Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen:

Jestem na Protal I od poniedziałku, czyli dzisiaj 4 dzień i jak na razie 2,3 kg mniej :D Jest to mały sukces! Mam zamiar się inspirować radami Forumowiczek i wytrwać do końca kuracji :D

Buziaki dla wszystkich!

Carrie

PS> Kto mi powie jak wstawić gotowy suwaczek w sygnaturkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen:

Jestem na Protal I od poniedziałku, czyli dzisiaj 4 dzień i jak na razie 2,3 kg mniej :D Jest to mały sukces! Mam zamiar się inspirować radami Forumowiczek i wytrwać do końca kuracji :D

Buziaki dla wszystkich!

Carrie

PS> Kto mi powie jak wstawić gotowy suwaczek w sygnaturkę??

Musisz w sygnaturkę wkleić link nadający się na forum, a nie na bloga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam tylko owsiane( bo pszennych nie dostalam) w zwykłym "Społem" obok domu :mrgreen:

Dzisiaj zamierzam udac sie do jakiegoś marketu- przy okazji zobacze i dam znac czy są w "wielkim sklepie".

OK, będę wdzięczna :D Ja kupowałam przez internet, ale wysyłka kosztuje tyle co otręby. Zeby się opłacało musiałabym kupić chyba worek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola na faktycznie niedaleko :mrgreen: Podpatrzylam na Naszej Klasie :>

Pozdrawiam serdecznie sasiadko :D

Bardzo mi miło :D. I bardzo się cieszę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jestem zacofana!! W jakimś poście (nie mogę go znaleźć) była mowa o 2 książkach Ducana. Ja mam tylko jedną: "Nie potrafię schudnąć". Co to za druga?

Juggin - pozdrawiam Cię na początek i witam w gronie protalowiczek. Mąki kukurydzianej chyba nie można, dziewczyny stosują mazeinę. Ale naleśniki można zrobić z mielonych otrąb, które można w każdej fazie. Skoro jesteś ze Szczecina, to daj cynk, gdzie można kupić otręby. Szukałam w kilku sklepach ale były tylko ze śliwką albo jabłkiem, a takich nie powinno się jeść.

2 ksiązka to są przepisy ale podobno nic specjalnego same bardzo wyszukane dania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja natomiast nie mogę trafić na słodzik w płynie ciągle tylko tablety :mrgreen:??:

A Wy Kochane dziewuszki gdzie się zaopatrujecie w te cudo??? heh :D

Milenko ja ostatnio w Kaufandzie kupowałam sobie słodzik w proszku do pieczenia i gotowania i był też taki w płynie - nie wiedziałam który wziąć i wzięłam w proszku. Cena ok 5-6 zł a ten w płynie ok. 8 zł

A Ty jesz serki waniliowe Danona? Czy źle zrozumiałam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio w Kaufandzie

A Ty jesz serki waniliowe Danona?

Aha to będę musiałam tam zajrzeć.

Nie no coś Ty nie jem pytałam o to Margot bo coś pisała że dodaje do ciasta i się zdziwiłam, no bo to sporo węgli a i pewnie tłuszczu też...ja jadłam homo Ostrowi ale już nie pamiętam kiedy miałam go ostatnio w ustach przez jakiś czas nie mogłam patrzeć na niego....

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to będę musiałam tam zajrzeć.

Nie no coś Ty nie jem pytałam o to Margot bo coś pisała że dodaje do ciasta i się zdziwiłam, no bo to sporo węgli a i pewnie tłuszczu też...ja jadłam homo Ostrowi ale już nie pamiętam kiedy miałam go ostatnio w ustach przez jakiś czas nie mogłam patrzeć na niego....

M

ostrowia ma 4,8 danonki 5% tluszczu :mrgreen: ja jadam, na poprawę samopoczucia :D

a z ciekawości zapytam..tę mazeinę w której fazie mozna? w 2 czy 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny odnosnie slodziku to na innym forum podpatrzylam ze w aptece mozna sobie zamowic taki w proszku jakby ktos w sklepie nie mogl upolowac.

Carrie- witamy na forum i trzymamy kciuki! Kochana ile ty masz wzrostu? Bo waga docelowa na twoim suwaku wydaje sie baardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.