Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dodam,że bardzo się cieszę jak ktoś chudnie, to tak jakby to mnie dotyczyło....a ciesze się podwójnie, bo jutro warzywka, a na warzywkach ostatnio po wizycie w wc 2 kg mniej

wczoraj zgrzeszyłam....loda włoskiego zjadłam ...śmietankowo-czekoladowy był....mmmmm....i od razu była przy pniu pokuta...w nocy wstawałam po raphacholinkę :mrgreen::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam,że bardzo się cieszę jak ktoś chudnie, to tak jakby to mnie dotyczyło....a ciesze się podwójnie, bo jutro warzywka, a na warzywkach ostatnio po wizycie w wc 2 kg mniej

wczoraj zgrzeszyłam....loda włoskiego zjadłam ...śmietankowo-czekoladowy był....mmmmm....i od razu była przy pniu pokuta...w nocy wstawałam po raphacholinkę :mrgreen: :D :D

Zazdroszcze tego loda ale musiałbyć pycha ja zjadłam kostke gorzkiej czekolady było jak w niebie a jak ona teraz smakuje .... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot a tak apropo może podasz co ty wogóle zajadasz w ciagu dnia bo efekty na suwaczku są godne pozazdroszczenia :D :mrgreen:

rano kawa, herbata, 2 kromki chleba protalowego z dowolnym dodatkiem- łosoś, pasztet drobiowy (ale taki luxusowy i drogi) serek wiejscki light

koło 1-2 obiad, w zalezności co chłopaki jedzą- piers, kulki wołowe z wody, grillowana ryba

kolacja- serek light wiejski lub serek homo

i... zjadlam pól sernika wiedeńskiego na wieczór, wtedy najbardziej chce mi sie jeść, popijam pepsi zero

zakaski, przekąski to parowki drobiowe lub kabanosy drobiowe (nie cierpię wędlin drobiowych)

1,5 l wody herbata do zakasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano kawa, herbata, 2 kromki chleba protalowego z dowolnym dodatkiem- łosoś, pasztet drobiowy (ale taki luxusowy i drogi) serek wiejscki light

koło 1-2 obiad, w zalezności co chłopaki jedzą- piers, kulki wołowe z wody, grillowana ryba

kolacja- serek light wiejski lub serek homo

i... zjadlam pól sernika wiedeńskiego na wieczór, wtedy najbardziej chce mi sie jeść, popijam pepsi zero

zakaski, przekąski to parowki drobiowe lub kabanosy drobiowe (nie cierpię wędlin drobiowych)

1,5 l wody herbata do zakasek

dodam,ze przejadly mi sie jogurty light i kefiry i serki ostrowia...hehehehehhe

od czasu, gdy maruda wstawiła przepis na herbatnik jem dużo słodkiego....mogę "nie znaleźć czasu" na upieczenie sobie chleba na śniadanie, ale sernik lub herbatnik musi być :mrgreen::D

gdy mam warzywa to wiem,że żyję

wtedy wariacje na temat- papryka faszerowana (chłopaki wieprzowe ja wołowe) salatka z brokułami, jajkami i sosem czosnkowym....chyba przejadła mi się, blee

jakoś mało jem jajek...ale to ok, brak cholesterolu...

a czy ja mówiłam :D:D:D hehehe

rzodkiewki, papryka jako przekąski. pomidory w jogurcie ze szczypiorkiem, mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze tego loda ale musiałbyć pycha ja zjadłam kostke gorzkiej czekolady było jak w niebie a jak ona teraz smakuje .... :mrgreen:

smakowal mi tak srednio (wyrzuty sumienia) potem go odchorowałam....wolę jednak z zielonej budki, albo bigmilka :D

kiedyś zjadłam cząstkę 90% czekolady....jaka słodka była, mniam

acha, piję też po zwykłej po turecku, kawę z mlekiem. oczywiście 0,5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko dobrze, że jesteś już powolutku z nami.

