Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

:D No i mam 700g więcej :D Mam nadzieję, że to tylko za przyczyną @.

Ale jakie to demotywujące jest ...

Nie daję się ,ale ta waga mogłaby mnie trochę zachęcić nie?

Pozdrawiam Was cieplutko!!!!

Nie przejmuj sie zuza. Wszystko wróci do normy.

Dziewczyny jesli macie okres lub faze z warzywami to nie wchodzcie na wage bo mozna sie troszke podłamać. Lepiej zaczekac na faze czystych białek i wtedy sprawdzic ile kg. straciłyscie przez ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki, wiosennie i słonecznie !

Margot i Lenox - lnki do stronek super, dowcipy tez fajne, usmiałam sie serdecznie a wraz ze mna moje koleżanki z pokoju w biurze, bo co lepsze kawałki czytam głosno.. :D

Jagódko - witam w gronie protalowym i trzymam kciuki, menu jak najbardziej ok.. teraz tylko jeść, pić i czekac az waga spadnie.. POWODZENIA ! :D

Basienko - super ze waga w dól. :D

A u mnie tez waga zjechała o całe 2 kg !!!

HURRA!! HURRA !! ... :grin: Niedługo zejdę do wyniku DWUCYFROWEGO ! To dopiero będzie święo !

Tylko nie umiem sobie poprawic tego na moim suwaku , proszę o wskazówki w tym zakresie moje niezawodne forumowiczki-protalowiczki !

A Śliweczka dziś chyba zajeta mocno, komunia za pasem, bo jej na forum nie widac ...

Wszystkim życzę miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza i Pola - cierpliwości, wytrwałości... ta wstrętna waga na pewno zaraz się ruszy we właściwym kierunku! Nie dajcie się jej !!! żeby nie wiem co to na pewno za moment będzie lepiej !

Wy nie macie dużo do zrzucenia i pewnie dlatego u was postępy są mniejsze... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D W końcu kupiłam sobie dzbaneczek do pracy :grin:

Bo tak to co pięć minut musiałam sobie pażyć herbatkę

w pracy, a teraz za jednym zamachem mam gotowej

ponad litr :D Już nie będę musiała co chwilę latać po

wodę - ale fajnie :D

Tak tylko chciałam się pochwalić - bo dzbaneczek

kosztował tylko 5 zł - a taki duuuży jest. Gdyby tak

na jedzeniu szło oszczędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basieńko!!

Ciesze sie ze komunie ,,masz juz z głowy,, . mam nadzieje,ze wszystko przebiegło po Twojej mysli. Mnie to czeka juz za dwa lata .Nie wiem kiedy to zleciało

Co do diety to zastanwiam sie z czego Ty sie odchudzasz...przeciez Ty chudzina jestes, normalnie do nas nie pasujesz . Figura modelki post-9750-1242027856_thumb.gifo której moge tylko pomarzyć !! Ło matko co ja bym dała ,zeby tak wyglądać!! Ja to chyba wiecznie na tej II fazie bede post-9750-1242027707_thumb.jpg

Ja też się cieszę , że juz po -bylo ok, mam nadzieję, że za rok będę juz na luzie to przechodzić.

Dorotko dziękuję za nazwanie mnie chudzinką bo to bardzo mnie motywuje ale niestety zanim dostalam się na nasze forum / dzięki twoim postom bardzo motywującym i przekonywującym/ byłam jak słonik....:D((((I tylko Dukan mnie uratowal..

A do forum to mam nadzieję , że pasuję....bo tu przefajna gromadka się zebrała...Ja Cię za bardzo nie wyoglądalam bo chyba ponczo miałaś poza tym zwrócilam uwagę na twarz bo ..piękną kobitką jestes...może to głupio zabrzmi , ze kobieta tak mówi, ale naprawdę zrobilaś na mnie wrazenie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza 125 - mam propozycję: zrób sobie z papieru własną skalę i w trakcie ważenia nakładaj na wagę, tylko dopilnuj aby była "spadająca" :D :D :D - a tak poważnie to nie przejmuj się wiesz, że w końcu i tak zaświeci słońce :grin:

Dorotkoxx - to w Polsce są zloty żarłoków a mnie na nich nie ma?!?!?!?!?!?!?!? Nie wiem jak oni mogli o mnie zapomnieć, a ja się tak staram z tym obżarstwem..... :D - żartuję oczywiście ale rzeczywiście nie wiedziałam że są takie zloty. A to oni tam przez te 3,4 dni cały czas jedzą?

I przepraszam że taka dociekliwa jestem ale wyście się spotkały na spotkaniu klasowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam.

