Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim :D

Nareszcie udało mi się przeczytać wszystkie posty, a było ich naprawdę sporo. Jesteście niesamowite -takie rozgadane, a te kawały to wymiatają :D Jak narazie trzymam się dobrze, chociaż czasami mnie skusi... ale tylko czasami :D Moja waga stoi sobie w kątku w łazience nie używana do czasu skończenia warzywek. Muszę się wam jeszcze czymś pochwalić... wszystko na mnie wisi i wyglądam okropnie dlatego byłam dzisiaj u krawcowej zwęzić pierwsze ubrania. Na całe szczęście krawcowa robi to za grosze, dlatego na razie nie martwię się, że będę musiała zmieniać całą garderobę. Mam tylko jeden problem, waga fajnie leci w dół, ale brzuch mi został i za nic nie mogę się go pozbyć. Chętnie oddam go w dobre ręce, może któraś się skusi :grin:

Pozdrawiam Mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ta dieta działa także na mężczyzn czy tylko kobiety :D Bo żaden z płci przeciwnej sie nie wypowiada... Chyba że mi coś umknęło to przepraszam. Powiem szczerze że chyba wypróbuje ta dietę cud o której piszecie, choć żadnej jeszcze nie stosowałem. Moja żona jest sceptycznie nastawiona do diety mówi abym sie więcej ruszał, z jednej strony ma racje. Niedługo urodzi sie nasze maleństwo więc wtedy sie poruszam więcej. Jutro jade po książke i jak ogarne te linijki to zaczynaj bój. Pozdrowionka

Jarek

Witaj w klubie Estobar:)

Jeśli chodzi o płeć przeciwną to się mylisz, mamy tu jednego (teraz już dwóch, oczywiście razem z Tobą) rodzynków :D Dieta jak najbardziej może być stosowana przez każdego pod warunkiem ścisłego przestrzegania. Poczytaj sobie wcześniejsze posty Lenoxa, a sam się przekonasz jak szybciutko można zgubić zbędne kilogramy. Ekspertkami tutaj są Śliweczka, Dorotaxx (nasza kochana założycielka) i jeszcze kilka fajnych "lasek". Więc nie zastanawiaj się dłużej, tylko dołącz do "zwariowanych" (oczywiście w pozytywnym znaczeniu), pełnych poczucia humoru dziewczyn :D

Przyjemnego dietowania Mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, juz chyba tradycyjnie jestem pierwsza, zaraz do pracy, buuuu kiedy wakacje????? :D wspominalam ze krem zrobiłam, rodzinka/czytaj dzieci/ jak sie dorwały to niewiele zostało dla mnie, ale co robic tak czasem bywa.

witaj Estobar , jak już Mała wspominała ta dieta jest dla wszystkich, wiec zostań i spróbuj jak to działa, a z nami jest bardzo wesoło

W pewnym mieście obok siebie znajdowała się synagoga żydowska i kościół. W sobotę idzie rabin do synagogi patrzy a ksiądz myje mu samochód, no to się rabin ucieszył, ale i zastanowił... Następnego dnia czyli w niedziele idzie ksiądz na msze, patrzy a rabin odcina rurę wydechowa w jego samochodzie.

- Rabin, co ty robisz z moim samochodem ? - krzyczy ksiądz.

Na to rabin odpowiada:

- Ty mi wczoraj ochrzciłeś samochód to ja Ci dzisiaj twój obrzezam.

Matka pyta córkę: - Jaki jest ten twój nowy chłopak? Porządny on chociaż? - Ależ oczywiście, mamo! Jest oszczędny, nie pije, nie pali, ma bardzo miłą żonę i trójkę grzecznych dzieci.

W szpitalu pacjent do salowej: - Czy może pani mi przynieść kaczkę? - O, zachciało się! Może z frytkami???

Pewna modelka podeszła do Georga Bernarda Shaw'a z pytaniem: - Mistrzu, bardzo bym pragnęła mieć z panem dziecka. wyobraża pan sobie jaki to byłby człowiek- pański umysł i moja uroda? - Proszę pani, nie będę ryzykował. Wyobraża sobie pani jaki to byłby człowiek - moja uroda i pani umysł?

Dziecko do św.Mikołaja: - Przyślij mi na święta braciszka! Św. Mikołaj do dziecka: - To przyślij mi przed świętami swoją mamusię...

Z sali porodowej wychodzi pielegniarka. Na rękach trzyma trojaczki. Podchodzi do oczekującego na korytarzu podchmielonego młodego tatusia - Iiii coooo??? Mam sssobie wybrać??

Przed szpitalem położniczym hamuje z piskiem opon samochód..Kierowca wyskakuje..biegnie do drzwi z tyłu..nerwowo je otwiera i krzyczy: - O w morde!!! Starej zapomniałem z domu..

