Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po weekendowej przerwie.

Wolne szybko minęło za szybko....ale z jednej strony to i dobrze...bo jak jestem w domu ....to grzeszę. Słuchajcie zawsze jak jest weekend to ważę tyle samo albo więcej. Zawsze coś skubnę niedozwolonego...i nigdy mi nic nie było. Ale wczoraj zrobiłam zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielony. (z "pomysłu Na...") i się skusiłam i zjadłam .....jak mi było niedobrze później wieczorem i nie wiem...to chyba od tej zapiekanki. Dziś jestem, wzdęta i mam twardy brzuch.,....aż ciężko wysiedzieć....Już chyba naprawdę nie zgrzeszę do końca II fazy.

Najpierw coś podjem....a później chodzę, marudzę i żałuję.....przez to będą pewnie o miesiąc dłużej dietować. Do tego boli mnie gardło i ja tak dalej będzie to będę musiała wziąć jakąś tabletkę do ssania

Pa..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez waga ani rusz, jak stanęła na początku fazy B+W tak stoi i ani ani....

Już mnie to wnerwia... :D :D :grin:

Nie grzeszę, jem tylko to co można, dużo pije.... a ta wstrętna waga nic....

A tak bym chciała już zejść do dwucyfrowego wyniku... :D ..wczoraj minęły 3 tygodnie diety.. więc chyba już pora najwyższa....

Malinka - Stefan super !

Juggin - witam w naszym gronie i pozdrawiam cieplutko ! Najlepiej poczytać kilkadziesiąt stron do tyłu i stamtąd dowiesz się wielu praktycznych rzeczy: gdzie kupować ?, co kupować ?, czego nie jeść ? co jeśc ? na co zwrócić uwagę ? jak sobie radzic z pewnymi niedogodnościami tej diety ? ( a jest ich niewiele..) itd. Trzymam kciuki za twój sukces

Śliweczka - to chyba całkiem pochłonięta jest sprawyąkomunii córki, bo dzis tez jeszcze do nas tez nie zajrzała, albo "odchorowuje" wczorajsza imprezę. Brak mi jej tu na forum ......To taki dobry duszek naszego forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim po weekendzie :D

A ja sie obzeralam (protalowo) przez caly weekend bo wtedy waga i tak zawsze stoi albo w gore, a dzisiaj B+W wiec poszaleje troche znowu haha :D Chyba nigdy tych ostatnich 2kg nie zgubie :grin:

A jak u was po weekendzie?

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim po weekendzie :D

A ja sie obzeralam (protalowo) przez caly weekend bo wtedy waga i tak zawsze stoi albo w gore, a dzisiaj B+W wiec poszaleje troche znowu haha :D Chyba nigdy tych ostatnich 2kg nie zgubie :D

A jak u was po weekendzie?

Pozdrawiam wszystkich :grin:

Ja tak myślę Kochana, że Ty po prostu wolisz być 'w większości' :D

Dlatego Ci się nie śpieszy do III fazy :-D Jeszcze trochę trzeba ponarzekać

jak to ciężko schodzą te kilogramy.. No nie ;-P

Ale i tak zazdroszczę Ci tych ostatnich 2 kg - ja to mam do zrzucenia jeszcze

jakieś OSTATNIE 7 :D Choć jakby nie było jestem już w połowie drogi

do sukcesu HURA!!! - bo jedna szczęśliwa śiódemka już za mną!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślę Kochana, że Ty po prostu wolisz być 'w większości' :D

Dlatego Ci się nie śpieszy do III fazy :D Jeszcze trochę trzeba ponarzekać

jak to ciężko schodzą te kilogramy.. No nie ;-P

Ale i tak zazdroszczę Ci tych ostatnich 2 kg - ja to mam do zrzucenia jeszcze

jakieś OSTATNIE 7 :grin: Choć jakby nie było jestem już w połowie drogi

do sukcesu HURA!!! - bo jedna szczęśliwa śiódemka już za mną!!

