Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

oj kochana, mało brakowało i ja też siebie znalazłabym :grin:

widziałaś netowy hit?

http://studio.wp.pl/i,lemur-luzny-Lori,mid,619915,wideo.html

i dramatycznego lemura też sobie obejrzyj, ekstra!

Ehehehehe,nie no ekstra te lemurki  :grin: A ten dramatyczny jaki ma wytrzeszcz  :D Moje dzieci chcą takiego lemura w domu  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehehe,nie no ekstra te lemurki :grin: A ten dramatyczny jaki ma wytrzeszcz :D Moje dzieci chcą takiego lemura w domu :grin:

Ja tez chce takiego lemura :grin: Ps. nawet nie wiedzialam ze te zwierzatka sie tak nazywaja :D Myslalam ze to lasiczki jakies hihi.

U mnie waga dzisiaj do gory, ale to normalka- zawsze tak jest w weekend(dziwne??). No coz...

Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce takiego lemura :grin: Ps. nawet nie wiedzialam ze te zwierzatka sie tak nazywaja :grin: Myslalam ze to lasiczki jakies hihi.

U mnie waga dzisiaj do gory, ale to normalka- zawsze tak jest w weekend(dziwne??). No coz...

Pozdrawiam wszystkich:)

dobrze,ze roboczych jest 5 :D

lemurki cudne

a mój starszy syn dostarcza mi takowych żarcików

post-14212-1241895543_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze,ze roboczych jest 5 :D

lemurki cudne

a mój starszy syn dostarcza mi takowych żarcików

hehe :grin: Margot, tutaj na wiekszosci ciuchow jest taka metka :grin: I szczerze mowiac to sie nie dziwie...jak sie czlowiek rozejrzy po ulicy to widac dlaczego ;] A to od razu powiem anegdotke- jak sie w Anglii idzie do lekarza, nie wazne z jaka przypadloscia, i nie wazne w jak kiepskim stanie, to lekarz zawsze zaleca to samo- paracetamol i duzo plynow. No kto by pomyslal ze zloty srodek na wszystko byl od zawsze pod naszym nosem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :grin: Margot, tutaj na wiekszosci ciuchow jest taka metka :grin: I szczerze mowiac to sie nie dziwie...jak sie czlowiek rozejrzy po ulicy to widac dlaczego ;] A to od razu powiem anegdotke- jak sie w Anglii idzie do lekarza, nie wazne z jaka przypadloscia, i nie wazne w jak kiepskim stanie, to lekarz zawsze zaleca to samo- paracetamol i duzo plynow. No kto by pomyslal ze zloty srodek na wszystko byl od zawsze pod naszym nosem :D

:grin:

i jeszcze coś dla mam maturzystów

post-14212-1241897286_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow musz nadrobic "zaleglosci' w czytaniu i w dyskusji, a wiec do rzeczy :

Witam nową koleżanke i trzymam kciuki za sukces !

Margot - jaki fajnisty masz nowey avatar, ho, ho,ho... taki dynamiczny... :grin:

Te twoje linki i dowcipy tez fajne..

Śliweczko i Polu - macie racje w sprawie.....wiadomej, ja też popierm wasze stanowisko, ale mam nadzieję że Lenox tak jak my wszystkie - jest normalnym, sensownym facetem świadomym, że trochę nie tak wyszło. Ala mam nadzieję, że zadne takie "zgrzyty"nie popsuja naszego współdziałania. Bo jast nam tu razem dobrze i ten nasz rodzynek też jest potrzebny..

Bagi -a z tym lekarstwem, jednym na wszystko to przypomina mi sie fajny, stary dowcip :

Czy znasz 3 podstawowe dolegliwosci na które pomaga olej rycynowy ?

Po pierwsze - najczęstsze zastosowanie - wiadomo na zaparcia....działa szybko i gwałtownie

Po drugie - na kaszel - bo najpierw trzeba zażyć, poczekać a potem - spróbujcie zakaszleć... jeśli sie ktos odważy.. :grin:

Po trzecie - na zdrady małzonków ....tak, tak, na zdrady.. bo jak sie człowiekzajmie własna d...pą to nie ma czasu myślec o cudzych....

U mnie waga też stoi bo właśnie skończyłam fazę B+W, ale liczę na to, że podczas fazy B ruszy w dół... oby..

