedyś się o oleju zapomniało - na szczęście tylko

zadymionym mieszkaniem się skończyło.. Z olejami - nawet parafinowymi

nie ma żartów!!!

o tak, szczególnie z parafinowym..lepiej nie zażywac go za dużo :D

mój mąż też ma specjalność...kopiec kreta :grin::D razem ze starszym robią, normalnie jak w reklamie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej jest im ugotowac i mieć spokój.Ale mój mąż ma zdolności kulinarne,sam sobie umie ugotować zupę i inne dania.Najlepiej smaży jajka sadzone,u mnie w domu to on zawsze je smaży :grin: Potrafi surówke zrobić i jeszcze kilka innych ciekawostek,więc z tym nie mam problemu.U mnie najgorszym połączeniem jest mąż,komputer i piwo,jeszcze dziś czuję smród piwa z dywanu...które znalazło się tam przez przypadek ,bo tak łokciem się szturnęło i spadło...Nie zacytuję tu słów jakie padły z ust jego ...bo były strasznie niecenzuralne :grin: A smród został...

Ale pięknie - to nie dziwię się, że o wymianie na lepszy model nie myślisz :D

Mój to chyba TYLKO usmażyć jajko umie - to też na niego to zrzuciłam, no bo

co - żeby tak ciągle ja.. Niech poczuje się potrzebny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.