Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Śpioszki :D Widzę,że stało to się prawie regułą,że jestem pierwsza :D Zaraz za mną będzie Bogi i Pola a potem reszta towarzystwa.Śliweczka jak pożegna gości też przyleci na kawkę

Bardzo mi przykro, że Cię zawiodłam Mallinko. Niestety nie miałam dziś czasu, żeby wpaść na forum. Dopiero co wróciłam z pracy i od razu do komputera :mrgreen:. Też już się od Was uzależniłam.

Cholercia, zjadłam szproty w pomidorach i nie wiem, czy to dobrze. Jestem na B+W ale i tak chyba ie powinnam tego jeść. Zaraz sobie zrobię zieloną herbatkę, tylko doczytam forum do końca.

Pozdrowionka wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu - mi też jakoś ostatnio na białkach waga stoi, a na warzywkach

pięknie w dół.. Może chwilowo organizm się przestawił.

Wracam do jedzenia niesłodkiego serniczka.. :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie

Możliwe, zważę się w niedzielę rano w I dniu Białek, zobaczymy co się wydarzy.

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Też już się od Was uzależniłam.

Cholercia, zjadłam szproty w pomidorach i nie wiem, czy to dobrze. Jestem na B+W ale i tak chyba ie powinnam tego jeść. Zaraz sobie zrobię zieloną herbatkę, tylko doczytam forum do końca.

Pozdrowionka wszystkim.

Oj, o uzależnieniu to i ja mogę pogadać  :D Od 1 stycznia tylko forum i forum  :mrgreen:

Szproty w pomidorach mają sporo węgli,są solone i tłuste,ale ja czasem sie tez skuszę na jakąś rybcię w pomidorkach.A co...od czasu do czasu można troszkę pogrzeszyć  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pracowitej nocy zmęczona Komarzyca wracała do domu. Marzyła tylko o jednym: Przysiąść w spokoju i przetrawić krwistą kolację, za którą musiała się tyle nalatać.

Pracowity Kornik rył kolejne tunele i drążył przez cały dzień. Zleceń napływało mnóstwo, nie miał nawet chwili wytchnienia. Postanowił zrobić sobie przerwę na papierosa i wyszedł na zewnątrz.

I wtedy się spotkali. Kornik patrzył na ponętne ciało Komarzycy, a ta, obrzucała zaciekawionym spojrzeniem jego muskularne ciało - Bzzz bzzz... - szepnęła Komarzyca. - Bezy bezy - odparł Kornik. To była miłość od pierwszego bzyknięcia. Kochali się jak szaleni, nie przejmując się niczym.

Plotka z szybkością błyskawicy rozeszła się po łące. I wtedy zaczęły się trudności. Świat stanął im naprzeciw. Postanowili zalegalizować związek.Rodziny odwróciły się od nich, a znajomi nie chcieli już ich znać. Zostali wyklęci, odrzuceni od reszty społeczeństwa.

Niedługo pózniej urodziło się dziecko... Potwór zrodzony z krwiopijcy Komarzycy i niestrudzonego drążyciela Kornika. Poczwara, przed którą wszyscy będą uciekać. - Dziecko, które tylko rodzice będą kochać... Z kołyski swymi złośliwymi oczkami spoglądał na rodziców... Tak narodził się ..... KOMORNIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki i Protale!!!!nawet nie zdążyłam przeczytać wszystkich postów,ale muszę przyznać,że wyniki macie super!!!Śliweczko jak Ty pięknie wyglądasz zza tego krzaczka!!!

Muszę przyznać,że najtrudniej gubi się te ostatnie kiloski,przynajmniej ja mam z tym kłopot i z ledwością przekroczyłam tą wstrętną 70-przekroczyłam w drugą stronę!!!

Pozdrawiam wszystkich !!!całuski !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, o uzależnieniu to i ja mogę pogadać  :grin: Od 1 stycznia tylko forum i forum  :mrgreen:

Szproty w pomidorach mają sporo węgli,są solone i tłuste,ale ja czasem sie tez skuszę na jakąś rybcię w pomidorkach.A co...od czasu do czasu można troszkę pogrzeszyć  :grin:

Witaj Śliweczko, cieszę się, że wróciłaś. Jesteś takim dobrym duszkiem tego forum :D

Przez te cholerne szproty czuję się jakbym żabę zjadła. Już na pewno więcej ich nie kupię. Są moim pierwszym grzechem od początku diety. To już raczej rolmopsa wtrząchnę:D

Fajnie, że jest nas coraz więcej! Zawsze w ciężkich chwilach można pomyśleć, ze gdzieś tam, w sieci, są tacy sami, borykający się z tymi samymi problemami co my :-D.

Wiecie co, wcale mnie nie ciągnie do słodyczy, przynajmniej na razie. A piec uwielbiam!! Niestety jeść też. Ale zawzięłam się i myślę, że z Wami i się uda.

Pozdrawiam Was serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie, a w szczegolnosci Nowa proteinke Mari.Mari ja tez uwazam ze twoj jadlospis jest ok!Ty masz malo do zrzucenia wiec i to moze byc powod ze mniej Ci ubylo, moje corki tez sa na diecie i chcialy schudnac gdzies 5-7 kg i tez w fazie uderzeniowej tylko 2kg.

-u mnie w koncu po 2 tygodniach waga ruszyla ale zobacze dokladnie w poniedzialek bo w tedy dokladnie sie waze.Maz czasami raczy mnie 1 piwkiem, wiem ze to zakazane ale ja jak ten osiolek pije dla dobrego smaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na policję wpada zziajany facet i krzyczy:

- Okradli mi sklep!!!

- A był poświęcony?

- Nie.

- To nie ma przestępstwa.

- A co jest?

- Kara boska

Siedzi dwóch meneli na ławce:

- Ty Heniu, wiesz, że w kraju jest kryzys?

- Kryzys? A niby jak to nas ma dotyczyć?

- Masz znajomych bankierów, przedsiębiorców, maklerów?

- Nie no.. skąd..

- No to będziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko jak Ty pięknie wyglądasz zza tego krzaczka!!!

Ehehe,dziękuję Doris.Jak już pisałam cielsko schowane za krzaczkiem ,więc jakoś to zdjęcie dało się zrobić i aparat to przeżył  :mrgreen:

Polu,jeszcze nie jestem na pełnym etacie  :-D siostra jeszcze jest u nas,więc trzeba ją ugościć.Od czasu do czasu zaglądam,ale nie mam czasu na dłuższe forumowanie  :D  

Córcia zdała dzisiaj maturę ustną z Polskiego więc pijemy drinki  :D z colą light oczywiście.

Z rybek w puszce wolę makrelę lub filet ze śledzia w pomidorach ,bo szproty takie z flaczkami  :D niebardzo mi odpowiadają.Ale też wolę zjeść rolmopsa.Jak grzeszyć to smacznie  :grin:

Lenox,oplułam się ze śmiechu  :grin:

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola Ciebie to ja podziwiam -pierwszy grzeszek od poczatku diety to jest cos!A ja niestety cos zawsze skubne chociaz na poczatku bylo tak wspaniale nic nie ruszylam a teraz jakis cukiereczek, ciasteczko :mrgreen:

Nie ma powodu mnie podziwiać, ja na diecie dopiero 29 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.