Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko - ja tez zaczęłam dietę, o której słyszałam wcześniej, dopiero jak znalazłam to nasze forum. i to dzieki Twojemu pierwszemu postowi i dalszym ruszyłam protalowa drogą..

Uff.. ale sie rozpisałam...

Nawet nie wiesz jak sie ciesze,ze dzieki temu wątkowi tylu ludzi zaczeło walke z kilogramami !

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No apropo zdolności kulinarnych, to mój mąż niedawno stwierdził, że żałuje, że nie został kucharzem :D

On uwielbia pichcić. Wyszukuje w necie przepisy, przerabia na swoje i podaje jak w restauracji. Niestety tylko w weekendy bo czasu brak. Teraz to oczywiście wziął się za protalowe potrawy :grin: co by nie grzeszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko odzywaj sie częściej!

Anulko kochana będe sie odzywac czesciej ale dopiero od poniedziałku.Wtedy nadrobie zaleglosci i dowiem sie dokladnie co u Was. Dzis mam mase roboty, jutro i w niedziele mam zjazd na uczelni wiec nie bede miala kiedy do Was zaglądnąc. Nie mam nawet czasu zeby zjesc jak czlowiek tylko wtryndalam te jogurty i ser biały bo nie trzeba nic przygotowywac .Czasami nawet zapominam,ze jestem głodna post-9750-1241772820_thumb.gif , no ale musze jakos wygladac bo jutro będe miała przyjemnosc spotkać sie z jedna naszą protalowiczką

Buziaki dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

tak was czytam i czytam...hihi ja nie narzekam na swojego meza,co prawda mam go od 2 tygodni :-D ale nie zamienilabym go za nic na swiecie!!! ma wady jak kazdy ale jest moim idealem :grin: (ciekawe co powiem za kilkanascie lat hihi).

eh Marudko kochana,mam nadzieje ze twoj przyszly maz zaskoczy cie czyms..tak jak moj...no staral sie..a ze kulinarnie to on nie jest uzdolniony..to przygotowal mi spaghetti z paczki :D ,paluszki rybne usmazyl..hehhe wszystko co wymaga nie wiele pracy,podgrzac lub usmazyc to potrafi :grin: o a najlepiej mu wychodza bagietki z piekarnika i pizza(oczywiscie kupne :-D ). tak mnie czasem zaskakuje ten moj maz :D ale najwazniejsze ze z sercem to robi hehh.

ostatnio zmolestowal mnie normalnie,bo pozarl przy mnie cala pizze! a ja moglam sobie tylko popatrzec :grin:

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

tak was czytam i czytam...hihi ja nie narzekam na swojego meza,co prawda mam go od 2 tygodni :cry: ale nie zamienilabym go za nic na swiecie!!! ma wady jak kazdy ale jest moim idealem :grin: (ciekawe co powiem za kilkanascie lat hihi).

eh Marudko kochana,mam nadzieje ze twoj przyszly maz zaskoczy cie czyms..tak jak moj...no staral sie..a ze kulinarnie to on nie jest uzdolniony..to przygotowal mi spaghetti z paczki :-D ,paluszki rybne usmazyl..hehhe wszystko co wymaga nie wiele pracy,podgrzac lub usmazyc to potrafi :D o a najlepiej mu wychodza bagietki z piekarnika i pizza(oczywiscie kupne :cry: ). tak mnie czasem zaskakuje ten moj maz :D ale najwazniejsze ze z sercem to robi hehh.

ostatnio zmolestowal mnie normalnie,bo pozarl przy mnie cala pizze! a ja moglam sobie tylko popatrzec :grin:

buziaki

Oj Ci nasi panowie.. HIHIHI - no ja narzekam trochę, może za często.

Ale przynajmniej przy mnie moje chłopisko je to co ja - żeby mi nie było

żal - i choć nie zabraniam mu jeść 'normalnie' to i tak trzyma ze mną tą

żywieniową sztamę. Póki co daleko od siebie na co dzień jesteśmy.. :grin:

niestety - więc te parę razy w tygodniu poświęcenia z jego strony

mu nie zaszkodzi.

