Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani moi moze założe nowy temat Diety Protal?? ten zrobił sie meeeeeega długi .

Co o tym myślicie?

Dorotko dostosuje sie do was ( ale czy nie bedziemy sie gubic po drodze :mrgreen: jedne bede pisac tu a inne proteinki w nowym temacie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :) przede wszystkim dziękuję za ciepłe przyjęcie :*

Śliweczko z jakiej części Podlasia jesteś konkretnie? ja jestem z Białegostoku :)

Dziś od samego rana mamy piękne słońce co napawa mnie optymizmem :) od rana jestem pełna energii (kto by pomyslał) i zrobiłam juz pranie :) stanęłam na wadze po śniadaniu i... 2 kilo mniej od początku diety  :lol: dzis jest mój 5 dzień I fazy. Wiecie co?? chyba zaczynam sie odzwyczajac od pieczywa, ze słodyczami jest gorzej bo ciągle mnie kuuuuuszą ;) zwłaszcza że moje 2,5 letnie dziecie uwielbia słodycze i musi ciągle coś podjadać.

Życzę miłego dzionka i dużych spadków na wagach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry wszystkim po weekendzie

Widze ze mamy nowe proteiny- witam Was na forum :)

Sliweczka- a ja Twojego nowego zdjecia nie widze ;)

Dorotaxx- a po co nowy temat? Ten jest dlugi, ale jest wyszukiwarka na dole strony ktora pomaga w wyszukiwaniu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny i chlopaki :)

u mnie cudowne slonce w niemczech! podobno dzis ma byc rekord w twmp. do 36°C! :) super,wczoraj bylam na basenie dzis ide tez troche kcal zgubic i sie poopalac :) jupi! waga sobie stoi i dobrze tak :) eh ciesze sie,teraz to przynajmniej rozebrac sie nie wstyd heheheheh :lol: zycze wszystkim duzych spadkow wagi i usmiechu i dobrej pogody :D

Balbinko ciesze sie ze juz jestes,a u mnie to nie ma kauflandu ;) ani fegro. ja kupowalam czesto z weight watchers produkty w realu,lub inne w marktkauf. a slodzik uzywam ten sam co ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny i chlopaki :lol:

u mnie cudowne slonce w niemczech! podobno dzis ma byc rekord w twmp. do 36°C! :) super,wczoraj bylam na basenie dzis ide tez troche kcal zgubic i sie poopalac :D jupi! waga sobie stoi i dobrze tak :) eh ciesze sie,teraz to przynajmniej rozebrac sie nie wstyd heheheheh :D zycze wszystkim duzych spadkow wagi i usmiechu i dobrej pogody :D

Balbinko ciesze sie ze juz jestes,a u mnie to nie ma kauflandu ;) ani fegro. ja kupowalam czesto z weight watchers produkty w realu,lub inne w marktkauf. a slodzik uzywam ten sam co ty :D

Asienko19873 w marktkaufie kupuje activie natur 0,1% mniam,mniam realu nie lubie bo drogo i jakos tak nie apetycznie a tak poza tym Lidl, Penny acha i jeszcze REWE maja super serki odchudzone :) u mnie tez taka parowa sie zrobila nie ma czym oddychac a baseny jeszcze zamkniete ( gdzie ja taka slonine pokaze oooooo nie !!!!! jeszcze nie czas na basenowanie sie ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas juz sezon otwarty ;) no wlasnie real jest cholernie drogi dlatego juz w nim nie kupuje nic,tylko ew. marktkauf i od jakiegos czasu zakupy w penny markt robie,rewe,lidl jest tez ale tam jakos nie zagladam :) ale skoro maja to sie przejade i tam :) kurna ja to zaraz sie rozpuszcze! w cieniu jest 31°C!!!! masakra,zaraz lece sie opalac,czekam tylko jeszcze na mezusia az wroci z pracy. buziaki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szczypiorki!

Ale żeście szaleli w weekend - dopiero skończyłam czytać zaległości. Nie było mnie od piątku popołudnia i chyba z 15 stron przybyło albo więcej....ale się naśmiałam.....że ho o - brzuch mnie aż boli.....głównie zasługa Margot, Lenoxa i Bogi. Chociaż inni też dorzucali.

Witam w naszym skromnym gronie Balbinę 38 i edythę - z nami i przy naszym wsparciu dacie na pewno radę i pokonacie te wygórowane cyferki na wadze.

Marudo u mnie też waga stoi już chyba z 1,5 tygodnia albo 2 - już nie pamiętam dokładnie od kiedy stanęła....i jak na złość ani drgnie. Mam nadzieję, że nie przedłuży się ten stan na 3 tygodnie (jak kiedyś)!!! Teraz jestem na białkach - ale wczoraj zjadłam kawałek ciasta.....ale się nie będę tym dołować....zjadłam i już....ważne że dalej dietkuję.