Wraca facet z delegacji, wchodzi do sypialni, a tam widzi, że jeden z jego najlepszych przyjaciół leży obok jego żony. Facet kręci z niedowierzaniem głową i mówi: - Ja stary to muszę, ale TY?

chyba wystarczy na dobry poczatek, zmykam do pracy.. miłego dnia a to juz czwartek i niedługo weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim,widze ze ppusto dzis,tylko bogi jest :D a ja pierwszy raz o tak wczesnej porze na forum zagladam :D tez sie nie odzywalam pare dni...ale czytalam w wolnej chwili posty,witam nowego mezczyzne na forum :D zadowolona jestem bo waga juz prawie ku koncowi sie zbliza,zaraz zmienie paseczek..i ra<z dwa w III faze :grin: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ktorzy beda obecni pozniej.

Wytrzymalam caly dzien wczoraj bez problemu chociaz kiedy zaczelam czytac wieczorem o sernikach i kremach to niewiele brakowalo zebym poszla do sklepu i kupila jakies ciacho ale od razu pomyslalam sobie o motywacji,niespodziance i super zakupach w nagrode i mi przeszlo.

Zaczynajac wczoraj wazylam 65,8.Moj cel to 55 kg.Chcialabym to gdzies zapisac zeby nie zapomniec wiec narazie zapisuje sobie w domu.Probowalam uruchomic suwaczek ale kiedy juz wybralam zapisalam swoje dane i wymarzony cel nie wiedzialam jak go przeteleportowac tutaj.

Na liscie nie ma nic o chrzanie.Tak na przyszlosc chcialabym zapytac czy gdybym do utartej marchewki plus jogurt dodala troche chrzanu to czy byloby to dozwolone?

To naprawde dziala dopingujaco kiedy mozna czytac o sukcesach tutaj i o tym ze to dziala.

Zycze wszystkim milego dnia.Moj sie zapowiada deszczowy ale tez radosny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ktorzy beda obecni pozniej.

Wytrzymalam caly dzien wczoraj bez problemu chociaz kiedy zaczelam czytac wieczorem o sernikach i kremach to niewiele brakowalo zebym poszla do sklepu i kupila jakies ciacho ale od razu pomyslalam sobie o motywacji,niespodziance i super zakupach w nagrode i mi przeszlo.

Zaczynajac wczoraj wazylam 65,8.Moj cel to 55 kg.Chcialabym to gdzies zapisac zeby nie zapomniec wiec narazie zapisuje sobie w domu.Probowalam uruchomic suwaczek ale kiedy juz wybralam zapisalam swoje dane i wymarzony cel nie wiedzialam jak go przeteleportowac tutaj.

Na liscie nie ma nic o chrzanie.Tak na przyszlosc chcialabym zapytac czy gdybym do utartej marchewki plus jogurt dodala troche chrzanu to czy byloby to dozwolone?

To naprawde dziala dopingujaco kiedy mozna czytac o sukcesach tutaj i o tym ze to dziala.

Zycze wszystkim milego dnia.Moj sie zapowiada deszczowy ale tez radosny. :D

Trzymaj sie Jagoda ! Niech cie nie kusza ciacha i inne "grzeszki"..

Ja wczoraj pod wpływem Margot i jej przepisów tez zrobiłam krem cytrynowy i zajadam sie nim do dzis, jest pycha.. do kawki.. słodki.. protalowy .. więc nie grzeszę.

Co do chrzanu to mozna.. Dukan pisze w książce, że można wszystkie przyprawy, dodatki byle nie zwykły majonez, czy smietane.. poza tym ok.

Smacznego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagi, bogi....mojego już nie ma.....skłamałabym, gdybym powiedziała,że nie jestem tego głównym sprawcą :D

Margot - jesteś wielka !

Te twoje przepisy wczorajsze...mniam..mniam..

Zrobiłam sobie wieczorem krem cytrynowy, był pyszny..nawet mój syn zjadł z apetytem.

Dzisiaj do pracy, do kawki tez sobie przyniosłam jeden pucharek.. oczywiście już zjadłam..

I jeszcze jak wrócę do domu to mi zostało kilka pucharków...ah..

Coraz bardziej mi sie podoba ta dieta - chociaz waga stanęła.. ale jestem na B+W, wiec moze dlatego..

Dzis na obiad w domu rybka po grecku...tea dobre...

Buziaki dla wszystkich !

Dzięki Bogi za dowcipy ! poranna dawka śmiechu - to dobra rzecz.

Aha i witaj Estobar w naszym mocno sfeminizowanym gronie. Powodzenia w dietowaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ta dieta działa także na mężczyzn czy tylko kobiety :D Bo żaden z płci przeciwnej sie nie wypowiada... Chyba że mi coś umknęło to przepraszam. Powiem szczerze że chyba wypróbuje ta dietę cud o której piszecie, choć żadnej jeszcze nie stosowałem. Moja żona jest sceptycznie nastawiona do diety mówi abym sie więcej ruszał, z jednej strony ma racje. Niedługo urodzi sie nasze maleństwo więc wtedy sie poruszam więcej. Jutro jade po książke i jak ogarne te linijki to zaczynaj bój. Pozdrowionka

Jarek

Witaj ta dieta działa bez względu na płeć,wiek czy wyznanie :D Trzeba tylko przestrzegać reguł i uzbroić się w cierpliwość.Fajnie bo już mamy 2 panów :D Pospolite ruszenie niedługo nastąpi :grin: To nie jest jedna z diet cud ,tylko sposób na zdrowe i racjonalne odżywianie.Pozdrawiam wszystkich bywalców forum,tych stałych i nowych i życzę wytrwałości.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w słoneczny piękny dzień!!!

