Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Margot, Marudo, bardzo wam dziękuję za wsparcie :D.

Czytam wszystkie posty, a jest ich faktycznie mnóstwo. Od czasu do czasu sprawdzam, czy nie ma niczego nowego. Już nawet się nie wylogowuję. Wiecie co? chyba się od Was uzależniłam.

Cieszę się Margot, że maluszek czuje się już lepiej! Przynajmniej się wyśpisz (może :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-POLA POŁETEK ja tez uwazam ze jesz za malo.zastanawia mnie jak u Ciebie z WC bo nie widze w twoim jadlospisie otrab jak sobie z tym radzisz? Polecilabym rowniez ta zielona herbatke

Dziękuję Grazzia za odpowiedź. Chyba nie jem za mało, bo nie nie jestem głodna. Z WC jest tak sobie, dziś dopiero dostałam otręby. Zamawiałam je przez internet. Herbatę zieloną zaczęłam pić intuicyjnie. Zorganizowałam sobie taki zaparzacz do liściastej, bo ta w torebkach jednorazowych mi zupełnie nie wchodziła. Kupiłam zieloną z opuncją i ta jest nawet smaczna. Ja najbardziej lubię czerwoną Pu-erh z grapefruitem i też ją czasem piję.

Dziś przytrafiło mi się coś zabawnego. Zabrałam z sobą do klasy butelkę z wodą i w czasie lekcji sobie popijałam. Jeden z uczniów zagadał do mnie następująco. Była pani gdzieś na komunii, że takiego pani ma kaca? Najpierw zaniemówiłam, a potem się roześmiałam i powiedziałam, że teraz stale będę przychodzić z kacem, tzn. z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tradycyjnie rankiem z kawka. Wczoraj nie moglam popisac bo burza, ale jak sie zorientowalam nie tylko u mnie. Nam nawet swiatlo na pare godzin wyłaczyli.dzisiaj koleżanka po komunii cóeci przynosi do pracy tort, podobno rewelka i jak tu sie oprzeć?? wczoraj dziecko częstowalo bombonierka, czekoladami po komunii, skusilam sie na kostke i tak mnie zendliło ze myślalam że umre:) :D a dobrze mi tak....ale żyje :D i mam nadzieje ze mnie to oduczy, chociaz dzisiaj ten tort..........

Jutro na warzywka bedzie lepiej.Życze milego dnia, chociaz u mnie pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy sobie nie zmienic dlugosci cyklow z 5/5 na 7/7. Tak mi to szybko leci ze ani sie obejrze i juz jest inna faza. A ze te ostatnie kilogramy sa strasznie uporczywe i za cholere nie chca isc precz to kombinuje i kombinuje. O ile pamietam w ksiazce nie ma nic na ten temat, i nie pamietam zeby bylo to stanowczo zabronione. A co wy o tym myslicie?

Bagi śmiało mozesz zmienić długosc dni w II fazie . Dukan pisał w ksiązce,ze mozna II faze dopasowac ,,pod siebie,, . Dobrac taki cykl ,zeby nam jak najbardziej odpowiadał. Ja tez zmienie .Nie będe robić tak jak kiedyś 5/5 tylko 6/3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tradycyjnie rankiem z kawka. Wczoraj nie moglam popisac bo burza, ale jak sie zorientowalam nie tylko u mnie. Nam nawet swiatlo na pare godzin wyłaczyli.dzisiaj koleżanka po komunii cóeci przynosi do pracy tort, podobno rewelka i jak tu sie oprzeć?? wczoraj dziecko częstowalo bombonierka, czekoladami po komunii, skusilam sie na kostke i tak mnie zendliło ze myślalam że umre:) :D a dobrze mi tak....ale żyje :grin: i mam nadzieje ze mnie to oduczy, chociaz dzisiaj ten tort..........

Jutro na warzywka bedzie lepiej.Życze milego dnia, chociaz u mnie pada

Witaj Boqi, witajcie wszyscy :D

No ja też po kawce i przed omlecikiem. A myślałam, że będę pierwsza. Niestety, muszę lecieć do pracy. Dzionek zapowiada się zimny i dżdżysty :D .

Jeśli tort rzeczywiście będzie rewelacyjny, to poprosimy przepis. My nie jemy takich rzeczy, ale nasi najbliżsi tak. Niedługo mam urodziny mamy, zrobiłabym coś nowego.

Miłego dnia i do wieczorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko Dukan mnie uratowal..

A do forum to mam nadzieję , że pasuję....bo tu przefajna gromadka się zebrała...

Ja Cię za bardzo nie wyoglądalam bo chyba ponczo miałaś poza tym zwrócilam uwagę na twarz bo ..piękną kobitką jestes...może to głupio zabrzmi , ze kobieta tak mówi, ale naprawdę zrobilaś na mnie wrazenie... :D

Słonce Ty moje Dukan wcale Cie nie ,,uratował,, , on dał ci tylko narzędzie, które Ty potrafiłas wykorzystać

Dobrzez wiesz,ze zartowalam z tym,ze do nas nie pasujesz. To był komplement post-9750-1242103997_thumb.gif .