Życze wszyskim spokojnej nocy !... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

i jeszcze coś dla mam maturzystów

Hey , wlasnie sie pojawilam na tym forum i nie bardzo wiem do czego moge sie doczepic wiec sorry ze doczepilam sie do Ciebie.Jak sie zapewne domyslacie jestem tu z zamiarem zrzucenia tego co mam zbedne.Probowalam roznych ale bez skutku i ostatnio mnie olsnilo ze chodzi raczej o zmiane nawykow zywieniowych niz o krotkotrwala mordege ktora predzej czy pozniej okazuje sie bezsensowna.Nastawilam sie wiec na rewolucje w swoim zyciu i to dziwne uczucie jakby cos sie w moim zyciu zaczynalo i nadzieja ze wreszcie bedzie tak jak chce itd.Mysle ze znacie to uczucie.Bardzo czuje sie przekonana do diety protal poniewaz znam conajmniej 1 osobe ktora jej stosuje i czesto widze rezultaty a przypadek byl prawie beznadziejny.Potrzebuje jednak wsparcia bo tyle pokus czyha dookola zwlaszcza teraz grille itd.Zaczynam od jutra bo jutro jeszcze mam czyjes urodziny ale wszystko juz mam gotowe.Jedyna rzecz ktora mnie przeraza to to ze nie wolno uzywac przypraw do mies i niewielka ilosc soli ale co tam jak sie ma motywacje to mozna wszystko a ja mam.Milego dnia wszystkim ktorzy beda to czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jagoda!!!

Cieszymy się że do nas dołączyłaś a przynajmniej od jutra na pewno. życzymy Ci wytrwałości i samozaparcia a w chwilach zwątpienia w nas znajdziesz pocieszycieli.

Nie jestem pewna o co chodzi w tej diecie ale na pewno jest odchudzająca jakby na to nie patrzeć. jedni lekarze twierdzą że ta dieta polega na odwodnieniu - czyli Śliweczka miała 20 kg wody w sobie? - bezsens. w zmianę nawyków żywieniowych nie za bardzo już wierzę, w dalszym ciągu obżeram się jak ś...a (patrz zdjęcie) i słodzę słodzikiem oczywiście wszystko co się da, jeszcze tylko mięsa nie słodzę. Przyprawy do mięs używam od początku i nie są chyba zabronione a przynajmniej nic o tym nie wiem. Zrezygnowałam tylko z przypraw ostrych ale to ze względu na kłopoty jelitowe.

**************************************************************************

Pamiętajcie, że smaki kwaśne i gorzkie sprzyjają odchudzaniu i nie obawiajcie się śledzi marynowanych, ocet jest często zalecany przy odchudzaniu. Sama bardzo lubię jeść marynowane śledzie ale musiałam je wykluczyć ze swojej diety tak jak wszystkie inne potrawy które zawierają choćby odrobinę octu.

*************************************************************************

Kochani protalowicze - w najlepszym małżeństwie zdarzają się kłutnie i nas jako jednej wielkiej rodziny też to nie ominie. każdy ma prawo do swoich pogladów i wyrażania swojego zdania a my jesteśmy od tego aby to zdanie popierać albo obalać, ale jedno wiem na pewno, nie wolno nam sie obrażać na siebie. Ciche dni są zabujstwem dla małżeństwa, nie ma to jak się wygadać, nawet jeśli niektóre słowa ranią ale zawsze jest to lepsze niż milczenie gdyż ono powoduje nagromadzenie gniewu.

Piszcie dalej tak jak pisaliście. Jeśli komuś cos się nie podoba to niech też o tym napisze ale nie obrażajcie się na siebie i nie wymuszajcie na kimś swoich pogladów. Lenox ma prawo uważać kobiety za krowy co stoją w oborze a Śliweczka ma prawo uważać że faceci to dupki - co przecież wcale nie znaczy, że jest to prawda.

dołączam się do Jagody i życzę wszystkim miłej niedzieli :D

Ps waga w dół (po wielkim posiedzeniu na kibelku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey , wlasnie sie pojawilam na tym forum i nie bardzo wiem do czego moge sie doczepic wiec sorry ze doczepilam sie do Ciebie.Jak sie zapewne domyslacie jestem tu z zamiarem zrzucenia tego co mam zbedne.Probowalam roznych ale bez skutku i ostatnio mnie olsnilo ze chodzi raczej o zmiane nawykow zywieniowych niz o krotkotrwala mordege ktora predzej czy pozniej okazuje sie bezsensowna.Nastawilam sie wiec na rewolucje w swoim zyciu i to dziwne uczucie jakby cos sie w moim zyciu zaczynalo i nadzieja ze wreszcie bedzie tak jak chce itd.Mysle ze znacie to uczucie.Bardzo czuje sie przekonana do diety protal poniewaz znam conajmniej 1 osobe ktora jej stosuje i czesto widze rezultaty a przypadek byl prawie beznadziejny.Potrzebuje jednak wsparcia bo tyle pokus czyha dookola zwlaszcza teraz grille itd.Zaczynam od jutra bo jutro jeszcze mam czyjes urodziny ale wszystko juz mam gotowe.Jedyna rzecz ktora mnie przeraza to to ze nie wolno uzywac przypraw do mies i niewielka ilosc soli ale co tam jak sie ma motywacje to mozna wszystko a ja mam.Milego dnia wszystkim ktorzy beda to czytac.

