Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Margot popieram!Zarty sa dla ludzi i powinnismy je przyjmowac z usmiechem .przynajmniej ja tak robie ,ale mysle ze dla pozostalych bedziesz pisac z humorem?ja nie potrafie opowiadac ale chetnie czytam i slucham:)

grazzia, ok, tym razem jednak nie posłuchasz, nie poczytasz, ale poklikasz :D

http://www.dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak umiem odroznic zart ,dobry zart od wyzotow czy kpin,sam zartowalem,pisalem zarty,lubie sie smiac (rowniez z siebie),ja sie nie obrazeam ale mi jest bardzo ........zle czytajac niektore wypowiedzi.luz ...tak oczywiscie bo bez niego zycie sztywnieje i jest nieznosne,ale nie zabardzo moge bo mimo wszystko bardzo czesto czuje sie inaczej traktowny przez niektore Panie,nie twierdze ze ja mma racje ale to sa moje odczucia a to chyba mi wolno

wiem ze jestem na babinskim portalu ale no nie znaczy ze mam sie uprzykrzac nawzajem niewazne czy jetem sam czy tak jak Wy cala reszta,

WIEC JESLI KTORAS Z WAS CZUJE SIE URAZONA TO PROSZE O WYBACZENIE.

zawsze mialem i mam szacunek do kobiet nie tylko jako do istoty fizycznie slabszej(nie zawsze) ale tez za to ze sa matkami,i wykonyje wiele prac i czynnosci bez ktorych swiat by nie stnial

BO JAKABYS NIE BYLA KOBIETO TO KOCHAC CIE ZLE ALE BEZ MILOOSCI DO CIEBIE ZYCIE JEST NICZYM.

Lenox narzekasz a sam nie pozostajesz dluzny. Poza tym 'jesli wpadniesz miedzy wrony musisz krakac jak i one' :grin:.

Nikt tu nie mial na mysli robic komus przykrosci, wiec moze bierzesz sobie te wypowiedzi zbyt osobiscie. Sproboj i ponarzekaj troche sam, zobaczysz kazdy cie wesprze, nie wazne o czym bedzie mowa. I o to tutaj chodzi- wspieramy sie :D

Filmik niezly, usmialam sie grubo :grin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko kochana będe sie odzywac czesciej ale dopiero od poniedziałku.Wtedy nadrobie zaleglosci i dowiem sie dokladnie co u Was. Dzis mam mase roboty, jutro i w niedziele mam zjazd na uczelni wiec nie bede miala kiedy do Was zaglądnąc. Nie mam nawet czasu zeby zjesc jak czlowiek tylko wtryndalam te jogurty i ser biały bo nie trzeba nic przygotowywac .Czasami nawet zapominam,ze jestem głodna post-9750-1241772820_thumb.gif , no ale musze jakos wygladac bo jutro będe miała przyjemnosc spotkać sie z jedna naszą protalowiczką

Buziaki dla Wszystkich

No kurka to ze mną, nie moge sie doczekać- spotkam sie z nasza zalożycielką normalnie ....suuuuuuuuper.

Podglądałam was cały czas chociaz nie miałam kiedy napisac choc pare słow.... ale to juz uzależnienie., zeby tu luknąć.... Lecę jeszcze robic dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, a wiesz ze ja jestem tez facetem

Witajcie mile Panie

ranne waenie i.............2 kg mniej ,i juz nic nie rozzumiem w ciagu nocy 2 kilo nie wiem, ale to nic wazne ze w dol.

Pozdrwiam szczegolnie goraco te kobietki ktore staja w obronie swoich mezow,noooo bo tak trzeba.

ja jetsem wolny (kawaler z odzysku)ale nikt nigdy nie uslyszal i nie uslyszy zlego slowa o moich kobietach ,pponiewz to mmoja sprawa.

A wierzcie mi mialbym wiele do opisania ,ale po co sa kobiety wiedzmy i faceci jak czart.

GRABIE WIEDZIALY

CO BRALY

prawda?????????????.

a znacie kawly o tesciowach,no......to wy jestescie przyszlymi tesciwami.

