Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle Lenox, Bogi, Margot to dzieki za "festiwal humoru", niektóre kawałki..ho, ho, boki zrywac. Czytam w pracy i dziwnie sie zachowuje przy biurku, próbując ukryc smiech..

Naprodukowaliście tych stron, że po takiej mojej wekendowej nieobecności na forum nie moge sie odnależć i ogarnąć tego wszystkiego..

Co do miejsc dokonywania zakupów to ja w Biedronce kupuje jeszcze paluszki drobiowe firmy Sokołów, takie jakby obsuszane nieco kiełbaski, jak kabanoski - sa drobiowe i wołowe, po 1,98 za 5 sztuk- zajada sie nimi cała moja rodzinka.

tak, wieprzowe i drobiowe. pyszna zakąska...a co ja sie dziś tak kręcę??..najpierw o winkach, teraz o zakąskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie tak zrobiłam.. w sobote miałam imprezę w knajpce z pysznym żarciem (chyba pysznym, tak przynajmniej wyglądało!) i udało mi sie nie zjeść wielu smakołyków, ciast, owoców ale... :D ... wypiłam ze trzy moze cztery kieliszki wina.. i o dziwo w niedziele była waga cit, ciut mniejsza i ..super mi poszło z WC.. jak nigdy !

Może to jest metoda na nasze wsólne problemy?

;) :) :) :) :) :lol: :D :D :D

tak! napijmy się a jutro wszyscy do kibelka!

a na powaznie- bedę musiała spróbowac, jak mnie na samych białkach przyciśnie..

tak dla zdrowotności;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka, balbina38   ja również dziękuję za przepis  ;)

Śliweczka, to faktycznie niedaleko, wiele lat temu byłam na waszym dworcu jak jechalam do Grodna :) Ale, dawno to było i nieprawda :)

Dziewczyny, tak sie zastanawialam czy można oprócz diety białkowej łykać jeszcze tabletki odchudzające typu Linea??, ewentualnie środki przeczyszczające typu colon c?? ja dziś zjadłam duuużo otrębów i mam nadzieję że jutro odniesie to rezultat :)

Qrcze, zastanawiam się, czy nie przedłużyć sobie I fazy do 7 dni - świetnie się w niej czuję - naprawdę spodobało mi się takie jedzenie, a dodatkowe 2 dni mogą zdziałać cuda z wagą, choć to patykiem na wodzie pisane bo zbliża mi się @  :) I weź ty człowieku bądź mądry i pisz wiersze :lol:

Tymczasem... pozdrawiam was i życzę spokojnej nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka, balbina38 ja również dziękuję za przepis ;)

Śliweczka, to faktycznie niedaleko, wiele lat temu byłam na waszym dworcu jak jechalam do Grodna :) Ale, dawno to było i nieprawda :)

Dziewczyny, tak sie zastanawialam czy można oprócz diety białkowej łykać jeszcze tabletki odchudzające typu Linea??, ewentualnie środki przeczyszczające typu colon c?? ja dziś zjadłam duuużo otrębów i mam nadzieję że jutro odniesie to rezultat :)

Qrcze, zastanawiam się, czy nie przedłużyć sobie I fazy do 7 dni - świetnie się w niej czuję - naprawdę spodobało mi się takie jedzenie, a dodatkowe 2 dni mogą zdziałać cuda z wagą, choć to patykiem na wodzie pisane bo zbliża mi się @ :) I weź ty człowieku bądź mądry i pisz wiersze :lol:

Tymczasem... pozdrawiam was i życzę spokojnej nocy :D

witaj edytah- nowa protalowiczko:) to dobrze, że spokojnie znosisz uderzeniówkę. mnie bolał brzuch i miałam zaparcie

życzę szybkiego i bezbolesnego spadku wagi

duuużo otrębów nie można- tylko 3 łyżki dziennie (węglowodany)

wszelkie wspomagacze są dozwolone, na zaparcia dukan poleca olej parafinowy (parafina ciekła) na mnie nie podziałało, a brak smaku i konsystencja doprowadzały mnie do odruchów wymiotnych

pozdrawiam i zyczę miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobranoc :)

http://icemaiden.pinger.pl/

nie zniechęcac się ;) końcówka the best!

http://icemaiden.pinger.pl/

Stefan przekroczył 40-stkę. Był miłośnikiem literatury, więc kupował "Nową Wieś". Albowiem mieszkał w Kaznowie, niedaleko Ostrowa Lubelskiego. Lubił też rozwiązywać rebusy. No i raz los sprzyjał - wygrał tygodniowe wczasy w Ustce.

Pojechał, więc Stefan do Ustki, położył się na plaży i wypoczywa. Zagadnęła wnet go niewiasta. W latach nieco posunięta, ale z wyglądu przypominająca miastową:

- Może mnie pan dymnie?

- Nie staje mi.

- Mam na to sposób uroczy.

I poszli do domu kobitki. Ta wyjęła śmietanę, posmarowała Stefanowi

przyrodzenie i zawołała:

- Puciek!

Wpadł pudelek i zaczął lizać Stefanowi chuja, aż mu stanął! Puknął Stefan damę i odszedł.

Po tygodniu wraca Stefan zadowolony do Kaznowa. Wieś cała go przywitała.

Wchodzi do zagrody, patrzy, a tam żonka zajmuje się inwentarzem.

- Dawaj, Patrycja, do chałupy! Spółkować będziem!

- Ale ci nie staje, Stefek!

- Spoko, mam sposób. Miastowy!