Nie oglądnęłaś mnie bo założyłam na twarz maske,zeby odciągnęła uwage od reszty post-9750-1242104291_thumb.gif , jak widac zadziałało .A tak powaznie , takie komplementy od kobiety są dla mnie cenniejsze niż gdyby wypowiedział je facet

ps. Tobie tez nic nie brakuje post-9750-1242104385_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tort rzeczywiście będzie rewelacyjny, to poprosimy przepis. My nie jemy takich rzeczy, ale nasi najbliżsi tak. Niedługo mam urodziny mamy, zrobiłabym coś nowego.

Pola troszke piekę więc moze ja ci pomoge jeśli bedziesz chciała . Mam kilka sprawdzonych przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to oni tam przez te 3,4 dni cały czas jedzą?

I przepraszam że taka dociekliwa jestem ale wyście się spotkały na spotkaniu klasowym?

Benek wszyscy na Wielkim Żarciu nazywają sie żarłokami na dodatek każda z kobitek to Wiedźma ( ja jestem jedną z nich) . Na takim zjeździe jest po prostu wesoły. Tutaj masz fotorelacje z jednego z takich zlotów http://www.gotowanie.wkl.pl/forum_watek.ph...amp;post=190777

faktycznie dociekliwa jestes post-9750-1242105227_thumb.gif .Wiesz ,ze ciekawośc to pierwszy ...

Nie, nie chodziłyśmy razem do szkoły .

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko jak ja Ciebie dobrze rozumiem- brak czasu, szalone tempo i nerwy...jakże się cieszę , że to już za mną.....

Trzymaj się jakoś ja dla otuchy i relaksu zaglądałam na forum choć nic nie pisalam...zaglądaj...bo brak Ciebie to zmora.....

Witajcie w deszczowy poranek.

Dam Radę,dziękuję,będę co jakiś czas zaglądać na forum,bo bez tego długo nie pociągnę  :D Jeden dzień bez forum i zaczynam mieć głód narkotyczny  :D Uzależnienie ...jak nic!

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny i Lenoxie- nasz rodzynku jedyny.

Powiem Wam szczerze, że i u mnie to forum działa jak narkotyk. Zawsze z rana gdy przyjdę do pracy to pierwsze co jest czytanie Waszych wypocin.,...i jak dobrze, bo od razu można się dowiedzieć ciekawostek :D No i od rana poprawić sobie humor przez te dowcipy....byle było ich sporo. Jeśli chodzi o pogodę to na Kujawach nie jest za ciekawie - chociaż jak a złość tutaj nie pada a w ogródkach sucho jak na Saharze......jeśli macie za dużo już deszczu to dmuchajcie w centralną stronę Polski.

Dziś rano byłam mile zaskoczona - bo waga troszkę spadła....ale czy wyrobię się "w terminie" jaki przewidział Dukan....raczej nie sądzę. Fajnie, że nas jest coraz to więcej bo i weselej.

Pola nie przejmuj się dzieciakami - one zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Mój mąż uczy w gimnazjum wiec na bieżąco wiem jaka jest ta młodzież. Czasami nie od zniesienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenka, dawno Cie nie było, hej,hej

Kochana dzięki za pamięć-miłe! :D

...jezdem jezdem heh, tylko mi smutno bo pofolgowałam sobie i nie mogę wbić się w rytm białek, i jak czytam o tych Waszych spadkach to... a ja nie mam czym się pochwalić ale co tam dam radę!

Początek tego tygodnia zaczęłam od białek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PANIE I PANOWIE

Jak widać maj działa korzystnie na nasze odchudzanie,prawie każdy coś poleciał na wadze.Gratulacje.

Lenox Ty to szokujesz dopiero narzekałeś że tylko 3 kg a tu już 8,brawo, ja mam tylko 9 kg mniej i to po trzech miesiącach.

Śliweczko Ty też zmieniłaś wagę na suwaczku,zdaje mi się,że Ty szybciej osiągniesz 70 kg jak ja.Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot gratuluję spadku......wiem co to znaczy...jaka byłam zdziwiona gdy kiedyś przymierzałam bluzki, które już chciałam wydać i sie zmieściłam nawet nie były opięte! A tym bardziej spodnie. Ja teraz mam biedę jeśli chodzi o spodnie bo wszystko wisi i wyglądam jak w workach....a kupiłam dopiero 1 parę nowych. :D

Milenko fajnie, że też jesteś z nami. Pozdrawiam dziewczyny.

A swoją drogą widziałyście jakie torty porobiła ta nasza Dorotka - normalnie rewelka!

Margot świetny AVATAR - wydaje mi się, że do Ciebie pasuje - chociaż Cię nie znam. Ale wiecie jak się tak pisze to tak jakby sie kogoś długo znało. Zgodzicie się ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.