Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry :D

Eiiii kobietki alllle się rano przestraszyłam... Na wadze zobaczyłam "TROCHĘ" więcej niż zawsze...ALE...szybko wzięłam centymetr i się zmierzyłam. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu było mnie mniej w tych miejscach gdzie najtrudniej mi schudnąć (łydki, uda i biodra) hi hi ^_^

Pozdrawiam i ide szaleć dalej (sprzątać...) :mrgreen:

Paaaaa ;*

no właśnie!! ku pokrzepieniu serca trzeba się mierzyć. u mnie został brzuch i uda po ciąży..i niestety marnie z nich schodzi, oczywiście najładniej ubyło w dekoldzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dietujący!!!

Moi rodzice już pojechali  :D Jeszcze siostra została,ale ona jeszcze tydzień u nas zagości  :-D

Kawka wypita,otrębówka a mleku zjedzona  :D Nic się nie chce robić bo pogoda do d..y  :grin: pada i pada,a w nocy grzmiało i błyskało się jak flesz aparatu fotograficznego  :mrgreen:

Jutro w pobliskiej wiosce jest impreza tatarska  :grin: ale jak tak będzie padało to nici z zabawy  :D A tak chciałam zobaczyć jak bawią się tatarzy  :grin:  

Nie przejmujcie się stojącą w miejscu wagą i chwilowymi wzrostami wagi,to minie.Ja jestem od 1 stycznia na diecie i wierzcie mi róże dziwne rzeczy mi się przydażały,ale to mija.Czasem jem dziwne rzeczy,bywają i niedozwolone,ale waga spada,pomału ale spada.A ciast protalowych typu serniczek,biszkopt albo rolada sobie nie żałuję,jak mam chęć to jem  :grin:  

Życzę wszystkim owocnego dietowania!!! Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się stojącą w miejscu wagą i chwilowymi wzrostami wagi,to minie.Ja jestem od 1 stycznia na diecie i wierzcie mi róże dziwne rzeczy mi się przydażały,ale to mija.Czasem jem dziwne rzeczy,bywają i niedozwolone,ale waga spada,pomału ale spada.A ciast protalowych typu serniczek,biszkopt albo rolada sobie nie żałuję,jak mam chęć to jem :D

Życzę wszystkim owocnego dietowania!!! Buziaki!

Jejku jak mnie pocieszyłaś... ot te moje zmiany nastrojeowe.. raz żle.. a raz rewelacja. :mrgreen:

Margot- czyli serniczki dozwolone, hurraaa!!

Coż trzymam sie i nie poddam, zjem jak codziennie a po pracy sie pomierzę.. może tam choć jest minusowy rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie :mrgreen: wszystko byłoby ok, gdyby nie ta nadwyżka.... w centymetrach znaczna poprawa, w pozytywnym znaczeniu..z wc tez mam problemy... no i te serniczki...wrrrrrrrrrrr

Witajcie ! Nie schudnięte Chudziaczki!

No to ja tez do tego Klubu ..niestety..należę :D

U mnie waga od tygodnia nic...jem otręby, duzo pije, nie jem ciast, nawet protalowych (ze słodyczy tylko krem cytrynowy protalowy ..) nie podjadem.. a tu kiepsko, stanęła i stoi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dietujący!!!

Moi rodzice już pojechali :-D Jeszcze siostra została,ale ona jeszcze tydzień u nas zagości :D

Kawka wypita,otrębówka a mleku zjedzona :grin: Nic się nie chce robić bo pogoda do d..y :grin: pada i pada,a w nocy grzmiało i błyskało się jak flesz aparatu fotograficznego :mrgreen:

Jutro w pobliskiej wiosce jest impreza tatarska :grin: ale jak tak będzie padało to nici z zabawy :D A tak chciałam zobaczyć jak bawią się tatarzy :x

Nie przejmujcie się stojącą w miejscu wagą i chwilowymi wzrostami wagi,to minie.Ja jestem od 1 stycznia na diecie i wierzcie mi róże dziwne rzeczy mi się przydażały,ale to mija.Czasem jem dziwne rzeczy,bywają i niedozwolone,ale waga spada,pomału ale spada.A ciast protalowych typu serniczek,biszkopt albo rolada sobie nie żałuję,jak mam chęć to jem :grin:

Życzę wszystkim owocnego dietowania!!! Buziaki!

Witaj Śliweczko !