Witaj Estobar, jesteś drugim po Lenoxie facetem, który się tu odzywa. Mój mąż jest razem ze mną na diecie, choć na forum go nie ma :D W każdym razie zgubił już prawie 9 kg, a dietuje od 21 kwietnia, więc jak widzisz działa to na facetów nawet szybciej i lepiej niż na nas kobietki.

A u mnie lekko drgnęło. Miałyście rację! Cierpliwości i wytrwałości i waga polegnie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma być tort dla mamy to proponuje zrobić najlepszy tort na świecie , Czarnolas: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis21861.html

Gdybys sie zdecydowała to ubij litr bitej smietany a nie jak jest podane w przepisie 750 ml.

Polecam tez cos z moich przepisów : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=6694&hl=

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=6627&hl=

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7551&hl=

Gdybys miala jakies pytania to pisz smiało

buziaki

Witaj Kochana!

JESTEŚ WIELKA, TE TORTY SĄ ZNAKOMITE!!!

Jesteś na diecie i takie znakomitości masz w zasięgu ręku, jesteś twarda!

Uff ja bym nie wytrzymała!

Buziaki M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy, witaj Estobar - fajnie, że chcesz zasilić nasze prawie babskie grono....

Jeśli chodzi o tory naszej Dorotki to rewelka - zazdroszczę jej tych umiejętności. Ale żeby wykonać takie cuda to trzeba mieć również zdolności plastyczne - a tak z głowy wymyślić obrazek to trudno - łatwiej "zerżnąć".

Moja waga dziś już 3 dzień stoi w miejscu......i nie wiem co dziś na obiadek zrobić....chyba będzie grilowana rybka. (A tak propos ryb to jakieś się drogie zrobiły!). Narobiłyście apetytu tymi smakowitościami, że dziś też coś zrobię...krem cytrynowy może a jutro serniczek.....muszę pomyśleć....... Piję i tak dużo płynów...a dziś nie wzięłam ze sobą herbatki zielonej :D zrobiłam małą przerwę w picu. Zauważyłam, że jak ją piję to jest ok i buzia się robi ładna a jak przestanę pić to od razu wychodzą mi krosty takie jak uczulenie i buzia przez to się robi nieładna....ale dlaczego się tak dzieje? Już myślę, że może jestem przebiałkowana......ale dużo piję i nuc mnie nie boli. Możecie coś na to poradzić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Jak ja się za Wami stęskniłam... :D Nie mam czasu na bieżąco czytać Waszych postów,musiałam nadrabiać  :D A niedziela coraz bliżej i roboty coraz więcej...ehh.

Witam Nowego Pana na forum.Protal odchudza niezależnie od płci  :D Schudniesz napewno jeśli tylko będziesz trzymał się dietki,a jak widać po przepisach można jeść dużo i smacznie  :D

Pozdrawiam Was wszystkich gorąco.Trzymajcie kciuki za mnie żebym zabardzo nie zgrzeszyła w dzień komunii  :grin: Jestem z Wami myślami kochani.Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku...dziewczynki i chlopaki co tak cicho dzisiaj siedzicie? Wstydzicie sie czy co? :D

Ja juz po drugim egzaminie(bylo ok), teraz jeszcze tylko trzy i cala impreza z glowy na ten rok!

Dzisiaj waga sie zlitowala i mi zafundowala dzien dziecka- -30dkg juhuu :D

Ale mam ostatnio straszna chcice na cos slodkiego, dzisiaj w sklepie male zalamanie nerwowe przezywalam przy polce ze slodyczami heheh :D Ale za to komplementy slyszane zewszad pomagaja mi sie trzymac. No a najbardziej to sie trzymam dzieki Wam!

Estobar- witaj w naszym gronie, napewno bedzie ci sie z nami przyjemnie dietowalo :grin: Moj partner tez jest na diecie (glownie dlatego ze ja w domu gotuje wiec nie ma innego wyboru haha :D) i po nim efekty sa bardzo ladnie widoczne tez. Smiem twierdzic nawet ze mezczyzni gubia wage szybciej od kobiet, ale o tym sie bedziesz przekonywal na wlasnym przykladzie :D

Jagoda- jak masz ochote na cos slodkiego to wypij sobie cole light, albo zjedz jogurt ze slodzikiem, albo sie po prostu czyms dozwolonym "zapchaj" i ochota przejdzie- u mnie 100% skuteczne

Anula- gratulacje ;D

Sliweczko- bedziemy trzymac kciuki! I nie martw sie, ten caly stres i zabieganie tez cie wynagrodzi ;]

Asienka- ale Ci dobrzeee :-D

Nie wiem czy to pogoda czy zmeczenie ale zaraz chyba zasne piszac tego posta. A tu posprzatac trzeba <placz>. No nic, ide sie wziac za cos.

Pozdrawiam

Buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.