Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hihihi.. a mi o 0.300 spadła waga :) a dzisiaj ostatni dzień warzywek..

Choć przyznaję, że za dużo ich nie jadłam tym razem!!!

Wczoraj jeszcze ostatnie porcje ciacha (protalowego - żeby nie było)

zjadłam - a tu taka niespodzianka!!

Ale za to męczyłam się z zaśnięciem ;) w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ten piękny, słoneczny poranek :) aż chciało się wstawać, szkoda tylko że do pracy ;)

Chyba spadł mi kolejny kg. Chyba, bo mam wskazówkową wagę, koniecznie muszę kuppić elektroniczną. Jak się utrwali, to zmienię na linijce. A i w pasie ubyło 1 cm, czyli w sumie -3 :lol:

Dzisiaj 3 dzien protein z warzywami, a od piątku znowu 5 dni samych protein.

Dzisiaj w pracy mam sałatkę: pieczony filet kurczaka w przyprawie gyros, liść sałaty lodowej, pomidor, kawałek ogórka i szczypiorek; skropiłam wszystko octem balsamicznym i posypałam świeżą bazylią. Brakuje mi tu oliwki jednak :) Jak będzie niedobre, to najwyżej zaleję jogurtem :)

Nie wiem, może jednak się przekonam do tego oleju parafinowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki i oczywiście wszystkiego najlepszego w dniu mam . Musze się pochwalić wczoraj zawiozłam spodnie do zwężenia cudowne uczucie ale jeszcze długa droga przedemną ale cień nadziei już jest na sukces ;) .... Mam teraz warzywka ale tak się przezwyczaiłam do tych proteinek że nie mam pojęcia co jeść podczas tych dni warzywkowych ....

Witam nowe proteinki i trzymam kciuki Miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również w słoneczny poranek na Kujawach.....zanosi się dziś na upał....

Wszystkim mamom (a w szczególności swojej mamie Halinie :) bo wiem, że nieraz tu zagląda ;) ) z okazji ich Święta życzę wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i zadowolenia z dzieci swoich. Większość z nas jest mamusiami także protalki dziś jest nasze święto. Na ten znak musimy wieczorem wspólnie chyba coś wypić. Wystarczy umówić się na jakąś godzinkę i już........

U mnie dziś waga znów stoi w miejscu - jak zwykle już od ponad tygodnia.

Zaplanowałam sobie na dzisiaj malowanie słupków pod huśtawkę dla córci bo od jutra ma być załamanie pogody i znów lipa będzie. Miałam malować w sobotę a cały dzień lało. Trzymajcie się dziewczęta i chłopaku Lenoxie.

Pozdrawiam.Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ten piękny, słoneczny poranek :) aż chciało się wstawać, szkoda tylko że do pracy ;)

Chyba spadł mi kolejny kg. Chyba, bo mam wskazówkową wagę, koniecznie muszę kuppić elektroniczną. Jak się utrwali, to zmienię na linijce. A i w pasie ubyło 1 cm, czyli w sumie -3 :lol:

Dzisiaj 3 dzien protein z warzywami, a od piątku znowu 5 dni samych protein.

Dzisiaj w pracy mam sałatkę: pieczony filet kurczaka w przyprawie gyros, liść sałaty lodowej, pomidor, kawałek ogórka i szczypiorek; skropiłam wszystko octem balsamicznym i posypałam świeżą bazylią. Brakuje mi tu oliwki jednak :) Jak będzie niedobre, to najwyżej zaleję jogurtem :)

Nie wiem, może jednak się przekonam do tego oleju parafinowego :)

Mari super efekty

ale masz pyszną sałatke :D grunt to pomysł Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko pomocy!

co zrobić z nadmiarem wody (serwatki) w trakcie sporządzania serka topionego??

wylać? odparować?

Witajcie chudzinki moje kochane!

Wszystkim mamom i sobie również :)  życzę wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta,a wszystkim protalowym mamom dużych spadków wagi w dzisiejszy dzień i w przyszłości  :)

Margot,pewnie już za puźno na odpowiedź...pewnie juz sobie poradziłaś z tym serkiem.Mogę tylko napisać że mi się nie oddziela serwatka jak smażę serek topiony  ;) Dodaję jajka kiedy ser uzyska lejącą konsystencję i jest ok,a żadna serwatka mi tam nie pływa.Może za krótko trzymałaś serek z sodą i nie zdążył się rozkleić?