wzajemnie jagódko, miłego dnia i niech Cie grille nie przerażają, są jak najbardziej wskazane! tak samo, jak przyprawy. grillować mozesz wołowinkę, drób i ryby. sól w ograniczonych ilościach, ale mozna ją zastąpic właśnie przyprawami :grin: to taka ogólna informacja

wprawdzie zaczęłam od końca, ale już się poprawiam..witam nową protalowiczkę :grin: masz rację, dieta jest do przyjęcia, bo głód nie doskwiera. ona raczej polega na poprzestawianiu sobie w głowie :-D

ogólne zasady diety znajdziesz na początkowych stronach tego wątku, gdzie dorotaxx szczegółowo ją opisała,

teraz wklejam linki z przepisami-

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-...e-dukana-7.html

http://www.gotowanie.wkl.pl/forum_watek.ph...15&offset=0

oczywiście odsyłam Cię też do książki Dukana, przeczytanie jej do końca mnie upewniło,ze nie zrobię sobie żadnej krzywdy, przeciez w końcu to lekarz :D

osobiście w ciągu ponad 3 tyg. schudłam prawie 6 kg! czuje się świetnie, po przejściowych kłopotach z trawieniem i wydalaniem jest bosko!! wczoraj zrobiłam sobie kolejna porcję herbatnika i....niestety, chyba za dużo tych otrębów-węglowodanów zjadłam, bo waga o 10 dag do przodu...:D:X

trzymam kciuki, koniecznie pytaj protalowiczki, jeśli coś jest dla Ciebie niejasne no i wpadaj jak najczęściej, bo w grupie raźniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani protalowicze - w najlepszym małżeństwie zdarzają się kłutnie i nas jako jednej wielkiej rodziny też to nie ominie. każdy ma prawo do swoich pogladów i wyrażania swojego zdania a my jesteśmy od tego aby to zdanie popierać albo obalać, ale jedno wiem na pewno, nie wolno nam sie obrażać na siebie. Ciche dni są zabujstwem dla małżeństwa, nie ma to jak się wygadać, nawet jeśli niektóre słowa ranią ale zawsze jest to lepsze niż milczenie gdyż ono powoduje nagromadzenie gniewu.

Piszcie dalej tak jak pisaliście. Jeśli komuś cos się nie podoba to niech też o tym napisze ale nie obrażajcie się na siebie i nie wymuszajcie na kimś swoich pogladów. Lenox ma prawo uważać kobiety za krowy co stoją w oborze a Śliweczka ma prawo uważać że faceci to dupki - co przecież wcale nie znaczy, że jest to prawda.

dołączam się do Jagody i życzę wszystkim miłej niedzieli :D

Ps waga w dół (po wielkim posiedzeniu na kibelku)

kochana, a czy wklejając dowcip na forum robię komuś krzywdę?? czy bierzesz od razu do siebie wypowiedziany przez koleżankę żart o grubasach?? nie no, nie popadajmy ze skrajności w skrajność! jesteśmy tu wszyscy, żeby odpocząć, pośmiać się, wyżalić, odetchnąć właśnie od kłopotu i szarzyzny zycia codziennego

a o tej z obory też mi przykro było czytac.. o tempora o mores!

ale nic to, nie tzreba się przejmać-trzeba sie obejmać. co czynię benku, beneczku, beńku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margot !!!

O to chodzi że ja się nawet nie umiem obrażać. z wszystkich żartów i kawałów się leję, a najbardziej podobają mi się te kobitki po latach...... i zdecydowanie nie biorę tego do siebie. jak Lenox wspomniał o kobietach w oborze to też mi się zrobiło nie smacznie ale nie uważam się za krowę wiec zrobiło mi się ciepło tylko dlatego bo wiem, że niektóre kobiety za te słowa go powieszą. jakby siedział koło mnie to dostałby w czółko ale leciutko bo to też byłby żart.

pozdrowionka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i kazdego z osobna, a szczególnie nową Jagode:) to super ze nasza grupa sie stale powieksza. U mnie w pracy na tej diecie sa juz 3 osoby / razem ze mna/ a od jutra zaczyna jeszcze jedna. Wczoraj upieklam bezy/ale chyba cos nie tak, bo sa brazowe /a powinny byc biale, w smaku ok, nawet rodzinka sie skusila i stwierdzila ze moga byc :grin: . Wczoraj dostalam wilczego apetytu, myslalam ze nadrobie to co stracilam :D ale jadlam tylko protal, i rano spoko, waga lekko drga w dół :grin: :grin: :D . Zycze wszytkim miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.