Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani!

Już jestem  :D Komunia minęła,ale jeszcze mam gości więc niezabardzo mam czas pisać,ale czytam Was regularnie przy porannej kawie.Dziękuję wszystkim za miłe słowa i pamięć.

Wczoraj córka zdawała maturę z rosyjskiego ,więc byłam cała w nerwach.

Jeszcze dochodzę do siebie po tej komunii (sprzątanie,oddawanie naczyń itp.) Pozatym wieczorki zajęte bo biały tydzień.Dzisiaj grilujemy,bo pogoda ładna,a moi rodzice w piątek wyjeżdzają,więc czasu na grila coraz mniej  :grin: Jeszcze zakupy trzeba zrobić bo jedzenie protalowe mi się kończy.

Dwa dni grzeszyłam  :D ciasta z kremami,bigosik,owoce  :D ojjjj... Na wagę nie wchodzę narazie,ale mam nadzieję że dużo waga nie wzrosła  :-D

Margot jak zwykle dba o rozrywkę na forum,uśmiałam się...aż płakałam ze śmiechu... :D

Witam Nową Proteinkę Juggin!!!

Pojawię się na dobre w następnym tygodniu  :D więc już niedługo odżyję bo bez Was smutno  :D

Pozdrawiam Was serdecznie i mocno ściskam.Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam HURA!!!

Ale najgorzej będzie z tymi mielonymi otrębami.. Dam tak jak

do chlebka w całości.. Bo nie mam w czym ich zmielić.

Oj smaka mam - dzisiaj co prawda u przyszłej teściowej

jestem.. ale na pewno mi pozwoli upichcić coś pysznego.

HURA!!! Skoczę tylko do sklepu po produkty :D

mielę w blenderze, ale na pewno w maszynce do mielenia mięsa albo w młynki do kawy na puch wyjdzie

naprawdę bajerancki

mnie tak wzięło na te słodycze,ze wczoraj zjadłam cały...i przedwczoraj iiiiiii przedprzedwczoraj :D plus lody z Twojego przepisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!

Już jestem :D Komunia minęła,ale jeszcze mam gości więc niezabardzo mam czas pisać,ale czytam Was regularnie przy porannej kawie.Dziękuję wszystkim za miłe słowa i pamięć.

Wczoraj córka zdawała maturę z rosyjskiego ,więc byłam cała w nerwach.

Jeszcze dochodzę do siebie po tej komunii (sprzątanie,oddawanie naczyń itp.) Pozatym wieczorki zajęte bo biały tydzień.Dzisiaj grilujemy,bo pogoda ładna,a moi rodzice w piątek wyjeżdzają,więc czasu na grila coraz mniej :grin: Jeszcze zakupy trzeba zrobić bo jedzenie protalowe mi się kończy.

Dwa dni grzeszyłam :D ciasta z kremami,bigosik,owoce :D ojjjj... Na wagę nie wchodzę narazie,ale mam nadzieję że dużo waga nie wzrosła :-D

Margot jak zwykle dba o rozrywkę na forum,uśmiałam się...aż płakałam ze śmiechu... :D

Witam Nową Proteinkę Juggin!!!

Pojawię się na dobre w następnym tygodniu :D więc już niedługo odżyję bo bez Was smutno :D

Pozdrawiam Was serdecznie i mocno ściskam.Buziaczki.

nam tez smutno, trzymaj się i niech protalowa moc będzie z Tobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam HURA!!!

Ale najgorzej będzie z tymi mielonymi otrębami.. Dam tak jak

do chlebka w całości.. Bo nie mam w czym ich zmielić.

Oj smaka mam - dzisiaj co prawda u przyszłej teściowej

jestem.. ale na pewno mi pozwoli upichcić coś pysznego.

HURA!!! Skoczę tylko do sklepu po produkty :D

Witaj !

Ja sobie poradziłam z mieleniem otrebów w ten sposób, że odgrzebałam z piwnicy młynek elektryczny do kawy, umyłam go i zaadoptowałam do moich potrzeb...

Wczoraj upiekłam w foremkach do mufinek bułeczki protalowe ale z drożdzami nie z proszkiem, troche je przypiekłam ale wyszły pycha... :D :D :grin: .. juz sie steskniłam za pieczywem...Upiekłam je w piekarniku bo jak robiłam wczesniej w mikrofali, to wyszedł mi chleb taki bardziej "ugotowny" niz "upieczony"

A waga moja stoi nadal jak zklęta, nic a nic w dół... może sie trzeba cieszyc ,że w góre tez nie... :D

Chyba bede sie ważyc raz na tydzien zeby sie nie denerwowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM

Dziewczyny wszystkie zgodnie piszemy że jak nachodzą te @ dni waga w górę,ale zastanawia mnie czy żadna nie stosuje np.tabletek anty..,bo ja zauważyłam że jak robię przerwę na te dni to wtedy waga w dół,a po @ znowu do półtora kilo w górę.To ja się chyba nigdy nie odchudzę albo to moje nigdy będzie trwać wiecznie.Jak macie jakies spostrzeżenia na ten temat to czekam na odpowiedż.

Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, witam ze słonecznego Mazowsza. pewnie te zapowiadane burze i gradobicia będą- jest tak duszno i parno...

juggin- w diecie protalowej owsiane i pszenne ze wskazaniem na owsiane

anula i bogi- spoko, dacie jej radę (wadze), skapituluje dzieki waszej wytrwałosci i samodyscyplinie, zero tolerancji! oczywiście dla tłuszczyku na biodrach :D

benek- ale masz spust... :grin: a tak na powaznie to 2,2 l wypijam bez żadnych problemów 1,5 l h2o, kawy i herbaty oraz pepsi zero na deser

aneczko- zdrowia, mój młody własnie sie wykaraskal z zapalenia płuc...poza tym nastepny kłopot... do alergii na białko doszła nowa cholera. doktor mówi, że na bank ma alergię na jakieś pyłki i namawia mnie na odczulanie..

doda- kawały będą, jak odbiorę pocztę :D

Oj Margot jak Ci dobrze że jeszcze masz słoneczko :D bo na podkarpaciu bardzo śpiąco i zanosi się na deszczyk .Masz bardzo optywistyczny suwaczek super efekty co ty porabiasz że takie cudeńka pokazujesz :-D . Współczuje alergii mój mały też bierze leki na alergie chociaż nie ma jej stwierdzonej ale prawdopodobnie ja mu przekazałam a ze często chorowała wiec podali odrazu leki ale teraz strasznie dużo jest tych alergii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Sernix" chyba taką nazwę ma produkt dr. Oetkera. Na odwrocie torebki jest przepis na sernik bez tłuszczu i mąki. Polecam, tylko twaróg musi być bardzo dobrze zmielony.

PAAAA!!!!

Benek jeśli masz taki przepis to wrzuć go na forum-chętnie poczytamy i może zrobimy. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.dziś zaczynam od nowa- niestety wyjazdy nie służą. mam nadzieje że tym razem sie nie złamie.

ZUZIACZKU!!!! wracaj i nie grzesz więcej!!!! a tak poważnie, to postaraj się na tych wyjazdach, może jednak masz możliwość żeby wcześniej sobie przygotować jedzonko, protalowe oczywiście. Odwiedzaj częściej sklepy może znajdziesz tam coś protalowego choćby te parówki niby drobiowe, jakiś kefirek też się znajdzie i jakoś przeżyjesz te wyjazdy. Wiem, że fajnie jest się wymądrzać ale postaraj się bo będziesz ciągle od nowa zaczynać a szkoda marnować Twoich wcześniejszych wyrzeczeń i efektów - tych wyrzeczeń oczywiście.

pozdrawiam PAAAAAA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek jeśli masz taki przepis to wrzuć go na forum-chętnie poczytamy i może zrobimy. Pa

Jestem w pracy i nie mam tego przepisu przy sobie. sam przepis nic nie da bo zawartość torebki trzeba dodać do twarogu, więc i tak trzeba kupić ten produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pracy i nie mam tego przepisu przy sobie. sam przepis nic nie da bo zawartość torebki trzeba dodać do twarogu, więc i tak trzeba kupić ten produkt

Oki Benek dzięki za info. Ja myślałam, że tam jest przepis według, którego można zrobić sernik. Ale jak mówisz, że jest dietetyczny.,.....to można spróbować. Dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Grazzia- ja na protalu od 24.02 i chyba zostane juz do konca zycia bo dzisiaj waga nie dosc ze nie spadla, to jeszcze poszla w gore. Nie wiem czy to dlatego ze wiecej otrebow zaczelam jesc, czy dlatego ze sie coli light ozlopalam wczoraj hehe. Ale jestem uzbrojona w cierpliwosc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj - ale dzisiaj zmoknę... Wieczorem idę na mecz.. :D

PUCHAR POLSKI :D

Wezmę moją cidrowato-pomarańczową pelerynke. Hihihi...

Jakoś dam radę.

Do 'zobaczenia' jutro rano PA!!! Zbieram się powolutku do domciu,

tzn. jeszcze pół godzinki... Buuuuu.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.