Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie "zgromadzone" Panie. Jestem pełna podziwu... <brawo>

Jestem na diecie 3 dzień, ale mam małe problemy ponieważ nie mam możliwości zakupienia bardziej "rozgarniętych" produktów. Jem ciągle około 6 tych samych, podstawowych produktów :mrgreen: (tuńczyk, jogurt nat. bez dodatku cukru, jajka, serek wiejski light, chudą wędlinę, korniszon + 1,5 l wody dziennie). Nie mam książki a mam jeszcze małe wątpliwości co mogę a czego nie, jak smażyć bez oleju parafinowego i bez patelni teflonowej...dlatego zwracam się z prośbą o przysłanie mi skanów książki... Błagam...nie poddam się, ale nie wiem już co robić, bo mam wstręt do wszystkiego :D

Pozdrawiam

Moge wyslac ci skan ksiazki ale przepisow nie posiadam ( skan nie jest pierwszej jakosci ale co tam przeczytac mozna :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochana Sliweczko, nie wiem czy bedzie latwo ale sprubuje bo ze mnie niestety ciezki przypadek jest........... :D

Nikomu z nas Balbinko nie jest łatwo i każdy z nas jest ciężkim przypadkiem,a ja w szczególności (ciężki jak cholera :mrgreen: ) ale w większości się nie poddajemy i trwamy w postanowieniach.Będzie dobrze,tylko w chwilach zwątpienia pisz na forum,a postaramy się wesprzeć Cię ,bo tylko tyle niestety możemy zrobić.Pozdrowionka i buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu z nas Balbinko nie jest łatwo i każdy z nas jest ciężkim przypadkiem,a ja w szczególności (ciężki jak cholera :mrgreen: ) ale w większości się nie poddajemy i trwamy w postanowieniach.Będzie dobrze,tylko w chwilach zwątpienia pisz na forum,a postaramy się wesprzeć Cię ,bo tylko tyle niestety możemy zrobić.Pozdrowionka i buziaki.

tylko i aż, Sliweczko

mam nadzieje,ze już sie pozbierałas po stresujących wydarzeniach tamtego tygodnia?

pozdrawiam i życzę wszystkim wszystkiego naj na nadchodzący tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i aż, Sliweczko

mam nadzieje,ze już sie pozbierałas po stresujących wydarzeniach tamtego tygodnia?

pozdrawiam i życzę wszystkim wszystkiego naj na nadchodzący tydzień

No tak,tylko i aż,bo bez tego nic by mi nie wyszło z tego odchudzania.

Pozbierałam się,ale waga z suwaczka już nieaktualna...poszła w górę...siostra mnie wykończy tymi drinkami,paluszkami i krakersami  :D No cóż ,jakoś przetrwam,a potem biorę się ostro za siebie  :D Wiem że mogę wiele zdziałać i dieta dla mnie nie straszna ,więc nie martwię się wzrostem wagi,wiem że waga spadnie bo przecież czeka gdzieś tam na mnie moje 70 kilosów  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,tylko i aż,bo bez tego nic by mi nie wyszło z tego odchudzania.

Pozbierałam się,ale waga z suwaczka już nieaktualna...poszła w górę...siostra mnie wykończy tymi drinkami,paluszkami i krakersami :-D No cóż ,jakoś przetrwam,a potem biorę się ostro za siebie :D Wiem że mogę wiele zdziałać i dieta dla mnie nie straszna ,więc nie martwię się wzrostem wagi,wiem że waga spadnie bo przecież czeka gdzieś tam na mnie moje 70 kilosów :mrgreen:

AMEN! tylko taką postawą człek osiągnie sukces. a poza tym fajnie, ze jesteś przy tym taka pogodna :D

a ja się wściekam, dołuję, zżymam na siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMEN! tylko taką postawą człek osiągnie sukces. a poza tym fajnie, ze jesteś przy tym taka pogodna :D

a ja się wściekam, dołuję, zżymam na siebie...

Aj,nie zawsze jestem pogodna,ale staram się nie smucić bo to strasznie dołuje,a ja mam postanowienie którego muszę dotrzymać i już!!!  :-D Staram się nie zasmucać wzrostem wagi bo wiem że to nie pierwszy i ostatni raz  :D Ale idę dalej ...amen  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj,nie zawsze jestem pogodna,ale staram się nie smucić bo to strasznie dołuje,a ja mam postanowienie którego muszę dotrzymać i już!!! :-D Staram się nie zasmucać wzrostem wagi bo wiem że to nie pierwszy i ostatni raz :D Ale idę dalej ...amen :mrgreen:

:D:D niech się stanie :D dobranoc sliweczko, chudnij zdrowo :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budyn dostepny w Kauflandziepost-14755-1243198682_thumb.jpg

serek naturalny 0,1% tl. Fegro - Selgrospost-14755-1243198790_thumb.jpg

serek naturalny w sieciach Kauflandpost-14755-1243198860_thumb.jpg

i na koniec slodzik w plynie do pieczenia i gotowania prawie w kazdym sklepie mozna kupicpost-14755-1243198941_thumb.jpg

A teraz juz milych kolorowych snow buziolki papa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko nasze nowe Proteinki i Weteranów forum :mrgreen: Wiem,że to niechrześcijańska godzina,ale moje zwierzaki się tym akurat nie przejmują :D Zbliżam się do @ i waga już wzrasta(tak to sobie tłumaczę),apetyt mam na wszystko co nie ucieka na drzewo(słodkości też),już jestem na siebie zła.Muszę się znowu trochę do pionu sprowadzić ,bo polegnę,a tego bym nie chciała.Fajnie Śliweczko,że już częściej do nas zaglądasz i biały tydzień już minął i matury się kończą :D Wszystko powoli się poukłada.Życzę miłego dietowania i słonecznego dnia3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Malinko, jak widzisz ja tez juz na nogach ale masz dobrze juz III faza a u mnie zalamka dzis 4 dzien I fazy i 1,3 kg do przodu :mrgreen: chyba ogranicze jedzenie? a paska nie przesuwam, nie chce sie do konca zdolowac...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.