Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana dzięki za pamięć-miłe! :D

...jezdem jezdem heh, tylko mi smutno bo pofolgowałam sobie i nie mogę wbić się w rytm białek, i jak czytam o tych Waszych spadkach to... a ja nie mam czym się pochwalić ale co tam dam radę!

Początek tego tygodnia zaczęłam od białek...

Milenka trochę daj sobie czasu i zobaczysz spadniesz z wagą....tak jak wcześniej. Tylko weź się w garść i powiedz sobie, że też możesz! Jedz to co dozwolone, dużo pij i od razu zobaczysz efekty. Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki. dasz radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez was wszystkich witam i tez juz po kawce.

U mnie znowu 1 kg w dół !!! HURRA ! :grin: :D :-D

Zaraz to wprowadza na suwaczek poniżej. Ale cały czas jeszcze wynik trzycyfrowy.... :D .. aż wstyd :D

Ale nic to jak mawiał Michał Jerzy Wołodyjowski... bedzie lepiej....tylko cierpliwości, wytrwałości sobie i WAM WSZYSTKIM życzę...

Niby waga pokazuje że idzie w dół ale w obwodach jakby tego nie czuję... chyba dlatego,że nadal rzadko i krótko odwiedzam WC.. pewnie dlatego.. :D

Zuzia -będzie lepiej, trzymaj sie...

Śliweczko -staramy sie byc aktywne na forum, ale bez ciebie to nie to samo...zagladaj do nas...

A co u naszej Marudy ? Mniej aktywna ostatnio....

zyczę wszystkim miłego wiosennego dnia ! i Waaaaaaagi w dóóóóóół.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotaxx- dzieki za odpowiedz. Juz sie zdecydowalam i teraz bede robic 7/7, mam nadzieje ze zadziala. A z tym 6/3 to nie wiem czy dobry pomysl bo zabierasz sobie te dni ktore pomagaja zachowac normalna gospodarke organizmu. Ja robilam 6/4 dwa razy i efektow zadnych nie widzialam. Ale zrobisz jak chcesz- tylko nie wariuj i jak sie bedziesz kiepsko czula to powroc do regularnego rytmu ;] Ps. co to za piekne torty na fotosik.pl? sama je robisz?

Anula i Pola- ja tez jestem uzalezniona od tego forum...zagladam z 50 razy dziennie :D

Milenka- nu nu! Nie rozrabiaj juz, tylko wez sie w garsc i do przodu! i zdawaj relacje czesciej na forum- my Ciebie przypilnyjemy :D

Margarete, Margot- Tak trzymac!

Zuzia- nie doluj sie tylko pomysl o tym jakbys czekala na niespodzianke- jak sie @ skonczy to na pewno waga poleci w dol- takze ekscytacje i wyczekiwanie a nie dol!

Sliweczko- nie zaniedbuj nas tak bo tak dziwnie jak Cie nie ma

Bogi- lacze sie z Toba w odpieraniu pokusy. Badz dzielna!

Ja dzisiaj -20dkg hurra...ale latwo nie bylo, bo wczoraj juz prawie prawie bylam w drodze po cos pysznego- takiego laknienia na slodkie dawno nie mialam. Uratowala mnie chyba zebra ktora zrobilam wczoraj i pozniej sie nia opychalam, do tego zalalam zoladek ogromna iloscia wody iiii...przetrwalam! a dzisiaj czekala mnie za to nagroda :D

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez was wszystkich witam i tez juz po kawce.

U mnie znowu 1 kg w dół !!! HURRA ! :-D :D :D

Zaraz to wprowadza na suwaczek poniżej. Ale cały czas jeszcze wynik trzycyfrowy.... :D .. aż wstyd :D

A co u naszej Marudy ? Mniej aktywna ostatnio....

zyczę wszystkim miłego wiosennego dnia ! i Waaaaaaagi w dóóóóóół.........

:grin: Dziękuję, że o mnie pamiętasz - czuwam nad Wami wszystkimi oczywiście :D

Bo nie da się nie czytać forum - potem bym w życiu nie nadrobiła... :D

A nie odzywam się dlatego, że taka jakaś handra mnie złapała i nie chce puścić,

a głupio tak cały czas narzekać. Dlatego na razie nie piszę - ale jestem

tutaj cały czas.

Waga spada sobie pięknie, ale przez to moje samopoczucie nawet tym nie umiem

się cieczyć... A planowany weekendowy wypad.. przez psotną pogodę chyba do

skutku nie dojdzie.. Ech.. maruda ze mnie straszna!!!

BUCIACZKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo głowa do góry. Jak to się mówi "jutro będzie lepiej". Wszystko co złe odstaw na bok i się tak nie przejmuj. Cieszę się, że waga Ci spada. Wiesz....jak się czasami tak wyżalisz nam to Tobie też jest lżej, prawda?

Trzymaj się ....... dzielnie...to i nam będzie lepiej.

A mnie dziś jest tak strasznie zimno w pracy, że normalnie przydałyby się rękawiczki. Dłonie mam skostniałe. Aha i przydałby mi się masaż na kręgosłup bo od tej siedzącej pracy wymiękam.

Narka dziewczyny i Lenoxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś jest tak strasznie zimno w pracy

Anulka mnie zimno non stop...najgorzej w nocy bo musze na siebie zakladac kilka warstw ubran inaczej nie zasne. Ma to zwiazek z chudnieciem, ale jaki nie bardzo moge sobie przypomniec. Chyba to ze cialo nie zuuzywa tyle energii na ogrzewanie sie bo musi ja zuzyc na cos innego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazlam takie cos :

O czym świadczy uczucie zimna podczas odchudzania?

Objaw ten świadczy o ubytku masy ciała. Należy ubierać się cieplej. Pić ciepłe napoje. Uporczywie utrzymujące się uczucie zimna wskazuje o obniżeniu spoczynkowej przemiany materii. Wybitnie nasilone uczucie zimna wymaga oceny funkcji tarczycy. Upośledzonej funkcji tarczycy towarzyszy trudne do zlikwidowania, stale uczucie zimna.

Ze strony: http://www.roik.pl/dieta-cambridge-pytania...dpowiedzicz241/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka mnie zimno non stop...najgorzej w nocy bo musze na siebie zakladac kilka warstw ubran inaczej nie zasne. Ma to zwiazek z chudnieciem, ale jaki nie bardzo moge sobie przypomniec. Chyba to ze cialo nie zuuzywa tyle energii na ogrzewanie sie bo musi ja zuzyc na cos innego.

Pozdrawiam

Wiem ż, ze to jest powiązane bo odkąd jestem na diecie to mi też zimno cały czas ale dzisiaj jakoś tak wyjątkowo ....może dlatego bo pogoda jest taka a nie inna a u mnie w biurze słoneczko mało co zagląda - mam okno od strony wschodniej i też jest mi zimno. A nieraz jak narzekam w domu, że mi zimno to mężulek się ze mnie śmieje. I nieraz musi grzać he he he. Buziole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotaxx- dzieki za odpowiedz. Juz sie zdecydowalam i teraz bede robic 7/7, mam nadzieje ze zadziala. A z tym 6/3 to nie wiem czy dobry pomysl bo zabierasz sobie te dni ktore pomagaja zachowac normalna gospodarke organizmu. Ja robilam 6/4 dwa razy i efektow zadnych nie widzialam. Ale zrobisz jak chcesz- tylko nie wariuj i jak sie bedziesz kiepsko czula to powroc do regularnego rytmu ;]

Ps. co to za piekne torty na fotosik.pl? sama je robisz?

Pozdrawiam wszystkich

Bagi jeszcze nie wiem do konca czy bede robic 6/3 . Nie lubie fazy z warzywami bo ciągle głodna chodze :-/ .Zobaczymy

Tak, ja robiłam te torty

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazlam takie cos :

O czym świadczy uczucie zimna podczas odchudzania?

Objaw ten świadczy o ubytku masy ciała. Należy ubierać się cieplej. Pić ciepłe napoje. Uporczywie utrzymujące się uczucie zimna wskazuje o obniżeniu spoczynkowej przemiany materii. Wybitnie nasilone uczucie zimna wymaga oceny funkcji tarczycy. Upośledzonej funkcji tarczycy towarzyszy trudne do zlikwidowania, stale uczucie zimna.

No tak, o juz wiem dlaczego zwykle kiedy jestem głodna jest mi zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ż, ze to jest powiązane bo odkąd jestem na diecie to mi też zimno cały czas ale dzisiaj jakoś tak wyjątkowo ....może dlatego bo pogoda jest taka a nie inna a u mnie w biurze słoneczko mało co zagląda - mam okno od strony wschodniej i też jest mi zimno. A nieraz jak narzekam w domu, że mi zimno to mężulek się ze mnie śmieje. I nieraz musi grzać he he he. Buziole

Mnie tez jest ciągle zimno. Zawsze bylam zmarzluchem ale jak stosuje diete to jest po prostu koszmar. W nocy w skarpetach śpie . Ale to dobry objaw dziewczyny, znaczy ze chudniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.