Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

już daruj sobie te 3 kg, przecież paski wyszczuplają :D zjedz za mnie tabliczkę czekoladowej Milki... mniaaaamm :grin:

Dobra nie wiem co z tym obrazkiem, pozniej popatrze.

Margot nic sobie nie odpuszczam...ale juz mam liste w glowie co zjem jak przejde na 3 faze hihi i czekolada jest stanowczo na jednym z czolowych miejsc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mile Panie

ranne waenie i.............2 kg mniej ,i juz nic nie rozzumiem w ciagu nocy 2 kilo nie wiem, ale to nic wazne ze w dol.

Pozdrwiam szczegolnie goraco te kobietki ktore staja w obronie swoich mezow,noooo bo tak trzeba.

ja jetsem wolny (kawaler z odzysku)ale nikt nigdy nie uslyszal i nie uslyszy zlego slowa o moich kobietach ,pponiewz to mmoja sprawa.

A wierzcie mi mialbym wiele do opisania ,ale po co sa kobiety wiedzmy i faceci jak czart.

GRABIE WIEDZIALY

CO BRALY

prawda?????????????.

a znacie kawly o tesciowach,no......to wy jestescie przyszlymi tesciwami.

A jesli chodzi o mnie jestem samowystarczalny no prawie..............poza jednym,nie potrzbyje sprztaczki,praczki,szwaczki,czy kucharki.BO ZEBY SIE NAPIC PIWA NIE TRZEBA KUPOWAC CALEGO BROWARU.tak od pijali do pijalnie lepiej i przyjemniej.

chyba z 10 dni temu jedna z pan napisala ze "FACETEM JA Z DZWIAMI JAK NIE PIER.........TO SIE NIE ZAMKNIE, zaiste wyczerpujaca wypawiedz,

wiec ja zacytuje jedna z kobiet (znanych ze swiata rozrywki) KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY..........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ! U mnie od poniedzialku same proteinki wiec wage zobacze jak zwykle w poniedzialek bo taki obralam zwyczaj wazenia mysle ze dobry .Troche mnie nie bylo wiec nadrabialm czytanie.

-witam NOWA protelnke Agnieszke-Agniper i zycze powodzenia.

-Maragrete ja chlebek pieke w mikrofali w miseczkach z arkoroku po 4min.na jedna s

trone i jest super.probowalam w piekarniku z drozdzami ale lepiej mi smakuje z mikrofali.

-Sliweczko i bogi gratuluje spadku wagi oby tak dalej ubywala Wam jak i nam wszystkim

-Witam DorotkeXX i zycze powodzenia w dalszej kontynuacji odchudzania.

-Margot zdrowka synkowi zycze.

-Mała22ja tez mam czasami dni ze nie chce sie nic jesc ,a czasami odwrotnie,jestem ciagle glodna.Tak jak pisze Maruda moze trzeba cos polubic mi smakuja parowki z pieczarkami robie je dosc czesto, choc wiem, ze za duzo ich nie mozna zjadac.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Protalowiczow:)

U mnie dzis minal kolejny dzien PW. Waga narazie stoi w miejscu, ale widze zmiany w obwodach. Stwierdzilam,ze bede sie wazyc po dniach proteinowych.

Sliweczka zdjecia super. Zmiany sa bardzo widoczne. Tak trzymaj dalej:)

AGNIPER witaj na forum:)

Aneczka 80 mam nadzieje,ze synek czuje sie juz lepiej.

Dorotka XX ciesze sie,ze sie pojawilas. Jestes ze Sliweczka mozgiem tego forum:)

Lenox pij duzo wody. Jak sie wazysz to rob tak jak Pola sugeruje.Zawsze o tej samej porze,w tym samym miejscu i na tej samej wadze. A co do kg to sie nie przejmuj. Na dietach bialkowych traci sie czasami wiecej w obwodach niz na wadze. Waga swoja droga tez pozniej spadnie...

Pola, Bogi, Maruda gratuluje spadku wagi:)

Margot zycze duzo zdrowka Twojemu synkowi. Mnie jest bardzo bardzo smutno jak choruja dzieci.Starszy sobie jakos lepiej da rade. Moj synek jest alergikiem. Wszelkie mozliwe alergie. Biedak non stop na lekach.

Co do facetow moje kochane , to powiem Wam ,ze moja polowka jest wspaniala. NIe oddalabym go za nic w swiecie. Jest super kucharzem i zlota raczka. Nie moge narzekac. A tak w sumie to powiem Wam,ze swiat bez facetow bylby nudny:) I jak powiedziala Margot: Kto bez winy niech rzuci pierwszy... Czasami to my kobietki ponosimy wine za to,ze nam sie cos psuje w zwiazku.... Ale kto sie czubi ten sie lubi.Wiec wybaczmy im ,ze nam czasami dokuczaja:)

Pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Protalowiczow:)

U mnie dzis minal kolejny dzien PW. Waga narazie stoi w miejscu, ale widze zmiany w obwodach. Stwierdzilam,ze bede sie wazyc po dniach proteinowych.

Sliweczka zdjecia super. Zmiany sa bardzo widoczne. Tak trzymaj dalej:)

AGNIPER witaj na forum:)

Aneczka 80 mam nadzieje,ze synek czuje sie juz lepiej.

