Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

balbi, opalenizna wysmukla ;)

u nas też gorąco, mam nadzieję, że już na zawsze :)

anulka, żeby nie zwariować co niedzielę funduję sobie lodzika (śmietankowo-truskawkowego)

z wagą tez stoję od hohho....nie będę liczyć, jutro zaczynam proteiny. moze coś ruszy... zauważyłam też,ze im wiecej wody wypiję tym większy spadek wagi..a waha sie małpa (waga) :) chyba dam jej cos na odwagę :) :lol: o! moze winka wytrawnego?

Ja własnie tak zrobiłam.. w sobote miałam imprezę w knajpce z pysznym żarciem (chyba pysznym, tak przynajmniej wyglądało!) i udało mi sie nie zjeść wielu smakołyków, ciast, owoców ale... :) ... wypiłam ze trzy moze cztery kieliszki wina.. i o dziwo w niedziele była waga cit, ciut mniejsza i ..super mi poszło z WC.. jak nigdy !

Może to jest metoda na nasze wsólne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbi, opalenizna wysmukla ;)

u nas też gorąco, mam nadzieję, że już na zawsze :)

anulka, żeby nie zwariować co niedzielę funduję sobie lodzika (śmietankowo-truskawkowego)

z wagą tez stoję od hohho....nie będę liczyć, jutro zaczynam proteiny. moze coś ruszy... zauważyłam też,ze im wiecej wody wypiję tym większy spadek wagi..a waha sie małpa (waga) :) chyba dam jej cos na odwagę :) :lol: o! moze winka wytrawnego?

Ja własnie tak zrobiłam.. w sobote miałam imprezę w knajpce z pysznym żarciem (chyba pysznym, tak przynajmniej wyglądało!) i udało mi sie nie zjeść wielu smakołyków, ciast, owoców ale... :) ... wypiłam ze trzy moze cztery kieliszki wina.. i o dziwo w niedziele była waga cit, ciut mniejsza i ..super mi poszło z WC.. jak nigdy !

Może to jest metoda na nasze wsólne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle Lenox, Bogi, Margot to dzieki za "festiwal humoru", niektóre kawałki..ho, ho, boki zrywac. Czytam w pracy i dziwnie sie zachowuje przy biurku, próbując ukryc smiech..

Naprodukowaliście tych stron, że po takiej mojej wekendowej nieobecności na forum nie moge sie odnależć i ogarnąć tego wszystkiego..

Co do miejsc dokonywania zakupów to ja w Biedronce kupuje jeszcze paluszki drobiowe firmy Sokołów, takie jakby obsuszane nieco kiełbaski, jak kabanoski - sa drobiowe i wołowe, po 1,98 za 5 sztuk- zajada sie nimi cała moja rodzinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki i Naszego jednego Protalka:)

Na wstepie chce podziekowac BOGI i LENOXOWI za super dawke smiechu. Dzis nadrabialam w czytaniu i niesamowicie sie usmialam.

BALBINKO I EDYTAH witam Was serdecznie na forum. ;)

U mnie dzis znowu goraca. Caly weekend bylo ponad 35st. Wykorzystalam piekne slonce i wychodzilam nad morze. Bylo super. A troszke opalenizny nie zaszkodzi:) Z dieta ok. Waga co prawda stala jakies 2tyg , ale wczoraj ( jestem 4 dni na proteinach) pokazala 2.4kg mniej. Rewelacja.

Dziewczyny w ksiazce Dukan podaje taki przykladowy jadlopis. W II fazie podaje czasami KREM KAWOWY . Czy mozecie mi podac przepis na niego ?? Bede bardzo wdzieczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za przesympatyczne powitanie :*

Dziś pozwoliłam sobie na odrobinę smakowego szaleństwa: twarozek+jogurt+cynamon+słodzik => nieziemsko smaczny deser :) Jak to człowiek uczy sie doceniać potrawy, na które wcześniej nawet nie spojrzał ;)

Na obiadek pochłonęłam wątróbkę z indyka i do tego sos: jogurt+ ogórki konserwowe. Pysznotka :)

Przyłaczam się do prośby doda777 o przepis na krem kawowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłaczam się do prośby doda777 o przepis na krem kawowy ;)

Edytko,przepis na krem kawowy jest w naszych przepisach ...jako krem cytrynowy,ale zamiast cytryny można dodać kakao odtłuszczone lub kawę .

Ja osobiście polecam deser zebra,jest bardzo smaczny.

Wklejam link do kremu cytrynowego:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

Innego przepisu nie znam,nie mam książki z przepisami,przejrzałam ją,ale moim zdaniem niewiele w niej godnych wypróbowania przepisów.Być może ktoś ma inny przepis na krem kawowy,jeśli tak to ja również poproszę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilam sobie wkleic przepis Sliweczki (moge Sliweczko?):

Krem Cytrynowy

* 4 jaja

* sok z cytryny

* łyżka żelatyny

* 1/2 szklanki jogurtu naturalnego

Sparzyć wrzątkiem jaja.Namoczyć żelatynę w odrobinie mleka i rozpuścić na ogniu nie zagotowując.Ubić sztywną pianę z białek,dodać słodzik,wymieszać z żółtkami,jogurtem i żelatyną.Zastudzić.Można zamiast cytryny dodać kakao lub kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, dziękuje za podziekowanie:), ale dzisiaj w pracy ur dyrektorki i .....skusiłam sie na kawałek ciacha ;) był przepyszny :) , trudno, zjadłam zobaczymy jak waga zareaguje??? co do alkoholu to ktos kiedys pisał ze nie mozna, a teraz wspominacie o drinkach:) winku:) wiec jak to jest???? moze mozna a ja niewiem :) , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbi, opalenizna wysmukla ;)

u nas też gorąco, mam nadzieję, że już na zawsze :)

anulka, żeby nie zwariować co niedzielę funduję sobie lodzika (śmietankowo-truskawkowego)

z wagą tez stoję od hohho....nie będę liczyć, jutro zaczynam proteiny. moze coś ruszy... zauważyłam też,ze im wiecej wody wypiję tym większy spadek wagi..a waha sie małpa (waga) :) chyba dam jej cos na odwagę :lol: :D o! moze winka wytrawnego?

wiem, wiem margot czarny podobno tez :) u nas te baseny sa takie ze nawet zadnego krzaczka nie ma dookola a parawanu nie mam niestety co by sie troszku zaslonic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szczypiorki!

Ale żeście szaleli w weekend - dopiero skończyłam czytać zaległości. Nie było mnie od piątku popołudnia i chyba z 15 stron przybyło albo więcej....ale się naśmiałam.....że ho o - brzuch mnie aż boli.....głównie zasługa Margot, Lenoxa i Bogi. Chociaż inni też dorzucali.

Witam w naszym skromnym gronie Balbinę 38 i edythę - z nami i przy naszym wsparciu dacie na pewno radę i pokonacie te wygórowane cyferki na wadze.

Marudo u mnie też waga stoi już chyba z 1,5 tygodnia albo 2 - już nie pamiętam dokładnie od kiedy stanęła....i jak na złość ani drgnie. Mam nadzieję, że nie przedłuży się ten stan na 3 tygodnie (jak kiedyś)!!! Teraz jestem na białkach - ale wczoraj zjadłam kawałek ciasta.....ale się nie będę tym dołować....zjadłam i już....ważne że dalej dietkuję.

Śliweczko super zdjatko w wiosennych barwach.

Trzymajcie sie. Pozdrawiam

dziekuje Anula1978 juz zostalam dzisiaj pocieszona i juz jest lepiej ;) kochane dziewuszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.