Ja dzis jestem 5 dzien uderzeniowej .

Miałam 81,5 a teraz mam 78,5.

Liczyłam na więcej, ale mam teraz @ to możedlatego.

Natomiast czuję się świetnie psychicznie ---brzuch mi trochę spadł i juz to czuję.

Od jutra plan II - zaczynam warzywka.

Mam nadzieje ,że jakoś mi ta waga poleci.

No ale cóż, pasłam się 3 lata , a chcę stracić w 3 miesiące.....

TAk bardzo chcę, zeby mi sie udało !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale cóż, pasłam się 3 lata , a chcę stracić w 3 miesiące.....

TAk bardzo chcę, zeby mi sie udało !!!!!!!!!!!!!!!

Napewno się uda :D

Ja też próbuję zrzucić to co sobie przez 3 lata siedzącej

pracy nazbierałam.. Na szczęście idzie w dół - mimo, że

strasznie wolno - ale idzie!!! Bez większych wysiłków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek wszystkim

Do tych ktorym cos ubylo- gratulacje

Do tych ktorym nie ubylo- badzcie cierpliwe niedlugo waga sie ruszy

Do tych ktorym przybylo- nie przejmowac sie, to tylko chwilowe :D

Mi samej przybylo, ale sie tego spodziewalam bo ostatnio wilczy glod mnie nie opuszcza- wczoraj chyba ze 3 kolacje zjadlam hehe :D Zaczelam na uczelni sesje, wiec jak odreagowuje stres? JEM :D Ale oczywiscie wszystko protalowe.

Tak sie zastanawiam czy sobie nie zmienic dlugosci cyklow z 5/5 na 7/7. Tak mi to szybko leci ze ani sie obejrze i juz jest inna faza. A ze te ostatnie kilogramy sa strasznie uporczywe i za cholere nie chca isc precz to kombinuje i kombinuje. O ile pamietam w ksiazce nie ma nic na ten temat, i nie pamietam zeby bylo to stanowczo zabronione. A co wy o tym myslicie?

Pozdrawiam serdecznie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek wszystkim

Do tych ktorym cos ubylo- gratulacje

Do tych ktorym nie ubylo- badzcie cierpliwe niedlugo waga sie ruszy

Do tych ktorym przybylo- nie przejmowac sie, to tylko chwilowe :D

Mi samej przybylo, ale sie tego spodziewalam bo ostatnio wilczy glod mnie nie opuszcza- wczoraj chyba ze 3 kolacje zjadlam hehe :D Zaczelam na uczelni sesje, wiec jak odreagowuje stres? JEM :D Ale oczywiscie wszystko protalowe.

Tak sie zastanawiam czy sobie nie zmienic dlugosci cyklow z 5/5 na 7/7. Tak mi to szybko leci ze ani sie obejrze i juz jest inna faza. A ze te ostatnie kilogramy sa strasznie uporczywe i za cholere nie chca isc precz to kombinuje i kombinuje. O ile pamietam w ksiazce nie ma nic na ten temat, i nie pamietam zeby bylo to stanowczo zabronione. A co wy o tym myslicie?

Pozdrawiam serdecznie :grin:

spróbuj jeszcze z tą zimną zieloną herbatą z lodowki. mialam parodniowy zastój i ruszyło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam.

Ja dzis jestem 5 dzien uderzeniowej .

Miałam 81,5 a teraz mam 78,5.

Liczyłam na więcej, ale mam teraz @ to możedlatego.

Natomiast czuję się świetnie psychicznie ---brzuch mi trochę spadł i juz to czuję.

Od jutra plan II - zaczynam warzywka.

Mam nadzieje ,że jakoś mi ta waga poleci.

No ale cóż, pasłam się 3 lata , a chcę stracić w 3 miesiące.....

TAk bardzo chcę, zeby mi sie udało !!!!!!!!!!!!!!!

chciec to móc. poradzimy sobie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość z ostatniej chwili. najpierw wstęp :grin:

otóż jak Wam wiadomo siedzę na wychowawczym....w dresach siedzę, nie! nie jestem dresiara. poprostu mam dresy...a one się rozciagają :D

dziś wybieram się do fryzjera i trzeba dresy zdjąć, i założyc coś innego, aby wyglądać jak ludź (ja ludź, ty ludź, my człowieki) i zmieściłam się w spodnie, w których już się ostatnio nie dopinałam!!

to podwójnie mi poprawiło humor, a jaki poniedziałek..... hehe :D

i namówiłam na naszą dietę następną osobę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.