Poszli do chaty. Wyjmuje z szafki śmietanę Stefan, oblewa chuja i krzyczy:

- Reksio!

Podbiega Reks, pies podwórzowy. Popatrzył, popatrzył i jeb... odgryzł

Stefanowi chuja. Stefan tylko mruknął:

- No wiocha... po prostu wiocha...

:) :) :) :lol: :D :D :D :D

Życie od tyłu

To bardzo ciekawe spojrzenie na życie...

Gdyby czas płynął w drugą stronę to byłoby tak pięknie...

Zaczyna sie od tego, że kilku gości przynosi cię w skrzyneczce i oczywiście od razu trafiasz na imprezę. Żyjesz sobie spokojnie jako starzec w domku. Stajesz się coraz młodszy.

Pewnego dnia dostajesz odprawę w postaci grubszej gotówki i idziesz do pracy. He! Pracujesz jakieś 40 lat i poznajesz uroki życia. Zaczynasz pić coraz więcej alkoholu, coraz częściej chodzisz na imprezy no i coraz częściej uprawiasz seks.

Jak już masz to opanowane, jesteś gotów żeby trafić na studia. Potem idziesz do szkoły. Coraz mniej od ciebie wymagają, masz coraz więcej czasu na zabawę.

Robisz się coraz mniejszy, aż trafiasz do... hmm, gdzie pływasz sobie przez 9 miesięcy wsłuchując się w uspokajający rytm bicia serca. A potem nagle BĘC!! Twoje życie kończy się orgazmem.

Jedzie Ziobro samochodem i potrącił 2 pieszych na przejściu.

> > > Przychodzi do sędziego i się pyta, co z tym zrobimy?

> > > Sędzia sie zastanowił i odpowiada:

> > > Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat

> > > za

> > > uszkodzenie cudzego mienia,

> > > a ten drugi, co odleciał w krzaki - 8 lat za próbę ucieczki.

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobranoc :)

http://icemaiden.pinger.pl/

nie zniechęcac się :) końcówka the best!

http://icemaiden.pinger.pl/

pa

Mnie sie najbardziej podobała ta "Stacja  Mycia  ..." chociaż nowe uszy, jako prezent na komunie...może...no...no..no.. tez fajne  :) :)

A co do łyczka dla zdrowotności.. to czasem można, Dukan przymknie oko, byle nie za często.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przedewszystkim mamy:) życząc im spokojnego dnia dzisiaj, a tak na powaznie to po wczorajszym ciachu byłamdzisiaj ranow WC bez roblemów, ale waga nadal ta sama. sadnie, spokojniema czas do czerwca do spotkania klasowego:) bedzie dobrze dzisiaj jest nowy dzień...

Mallina co ty spac nie mozesz?? tak szybko na kompie?? to o ktorej wstajesz?? narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!! :)

Dołączam się do życzeń dla wszystkich mamuś, mateczek, mam, .....

Witam też nowe protalowiczki: Kasię i Edytkę bardzo serdecznie. Cieszę się, że Śliweczka ma więcej czasu

Dorotko, uważam, że Twój pomysł stworzenia nowego wątku jest doskonały! Tutaj zrobiło się bardzo rozrywkowo. Nie mam osobiście nic przeciwko temu, absolutnie, prosze mnie nie brać za smutasa. Sama lubię i opowiadam często dowcipy. Tutaj zaglądam jednak głównie po porady, pokrzepienie, itp. Zwróćcie uwagę ile razy z pytaniem zwracała się chyba Jaa, zanim uzyskała odpowiedź na pytanie o kabanosy. A może umierała z głodu i miała tylko to ;) w lodówce?

Dla tych którzy nie mają zbyt wiele czasu trudnym jest znalezienie tego, czego szukają. Bogi, Lenox, Margot, nie bierzcie tego do siebie, absolutnie!!! Podziwiam Was za chęci, poczucie humoru, itp. No, mam nadzieję, że się nie naraziłam :).

Pozdrawiam wszystkich i zmykam do pracy. Życzę Wam miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, tak sie zastanawialam czy można oprócz diety białkowej łykać jeszcze tabletki odchudzające typu Linea??, ewentualnie środki przeczyszczające typu colon c?? ja dziś zjadłam duuużo otrębów i mam nadzieję że jutro odniesie to rezultat ;)

Qrcze, zastanawiam się, czy nie przedłużyć sobie I fazy do 7 dni - świetnie się w niej czuję - naprawdę spodobało mi się takie jedzenie, a dodatkowe 2 dni mogą zdziałać cuda z wagą, choć to patykiem na wodzie pisane bo zbliża mi się @ :) I weź ty człowieku bądź mądry i pisz wiersze :)

edytah nic dodatkowego nie łykaj! Nie ma takiej potrzeby ! Wierz mi,ze tabletki Linea są do d..p . Kupiłam je kiedys i byłam po nich ciągle głodna , efekt był taki,ze zamiast chudnac, przytyłam :-/

nie polecam nikomu.ta dieta jest tak skuteczna,ze nie ma potzreby zazywania zadnych wspomagaczy .

Skoro dobrze sie czujesz i nie tęsknisz bardzo za warzywami to mozesz sobie przedłużyć pierwszą faze do 7 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi.. a mi o 0.300 spadła waga :) a dzisiaj ostatni dzień warzywek..

Choć przyznaję, że za dużo ich nie jadłam tym razem!!!

Wczoraj jeszcze ostatnie porcje ciacha (protalowego - żeby nie było)

zjadłam - a tu taka niespodzianka!!

Ale za to męczyłam się z zaśnięciem ;) w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.