Asieńko - pięknie, że tak pięknie masz w życiu - może jak przestane narzekać

też tak będę mieć :-D Ściskam Cię cieplutko - trzymaj tak dalej!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeen dobry wszystkim :grin:

Moja waga sie zlitowala nade mna dzisiaj i kolejne 70dkg mniej mimo tego nawet ze jestem na warzywach huuuuraaa :grin:

Moj facet nic nie umie ugotowac oprocz herbaty :D Nawet jajecznica mu jakas taka dziwna wychodzi. Ale za to straszny z niego czyscioch i sprzata wiekszosc mieszkania no i niestety caly czas mi suszy glowe o trzymanie porzadku :D czego ja, zadedykowana balaganiara nie nawidze :grin: Hehe

Pozdrawiam wszystki serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeen dobry wszystkim :-D

Moja waga sie zlitowala nade mna dzisiaj i kolejne 70dkg mniej mimo tego nawet ze jestem na warzywach huuuuraaa :-D

Moj facet nic nie umie ugotowac oprocz herbaty :cry: Nawet jajecznica mu jakas taka dziwna wychodzi. Ale za to straszny z niego czyscioch i sprzata wiekszosc mieszkania no i niestety caly czas mi suszy glowe o trzymanie porzadku :D czego ja, zadedykowana balaganiara nie nawidze :grin: Hehe

Pozdrawiam wszystki serdecznie

Skąd wyście tych facetów wytrzasły - jeden gotuje, drugi sprząta...

Ja ze śląska :grin: to u nas chyba model rodziny od lat powtarzany jest

jak matryca - z tą różnicą, że kilkadziesiąt lat temu kobieta nie musiała

pracować- poza tym bez zmian :grin:

Oj - to ja bym mogła gotować, ale sprzątać to też nie znoszę.

Wszystkie wady i... zalety wyjdą i tak dopiero we wspólnym codziennym życiu.

Narazie trzeba mieszkanie znaleść .. :D a to już nie takie proste. Chyba, że się

w totka w końcu jakaś szóstka trafi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Polu!!! :grin:

Ale masz kocurka!!! Jak w końcu uda mi się wyprowadzić w domciu rodziców :grin:

to też chcę sobie kupić takiego kochanego futrzaka - pieszczocha :D

Spokojnej pracy!!

Witaj Marudo

Po co od razu kupić. Wiesz ile tych kocich nieszczęść chodzi po ulicach, głodnych, bezdomnych, kopanych? Weź sobie jakiegoś a będzie Ci bezdennie wdzięczny. Ja mam pięć i wszystkie z ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marudo

Po co od razu kupić. Wiesz ile tych kocich nieszczęść chodzi po ulicach, głodnych, bezdomnych, kopanych? Weź sobie jakiegoś a będzie Ci bezdennie wdzięczny. Ja mam pięć i wszystkie z ulicy.

Nie przejmuj sie , mnie też odpisano ale bez daty konkretnej, tylko jakies gadu, gadu..

wrzuciłam to do translatora z jęz.francuskiego i wynika z tego tekstu,że jestem trudnym przypadkiem w trudnym wieku ( bo po 40.. :D 0 i miałam w życiu duze wzloty i upadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wyście tych facetów wytrzasły - jeden gotuje, drugi sprząta...

Hejka!

Tak piszecie o tych mężczyznach to i ja cosik skrobnę.

Mój Łuciu co prawda potrafi ugotować ...ale tylko wodę na kawkę:D) heh

Natomiast jeżeli chodzi o remonty to jest niezawodny!!! Nie muszę martwić w czasie remontu o nic!

Jest kochanym i bardzo uczynnym człowiekiem;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie , mnie też odpisano ale bez daty konkretnej, tylko jakies gadu, gadu..

wrzuciłam to do translatora z jęz.francuskiego i wynika z tego tekstu,że jestem trudnym przypadkiem w trudnym wieku ( bo po 40.. :D 0 i miałam w życiu duze wzloty i upadki...

Margarete, nie bardzo rozumiem, o co chodzi. Ja odpowiedziałam na posta z poprzedniej strony. Co mają Twoje wzloty i upadki do moich kotów :grin:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu :D zrobilam ten test dukana i nic mi nie wyszlo (??). Cos tam pisalo, ale na pewno nie bylo niczego typu "dnia x osiagniesz taka i taka wage". Jaki bezsens :/

mi wyszło tak z testu http://www.regimedukan.com/nc/mon-programm...mailId=NDI3NzIx

jakaś dziewczyna na wcześniejszych stronach przetłumaczyła pytania do testu, musisz poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.