Ufamy ci że masz racje i ta cholerna waga w końcu ruszy ... ty nasza specjalistko od pocieszania . :D

A co do tych tatarskich wiosek, to w ubiegłym roku w weekend majowy wojażowałam po tamtych okolicach, oglądałam meczety w Kruszynianach i Bohonnikach, stare cmentarze tatarskie, spałam w Sokółce, byłam w Tyliczu w Hajnówce i Białowieży- bardzo łądne i ciekawe miejsca, śliczne cerkiewki, piękna synagoga w Tyliczu, dobra kuchnia - tatarska (niestetey) i podlaska (cepeliny-kartacze) i w ogóle piękny region turystyczny, a jeszcze nie tak rozpowszechniony jeśli chodzi o turystyke, a szkoda. Zazdroszczę ci, że mieszkasz w takiej ślicznej okolicy.

Wszystkim polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Śliweczko !

Ufamy ci że masz racje i ta cholerna waga w końcu ruszy ... ty nasza specjalistko od pocieszania . :mrgreen:

A co do tych tatarskich wiosek, to w ubiegłym roku w weekend majowy wojażowałam po tamtych okolicach, oglądałam meczety w Kruszynianach i Bohonnikach, stare cmentarze tatarskie, spałam w Sokółce, byłam w Tyliczu w Hajnówce i Białowieży- bardzo łądne i ciekawe miejsca, śliczne cerkiewki, piękna synagoga w Tyliczu, dobra kuchnia - tatarska (niestetey) i podlaska (cepeliny-kartacze) i w ogóle piękny region turystyczny, a jeszcze nie tak rozpowszechniony jeśli chodzi o turystyke, a szkoda. Zazdroszczę ci, że mieszkasz w takiej ślicznej okolicy.

Wszystkim polecam !

No właśnie w Bohonikach będzie ta impreza tatarska  :D To niedaleko odemnie  :-D Popieram,okolice piękne  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry moje psiapsóły :D :-D :D :grin:

ojojo nie narzekajcie że stoi od tygodnia bo mnie już od dłuższego czasu stoi pewnie jakiś miech... :D ale dziś 500g mniej heh zdziwiłam się :grin: :grin: :grin: :x :-D :-D :-D :-D

Śliweczko widzę że nowy Avarcik mmm ślicznie :D :D :D

A u nas dzisiaj całą noc padało i była burza, fajowo ponieważ wczoraj wybrałam się na działeczkę i w końcu zasiałam trawkę heh teraz niech rośnie!

W sobotę idę na piknik organizowany w mojej pracy mam cichą nadzieję że się wypogodzi a i słoneczko mojej trawce dobrze zrobi heh

A dzisiaj wpadłam do Lidla i zakupiłam smakowity serek homo naturalny PILOS ma coś ok 3% tł ale naprawdę niebo w gębie, mmm :mrgreen: Nie to co z Ostrowi blee

Buziole dla Was wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Rzadko się odzywam,bo też nie mam się czym pochwalić,ale skoro większość ma zastoje to ja też,a dziś to nawet 1 kg. w górę ale wiem że to opuchlizna,bo pierścionki nie wejdą mi na palce.No właśnie,to dziwne,że na białkach i woda nie schodzi tylko ją zatrzymuje,zastanawia mnie czy to nie przez antykoncepcję?Już kiedys o to pytałam,może teraz się ktoś wypowie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śliweczko widzę że nowy Avarcik mmm ślicznie :D :grin: :grin:

Ehehe ,ślicznie bo za krzaczkiem i nadmiaru ciała nie widać  :mrgreen:  

Kurcze ,ale się uśmiałam z tych weselnych filmików  :D Za rok mam wesele muszę męża nauczyć tańczyć tak jak tańczy "MISTRZ TAŃCA" ,a ja zatańczę jak partnerka "JÓZKA" :-D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Rzadko się odzywam,bo też nie mam się czym pochwalić,ale skoro większość ma zastoje to ja też,a dziś to nawet 1 kg. w górę ale wiem że to opuchlizna,bo pierścionki nie wejdą mi na palce.No właśnie,to dziwne,że na białkach i woda nie schodzi tylko ją zatrzymuje,zastanawia mnie czy to nie przez antykoncepcję?Już kiedys o to pytałam,może teraz się ktoś wypowie?

Pozdrawiam.

Oliwio ,nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje,u mnie jest na odwrót ,na warzywach organizm zatrzymuje wodę ,a na białkach woda schodzi .Nie umiem Ci pomóc niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.