Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

U mnie po niedzielnej komunii waga podskoczyła i dopiero doszłam do wagi z suwaczka. A tu w sobotę następne grzeszki - idę na wesele :D I znowu waga podskoczy :mrgreen: No ale cóż...

Jestem ciekawa co z tym rabarbarem??? Śliweczko co Ty o tym myślisz?? Oj taki kompocik ze słodzikiem mniam.

Gratuluję wszystkim spadków i witam nowe Protalowiczki serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem ze ostatnio mam wilczy apetyt i nie wazne ile bym zjadla ciagle jestem glodna :mrgreen: A wy tu caly czas o jedzeniu...aaaa. :D

Alee...podsunelyscie mi pomysl na cos dobrego z rabarbarem- poki co nic nie powiem :D dopiero jak przetestuje. hihi

Ide spac bo te obrazki z prawej szargaja moje nerwy :-D

Dobranoc i milych snow wszystkim i zebysmy sie wszystkie obudzily jutro lzejsze!

jeśli pomyślalas o biszkopcie z rabarbarem to jesteś druga :D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i chyba zrobię dziś albo jutro sernik tylko powiedzcie mi który jest lepszy bo jak do tej pory zawsze robiłam ten zwykły. A teraz widzę wiedeński, z marchewką....i sernik jak prawdziwy..... Doradźcie mi. Pa

robiłam jak prawdziwy i wiedenski. bardziej podszedl mi wiedenski. dodatkowo wsypuje budyń i łyż. pr. do pieczenia piekę w małej tortownicy teflonowej wysmarowanej cieniutko oliwą (strasznie przez te otręby chyba i brak tłuszczu przywiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam Malinko i inne ranne ptaszki (śpioszki również) :D Racja, na Kujawach od rana jakoś pochmurno no i wszędzie mokro :mrgreen: Bleeeee. A wczoraj było tak cieplutko, aż się chciało biegać :D

teraz u mnie robi sie brzydko, słychac burzę. ale cieszę sie, bo mam ogród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłam jak prawdziwy i wiedenski. bardziej podszedl mi wiedenski. dodatkowo wsypuje budyń i łyż. pr. do pieczenia piekę w małej tortownicy teflonowej wysmarowanej cieniutko oliwą (strasznie przez te otręby chyba i brak tłuszczu przywiera)

Już miałam pytać.. bo myślałam, że ten budyń to normalnie z mlekiem najpierw robisz

potem dopiero dodajesz do ciasta. Czyli sypki budyniek dodajesz. Wczoraj szukałam

w Kauflandzie i realu - serków homo naturalnych.. Koszmar - nie było. Dzisiaj do tesko muszę iść - tam są na pewno!! Dzisiaj żadnych planów popołudniowych więc chyba trochę sobie podogadzam. Ale nie ma szans jeśli chodzi o mielenie naszych ,trocin'..

Wsypię je tak - zobaczymy co wyjdzie (no kurcze, nie mam w czym FOCH).

Anula1978 mi też waga zastopowała, a na białkach jestem.. Znowu je sobie przedłuże ale to raczej dlatego, że nie wiem czy w przyszły weekend gdzieś nie wyjadę i chciałabym trafić na etap z warzywkami.

Hihi.. ale plany przyszłościowe mamy podobne :mrgreen: Musi się udać!!!

Zresztą chyba każdy marzy o własnym kątku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałam pytać.. bo myślałam, że ten budyń to normalnie z mlekiem najpierw robisz

potem dopiero dodajesz do ciasta. Czyli sypki budyniek dodajesz. Wczoraj szukałam

w Kauflandzie i realu - serków homo naturalnych.. Koszmar - nie było. Dzisiaj do tesko muszę iść - tam są na pewno!! Dzisiaj żadnych planów popołudniowych więc chyba trochę sobie podogadzam. Ale nie ma szans jeśli chodzi o mielenie naszych ,trocin'..

Wsypię je tak - zobaczymy co wyjdzie (no kurcze, nie mam w czym FOCH).

maszyna do mięsa, młynek do kawy, blender załatwi otręby :mrgreen:

użyłam serków homo waniliowych do 5 % tłuszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny dzionek ( w Szczecinie piękne sloneczko świeci ).

Dzisiaj 6 dzien uderzeniówki. Waga stanęła. Zauważyłam, ze rano nie moge nic w siebie wdusić, zadowalam sie otrebami z 2 łyzkami jogurtu. Za to wieczorem mogłabym jeśc wszystko i to w ilosciach hurtowych :D . Za oknem sloneczko, jeszcze tylko dzis i jutro i upragnione 2 dni laby.

Pozdrawiam wszystkie Proteinki i zycze miłego dnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.