Hehe Marudko, te pierwsze 5kg z tych siedmiu pojdzie precz szybko...ale te ostatnie 2 Ci dadza popalic zobaczysz :D A no i nie opuszcze forum przez dluugi czas bo potem bedzie przede mna 180 dni stabilizacji...huuuuh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Marudko, te pierwsze 5kg z tych siedmiu pojdzie precz szybko...ale te ostatnie 2 Ci dadza popalic zobaczysz :D A no i nie opuszcze forum przez dluugi czas bo potem bedzie przede mna 180 dni stabilizacji...huuuuh

Oj co prawda to prawda ja jeszcze kilo i meta, ale ciężko dobić do tej mety.....Ale nie narzekam bo mam strach czy dam radę na 3 fazie

Śliweczko

gdzieżeś sie podziala!!!!!

Już po komuni przecież -wracaj!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co prawda to prawda ja jeszcze kilo i meta, ale ciężko dobić do tej mety.....Ale nie narzekam bo mam strach czy dam radę na 3 fazie

Śliweczko

gdzieżeś sie podziala!!!!!

Już po komuni przecież -wracaj!!!!!!!

szczęściary....czego tu się bać? jeść, ile sie da!! najwyżej wrócicie do uderzeniówki :D

śliweczka pewnie liże rany....:D myje naczynia, sprząta, odsypia, leczy ból brzucha....bidulka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka ma dziś jeszcze maturę córki z rosyjskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wrażen trochę ma, nasza śliweczka :D

przed chwilunią dostaniete .....od faceta :D

1. Nie dyskutuj z gościem, który ma nad tobą pół litra przewagi...

2. Jeśli się boisz utyć, wypij przed jedzeniem setkę. To usunie uczucie strachu.

3. Życie jest jak bieg na sto metrów - będziesz się spieszyć, prędzej znajdziesz się na mecie.

4. Życie to chytra sztuka. Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy.

5. Jak mawiają daltoniści: Życie jest jak tęcza: raz białe, raz czarne.

6. Optymiści wierzą,że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

7. Regulacje są dla idiotów. Geniusze potrafią żyć w chaosie.

8. Najlepsze w dwuznacznej propozycji jest to, że oznacza tylko jedno.

9. Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

10. Odkąd sięgam pamięcią, zawsze miałem sklerozę.

11. Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobić dobre pierwsze wrażenie.

12. Człowiek 30% swego życie przesypia; przez pozostałe 70% marzy, żeby się wreszcie wyspać.

13. Kobieto! Akceptuj mężczyzn takimi, jacy są. Innych nie ma.

14. Im większe piersi, tym trudniej zapamiętać twarz.

15. Damskie majteczki może nie są najlepszą rzeczą pod słońcem, ale jest im do tego bardzo blisko.

16. Prawdziwy dżentelmen przestaje chrapać, gdy śni mu się dama.

17. Komplement powiedziany kobiecie na trzeźwo liczy się podwójnie.

18. Z kobietami źle. Ale bez nich jeszcze gorzej. Ale z drugiej strony. Z kobietami dobrze. Bez nich jeszcze lepiej.

19. Matematyka jest jak kobieta. Trzeba ją umieć wykorzystać, a nie zrozumieć.

20. Brak łączności duchowej z kobietami mężczyźni kompensują sobie łącznością fizyczną.

21. Kobiety zawsze mówią to, co myślą, tylko nieco częściej.

22. Kobiety, żebynie znudzić się mężczyznom, zmieniają ubranie.

23. Mężczyźni, żeby nie znudzić się kobietom, zmieniają kobiety.

24. Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie bo jak widze cos naszego rodzynka i Nowego pana nie widac ostatnio :D .U mnie waga tez stoi po tygodniu W+B waga naweto 0,5 kg sie podniosla kurcze :D .

-Bagi przypomnij mi od kiedy jestes na diecie bo super tracisz kg, ja od 9marca ale widze ze jest u mnie gorszy wynik, chociarz mialam tyle samo do stracenia .Potwierdzam te ostatnie kg tak trudno stracic, nawet oddac z doplata nie mozna,hihi.

-witam Jugging wsrod nasi zycze wytrwalosci bo to jest bardzo nam potrzebne.Ja zakupy robie w Kauflandzie bo tam mozna kupic: jogurty, serki, kefir, mleko i inne produkty nadajace sie dla nas.