Dorotka XX ciesze sie,ze sie pojawilas. Jestes ze Sliweczka mozgiem tego forum:)

Lenox pij duzo wody. Jak sie wazysz to rob tak jak Pola sugeruje.Zawsze o tej samej porze,w tym samym miejscu i na tej samej wadze. A co do kg to sie nie przejmuj. Na dietach bialkowych traci sie czasami wiecej w obwodach niz na wadze. Waga swoja droga tez pozniej spadnie...

Pola, Bagi, Maruda gratuluje spadku wagi:)

Margot zycze duzo zdrowka Twojemu synkowi. Mnie jest bardzo bardzo smutno jak choruja dzieci.Starszy sobie jakos lepiej da rade. Moj synek jest alergikiem. Wszelkie mozliwe alergie. Biedak non stop na lekach.

Co do facetow moje kochane , to powiem Wam ,ze moja polowka jest wspaniala. NIe oddalabym go za nic w swiecie. Jest super kucharzem i zlota raczka. Nie moge narzekac. A tak w sumie to powiem Wam,ze swiat bez facetow bylby nudny:) I jak powiedziala Margot: Kto bez winy niech rzuci pierwszy... Czasami to my kobietki ponosimy wine za to,ze nam sie cos psuje w zwiazku.... Ale kto sie czubi ten sie lubi.Wiec wybaczmy im ,ze nam czasami dokuczaja:)

Pozdrowionka dla wszystkich

CHYLE CZOLO

a co wagi to tak bede robil zawsze rano i o tej samej godz.

zobacze jutro rano co bedzie, a co do dokucznia to to jest wzajemne wy nam my wam

o ilw nie ma zdrowego rozsadku i checi naprawde szczerej wspolpracy,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mile Panie

ranne waenie i.............2 kg mniej ,i juz nic nie rozzumiem w ciagu nocy 2 kilo nie wiem, ale to nic wazne ze w dol.

Pozdrwiam szczegolnie goraco te kobietki ktore staja w obronie swoich mezow,noooo bo tak trzeba.

ja jetsem wolny (kawaler z odzysku)ale nikt nigdy nie uslyszal i nie uslyszy zlego slowa o moich kobietach ,pponiewz to mmoja sprawa.

A wierzcie mi mialbym wiele do opisania ,ale po co sa kobiety wiedzmy i faceci jak czart.

GRABIE WIEDZIALY

CO BRALY

prawda?????????????.

a znacie kawly o tesciowach,no......to wy jestescie przyszlymi tesciwami.

A jesli chodzi o mnie jestem samowystarczalny no prawie..............poza jednym,nie potrzbyje sprztaczki,praczki,szwaczki,czy kucharki.BO ZEBY SIE NAPIC PIWA NIE TRZEBA KUPOWAC CALEGO BROWARU.tak od pijali do pijalnie lepiej i przyjemniej.

chyba z 10 dni temu jedna z pan napisala ze "FACETEM JA Z DZWIAMI JAK NIE PIER.........TO SIE NIE ZAMKNIE, zaiste wyczerpujaca wypawiedz,

wiec ja zacytuje jedna z kobiet (znanych ze swiata rozrywki) KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY..........................

to, co tu wypisujemy to się nazywa żart, kawał, dowcip, które to wyolbrzymiają niektóre nasze lub innych cechy.

trochę luzu się przyda, bo chyba tak jak inni użytkownicy, wchodzisz tu aby się rozluźnić a nie dąsać

obiecuję,że nigdy wiecej nie wstawię żadnego żartu, bo mógłbyś się obrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje DODA777!oby tak dalej , wiem ile to wyrzeczen ale juz sie przyzwyczailam do tego stylu zycia .Widze po sobie jak ubywaja mi kg jak rowniez cm wiec radosc jest podwojna.Mowia mi ze juz dosc zrzuconych kg ale ja jeszcze chce te 3-4kg bo przy wzroscie 154 to troche jeszcze za duzo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, co tu wypisujemy to się nazywa żart, kawał, dowcip, które to wyolbrzymiają niektóre nasze lub innych cechy.

trochę luzu się przyda, bo chyba tak jak inni użytkownicy, wchodzisz tu aby się rozluźnić a nie dąsać

obiecuję,że nigdy wiecej nie wstawię żadnego żartu, bo mógłbyś się obrazić

powiem tak umiem odroznic zart ,dobry zart od wyzotow czy kpin,sam zartowalem,pisalem zarty,lubie sie smiac (rowniez z siebie),ja sie nie obrazeam ale mi jest bardzo ........zle czytajac niektore wypowiedzi.luz ...tak oczywiscie bo bez niego zycie sztywnieje i jest nieznosne,ale nie zabardzo moge bo mimo wszystko bardzo czesto czuje sie inaczej traktowny przez niektore Panie,nie twierdze ze ja mma racje ale to sa moje odczucia a to chyba mi wolno

wiem ze jestem na babinskim portalu ale no nie znaczy ze mam sie uprzykrzac nawzajem niewazne czy jetem sam czy tak jak Wy cala reszta,

WIEC JESLI KTORAS Z WAS CZUJE SIE URAZONA TO PROSZE O WYBACZENIE.

zawsze mialem i mam szacunek do kobiet nie tylko jako do istoty fizycznie slabszej(nie zawsze) ale tez za to ze sa matkami,i wykonyje wiele prac i czynnosci bez ktorych swiat by nie stnial

BO JAKABYS NIE BYLA KOBIETO TO KOCHAC CIE ZLE ALE BEZ MILOOSCI DO CIEBIE ZYCIE JEST NICZYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.