Śliweczko super zdjatko w wiosennych barwach.

Trzymajcie sie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienko19873 w marktkaufie kupuje activie natur 0,1% mniam,mniam realu nie lubie bo drogo i jakos tak nie apetycznie a tak poza tym Lidl, Penny acha i jeszcze REWE maja super serki odchudzone :) u mnie tez taka parowa sie zrobila nie ma czym oddychac a baseny jeszcze zamkniete ( gdzie ja taka slonine pokaze oooooo nie !!!!! jeszcze nie czas na basenowanie sie ) :)

balbi, opalenizna wysmukla ;)

u nas też gorąco, mam nadzieję, że już na zawsze :)

anulka, żeby nie zwariować co niedzielę funduję sobie lodzika (śmietankowo-truskawkowego)

z wagą tez stoję od hohho....nie będę liczyć, jutro zaczynam proteiny. moze coś ruszy... zauważyłam też,ze im wiecej wody wypiję tym większy spadek wagi..a waha sie małpa (waga) :) chyba dam jej cos na odwagę :lol::D o! moze winka wytrawnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbi, opalenizna wysmukla ;)

u nas też gorąco, mam nadzieję, że już na zawsze :)

anulka, żeby nie zwariować co niedzielę funduję sobie lodzika (śmietankowo-truskawkowego)

z wagą tez stoję od hohho....nie będę liczyć, jutro zaczynam proteiny. moze coś ruszy... zauważyłam też,ze im wiecej wody wypiję tym większy spadek wagi..a waha sie małpa (waga) :) chyba dam jej cos na odwagę :):D o! moze winka wytrawnego?

Margot dobry pomysł z tym winkiem....ale ja nie lubię wytrawnego - jest za kwaśne. Ale może strzelę sobie przy poniedziałku drinola a colą light...jeszcze zobaczę...bo muszę najpierw jechać z córcią na tańce (nasza 3,5 letnia baletnica).

Pozdrawiam Was wszystkich.

Do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot dobry pomysł z tym winkiem....ale ja nie lubię wytrawnego - jest za kwaśne. Ale może strzelę sobie przy poniedziałku drinola a colą light...jeszcze zobaczę...bo muszę najpierw jechać z córcią na tańce (nasza 3,5 letnia baletnica).

Pozdrawiam Was wszystkich.

Do jutra

drineczek też dobry ;) choć osobiście wolałabym soczek jabłkowy z żubróweczką, mniam

pozdroofka

do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalowe chuderlaki :)

Zaczne od tego, ze przeczytalam wszystkie posty od pierwszej strony forum.

Znam Was wszystkie i naszego protalka tak jakbym byla z wami od zawsze, ciesze sie, ze panuje tutaj taka fajna atmosfera bo musze przyznac, ze na niejednym forum bylam i nie jedno czytalam ( poprostu masakra ).

A tutaj niespodzianka fajne dziewuszki, dietka SUPER ( najlepiej podoba mi sie to ze moge konsumowac ile chce i o ktorej chce hle, hle ) oczywiscie protalowe jedzonko. To tyle w skrocie ( duzym skrocie ) ;) . Buziole papa balbi

Witaj w naszym gronie Balbino!

Powodzenia w dietkowaniu i wytrwałości.. byle do celu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zglasza sie nowa odchudzaczka, przyjmiecie mnie do swego grona??

Podczytuje was od kilku dni. Jestem w 4 dniu I fazy. Waga początkowa: 60 kg,a chciałabym schudnać do 10 kg, czyli wrócić do mojej wagi sprzed ciązy...

Dieta przebiega u mnie smakowo - łagodnie, tzn smakuje mi to co jem, choc nie jest to jakos szczegolnie wyszukane ;) Waze mniej o 1 kg, ale po ciuszkach i figurze widzę, że to świetna sprawa, a mój mąż jak zobaczył dziś rezultaty - mocno mnie dopinguje :) planuje 5 dni I fazy, a pozniej system chyba 3/3, no chyba ze bede silna i wtedy 5/5.

Pozdrawiam was slonecznie :)

I my ciebie Edytah witamy słonecznie w naszym gronie protalowym!

Tobie tez życze miłego dietkowania i oby do celu....jak najszybciej!

Ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marudo za slowa otuchy masz racje chyba na odwyk trafie z tymi slodyczami ;) wczoraj niestety zrobilam sobie krem cytrynowy z waszych przepisow i jak zaczelam jesc to nie moglam skonczyc i sie opanowac a rezultaty widac dzisiaj........

Nie przejmuj sie ja tez wcinam ten krem, ale dziel sobie na kilka dni po małym pucharku i jakos mi waga nie wzrasta.. może to nie od kremu .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.