-Sliweczka pewnie robi porzadki ,a i Bialy Tydzien sie zaczal to ma tez obowiazki,czekamy na nia.

-Margot super te kawaly poprawiasz mi zawsze humor jak je czytam :D

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie bo jak widze cos naszego rodzynka i Nowego pana nie widac ostatnio :D .U mnie waga tez stoi po tygodniu W+B waga naweto 0,5 kg sie podniosla kurcze :D .

-Bagi przypomnij mi od kiedy jestes na diecie bo super tracisz kg, ja od 9marca ale widze ze jest u mnie gorszy wynik, chociarz mialam tyle samo do stracenia .Potwierdzam te ostatnie kg tak trudno stracic, nawet oddac z doplata nie mozna,hihi.

-witam Jugging wsrod nasi zycze wytrwalosci bo to jest bardzo nam potrzebne.Ja zakupy robie w Kauflandzie bo tam mozna kupic: jogurty, serki, kefir, mleko i inne produkty nadajace sie dla nas.

-Sliweczka pewnie robi porzadki ,a i Bialy Tydzien sie zaczal to ma tez obowiazki,czekamy na nia.

-Margot super te kawaly poprawiasz mi zawsze humor jak je czytam :grin:

-

oj ,jak chcialabym mieć tylko 2 kg do zrzucenia.... wczoraj miałam wilczy apetyt i mimo niegrzeszenia waga podskoczyla do góry i to na białkach...buuuuu

i tylko z kawałami nie ma kłopotów....:D

Tata z 6-letnim synkiem robi zakupy w supermarkecie. Kiedy przechodzą obok półki z prezerwatywami, synek pyta:

- Tato, a co to jest?

- To są prezerwatywy, synu - odrzekł ojciec.

- A po co one są? - kontynuuje malec.

- Prezerwatywy są po to, żeby mężczyzna miał bezpieczny seks z kobietą - odpowiada ojciec.

- Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu są 3 sztuki? - nie daje za wygraną chłopczyk.

- Widzisz synu, bo to jest zestaw dla młodzieży uczącej się: raz w piątek, raz w sobotę, raz w niedzielę.

- Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 6? - pyta synek.

- Widzisz synu, to jest zestaw dla studentów: dwa razy w piątek, dwa razy w sobotę, dwa razy w niedzielę - odpowiedział ojciec.

- Tata, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 12? - kontynuuje malec.

- Hmmm... widzisz synu, bo to jest zestaw dla dojrzałych, żonatych mężczyzn: raz w ...styczniu, raz w lutym, raz w marcu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzej panowie z Przemyśla przekamarzają się, który z nich ma najgłupsza żonę:

1-szy: moja jest najgłupsza, bo: poszła na kurs komputerowy i mysli durna, ze jej kupie komputer

2-gi: jednak moja jest najgłupsza, bo zapisała sie na kurs prawa jazdy i mysli, ze jej kupie samochod

3-ci: o wasze kobity to nic, moja to dopiero jest najgłpusza na swiecie, pojechała na 21 dniowe wczasy do Kołobrzegu, zabrała z soba 21 prezerwatyw i myśli, ze jo z Przemysla do Kołobrzegu bede codziennie dojezdzał.

Szedł Czerwony Kapturek przez las. Tak szedł, szedł, aż w końcu spotkał go wilk. Wilk zaciągnął Kapturka w krzaki, gdzie dokonał niecnego zamachu na jego dziewictwo. Widocznie mu się spodobało, bo powtórzył to jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze kilka razy, aż w końcu wilk zdyszany padł na trawę. Wtedy Kapturek odzywa się do niego:

- Wilku, a masz chociaż zaświadczenie, że nie masz AIDS?

- Mam.

- No to możesz podrzeć

idzie czerwony kapturek przez las i spotyka wilka-zboczenca

- a teraz czerwony kapturku pocaluje cie tam, gdzie cie jeszcze nikt nigdy nie calowal, a czerwony kapturek na to

-tak ***, chyba w koszyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.