A jeśli chodzi o mnie....to.....śnij.....śnij.....śnij.....może to mi pomoże. Pozdrawiam Cię. A taks woja drogą to fajnie masz, że mimo grzeszenia poszłaś w dół.....al to na pewno zasługa stresu bo jednocześnie miałaś i komunię i maturę córki. Pa

Też się cieszę z tego spadku wagi,którego się nie spodziewałam  :D No i chyba rzeczywiście stres dobrze robi na chudnięcie  :D

Postaram się śnić... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gratuluję wyników :mrgreen: I powodzenia w dalszej walce.

Ja 3 kg mniej, jednak mam pewna obawę. Jestem 5 dzien na uderzeniowej, wynik 3 kg bardzo mnie motywuję. Wiem, ze powinnam przejść już do fazy II, bo zostalo mi do zgubienia 4-5 kg, ale boję się, że jak wprowadze warzywa to waga wróci do stanu wyjściowego. Jestem osobą, ktora zatrzymuje wode w organizmie. W chwili obecnej wypijam ok. 3 litrów dziennie w tym 2 litry wody. Z drugiej strony nie wolno fazy I prowadzić w nieskonczoność. Jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smakowal mi tak srednio (wyrzuty sumienia) potem go odchorowałam....wolę jednak z zielonej budki, albo bigmilka :D

kiedyś zjadłam cząstkę 90% czekolady....jaka słodka była, mniam

acha, piję też po zwykłej po turecku, kawę z mlekiem. oczywiście 0,5%

Marudo właśnie poszłam za Twoim przykładem i zjadłam loda ale był pyszny ale teraz mi szkoda ze sie skusiłam :mrgreen:

dzieki za jadłospis musze tez wypróbowac ten sernik bo strasznie mnie kusi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo właśnie poszłam za Twoim przykładem i zjadłam loda ale był pyszny ale teraz mi szkoda ze sie skusiłam :D

dzieki za jadłospis musze tez wypróbowac ten sernik bo strasznie mnie kusi :D

Aneczko - prawdziwymi lodami to Margot się zajada. Ale ja Ci

bardzo polecam zrobić sobie samej lodziki - równie dobre - a wiesz

co w nie włożyłaś i że bez wyrzutów sumienia możesz się nimi

obiadać. Ja tak robię i już :mrgreen:

Tylko najlepiej mieć duuuży zamrażalnik.. ja niestety to mam chyba

najmniejszy na świecie.. Ale jak w końcu się przeprowadzę - to będę

miała ładną dużo lodówę - a co!!!

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki,gratuluje wam spadku wagi! :mrgreen: dlugo sie nie odzywalam,tak jakos wyszlo,mialam troche spraw na glowie.

ja juz od paru dni w trzeciej fazie :D super sie czuje :D mam pytanko,czy ciasto np herbatnik mozna jesc w fazie czystych bialek?? jeszcze sobie ciast nie pieklam...i tak sie zastanawiam.buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki,gratuluje wam spadku wagi! :mrgreen: dlugo sie nie odzywalam,tak jakos wyszlo,mialam troche spraw na glowie.

ja juz od paru dni w trzeciej fazie :D super sie czuje :D mam pytanko,czy ciasto np herbatnik mozna jesc w fazie czystych bialek?? jeszcze sobie ciast nie pieklam...i tak sie zastanawiam.buziaki

Asieńko ale Ci zazdroszczę, że już osiągnęłaś swój wynik.....Ja jeszcze poczekam sporo.....

Jeśli chodzi o herbatnik to wydaje mi się, ze można go jeść w fazie z białkami. Ale powiedz czy w III fazie też trzeba trzymać system naprzemienny: czyste białka i białka + warzywa? Teraz nie zaglądałam do książki i muszę swoją wiedzę odświeżyć. Pozdrawiam i gratuluję Asiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka to ja córka marnotrawna :D

...troszkę mnie nie było zahaczyłam o morze mmm;) i takie tam no ale jestem już na miejscu czyli w pracy.

Jestem 2 dzień na protalu waga 76 heh i stoi mam w dodatku @...więc puki co nie będę się ważyć.

A propos grzybków w occie można je jeść? Tak mnie jakoś na nie naszło heh

Buziolki dla Was wszystkich - chudzielców i tych troszkę grubszych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.