A jesli chodzi o mnie jestem samowystarczalny no prawie..............poza jednym,nie potrzbyje sprztaczki,praczki,szwaczki,czy kucharki.BO ZEBY SIE NAPIC PIWA NIE TRZEBA KUPOWAC CALEGO BROWARU.tak od pijali do pijalnie lepiej i przyjemniej.

chyba z 10 dni temu jedna z pan napisala ze "FACETEM JA Z DZWIAMI JAK NIE PIER.........TO SIE NIE ZAMKNIE, zaiste wyczerpujaca wypawiedz,

wiec ja zacytuje jedna z kobiet (znanych ze swiata rozrywki) KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY..........................

Witaj ! Nie miałam zamiaru nikogo obrażać,nie chodziło mi o to żeby ktos czuł się źle z powodu moich słów.Nie napisałam nic czego mógłbyś się czepiać.Faceci to dupki,pewnie ten fragment tak strasznie Cię zbulwersował ,ale nie miałam na myśli Ciebie przecież,nie znam Cie człowieku.W moim życiu było kilku facetów i niestety żaden nie zasługuje na dobre słowo.Jeśli piszę o facetach "dupki"to o tych których znam,którzy w jakiś sposób mnie zranili.Mój mąz jest wspaniałym człowiekiem ,chociaz jak każdy ma wady...i wtedy jak mnie wkurza to mam chęc go wymienić na lepszy model...ale to żarty tylko...chyba to zadna tajemnica że bywaja problemy w życiu,faceci maja je z żonami a baby z mężami i żadna to nowość.

"KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY.........................." I tu żeś pojechał...Porównanie dupka z krową...

No ale niech Ci będzie.Facetom wiele potrafię wybaczyć...A że nie jestem zbytnio bezczelna to nie pociągne tych porównań dalej...W końcu ja znam się na żartach  :D

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trzymałam się dzis dzielnie, zrobiłam soldne zakupy białkowe, drugi dzien za mną. Tak się rozkoszowałam 1 kg mniej, że nawet poszłam na basen na 21 i teraz się melduję. Nie wiem tylko jak wytrzymam bez owoców,ale podobno nie można być trochę na diecie , tak jak nie można być trochę w ciąży.

Kiedyś schudłam bardzo pięknie na Montignaku,nawet zaczęlam w styczniu tą dietę, ale jakoś straciłam zapał.

Mam nadziję, ze teraz pójdzie mi lepiej.

Pozdrawiam serdecznie. Klikam na przepisy.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trzymałam się dzis dzielnie, zrobiłam soldne zakupy białkowe, drugi dzien za mną. Tak się rozkoszowałam 1 kg mniej, że nawet poszłam na basen na 21 i teraz się melduję. Nie wiem tylko jak wytrzymam bez owoców,ale podobno nie można być trochę na diecie , tak jak nie można być trochę w ciąży.

Kiedyś schudłam bardzo pięknie na Montignaku,nawet zaczęlam w styczniu tą dietę, ale jakoś straciłam zapał.

Mam nadziję, ze teraz pójdzie mi lepiej.

Pozdrawiam serdecznie. Klikam na przepisy.

Aga

Witaj Agniper.Gratuluję spadku wagi,zawsze to strasznie cieszy.Jak ja bym chciała na basen...ale narazie wystraszyłabym ratowników  :D Jeszcze troche poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniper trzymam kciuki!!!

Dziewczynki i Chłopczyku! Melduję posłusznie raport z pieczenia sernika. Wyszedł suuuuper smaczny!!! Co prawda nie za wysoki, ale nie można mieć wszystkiego :grin:

Robiłam go z przepisu pt "sernik jak prawdziwy" tylko nie wiem czy to w naszym linku z przepisami było czy gdzie indziej, jakby co to wkleję. (ale w niedzielę, bo wyjeżdżam)

Pozdrawiam!!!

Mam nadzieję, że jutrzejsze ważenie mnie pocieszy bo narazie to waga stoi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.