Pozdrawiam z gorącego Podlasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cieszę się, że Śliweczka ma więcej czasu

Dorotko, uważam, że Twój pomysł stworzenia nowego wątku jest doskonały! Tutaj zrobiło się bardzo rozrywkowo. Nie mam osobiście nic przeciwko temu, absolutnie, prosze mnie nie brać za smutasa. Sama lubię i opowiadam często dowcipy. Tutaj zaglądam jednak głównie po porady, pokrzepienie, itp. Zwróćcie uwagę ile razy z pytaniem zwracała się chyba Jaa, zanim uzyskała odpowiedź na pytanie o kabanosy. A może umierała z głodu i miała tylko to :) w lodówce?

Dla tych którzy nie mają zbyt mało czasu trudnym jest znalezienie tego, czego szukają. Bogi, Lenox, Margot, nie bierzcie tego do siebie, absolutnie!!! Podziwiam Was za chęci, poczucie humoru, itp. No, mam nadzieję, że się nie naraziłam :) .

Pozdrawiam wszystkich i zmykam do pracy. Życzę Wam miłego dnia

Ja też się cieszę że mogę być z Wami częściej  :lol:

Moim skromnym zdaniem nie potrzebny jest nowy wątek protalowy,lepiej żeby wszystko było w kupie  :) Można ewentualnie zrobić osobny wątek z dowcipami,naprzykład Protal ,albo dieta na wesoło,czy coś takiego  ;) I tam można by zamieszczać śmieszności ,bo czasem rzeczywiście ciężko coś znaleźć wśród tych dowcipów.Ale to tylko moje zdanie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, uważam, że Twój pomysł stworzenia nowego wątku jest doskonały! Tutaj zrobiło się bardzo rozrywkowo. Nie mam osobiście nic przeciwko temu, absolutnie, prosze mnie nie brać za smutasa. Sama lubię i opowiadam często dowcipy. Tutaj zaglądam jednak głównie po porady, pokrzepienie, itp. Zwróćcie uwagę ile razy z pytaniem zwracała się chyba Jaa, zanim uzyskała odpowiedź na pytanie o kabanosy. A może umierała z głodu i miała tylko to ;) w lodówce?

Dla tych którzy nie mają zbyt mało czasu trudnym jest znalezienie tego, czego szukają. Bogi, Lenox, Margot, nie bierzcie tego do siebie, absolutnie!!! Podziwiam Was za chęci, poczucie humoru, itp. No, mam nadzieję, że się nie naraziłam :) .

Dokładnie Polu. Uwazam ,ze ten wątek zrobił sie za bardzo kabaretowy . Duzo postów mi umyka bo omijam te z dowcipami , nie mam po prostu czasu na ich czytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie potrzebny jest nowy wątek protalowy,lepiej żeby wszystko było w kupie :) Można ewentualnie zrobić osobny wątek z dowcipami,naprzykład Protal ,albo dieta na wesoło,czy coś takiego ;) I tam można by zamieszczać śmieszności ,bo czasem rzeczywiście ciężko coś znaleźć wśród tych dowcipów.Ale to tylko moje zdanie :)

Bardzo dobry pomysł śliweczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz warzywka ale tak się przezwyczaiłam do tych proteinek że nie mam pojęcia co jeść podczas tych dni warzywkowych ....

Pamietam,ze po fazie uderzeniowej dosłownie rzuciłam sie na kiszoną kapsute, zjadłam chyba 0,5 kg post-9750-1243319849_thumb.gif

Aneczko mozesz jesc : pomidory,ogórki,rzodkiewki,szpinak,szparagi,pory,zieloną fasole,kapustę,grzyby,seler,fenkuły ,wszelkie zielone sałaty łącznie z cykorią ,boćwinę,bakłażany,cukinię,paprykę a nawet marchew i buraki pod warunkiem ze nie będa dodawane do kazdego posiłku . Teraz jest wszystko świeze, pachnące i pyszne . Rób sobie sałatki np. z ogórka, pomidora, sałaty, cebuli polej to octem winnym , mówie ci pycha! Mozesz zrobić sobie barszczyk czerwony i zjesc z jajkiem na twardo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalowe odchudzaczki!!!

dzis na wadze - 0,800kg uff ale ciezko bylo, rano wchodzilam na wage z kamieniem na sercu i az mi sie buzia usmiechnela jak zobaczylam wynik

oczywiscie wszystkiego dobrego dla wszystkich mam buziole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, dziewczyny..(chyba za wcześnie wstajecie i to lewą nogą) jaki problem ominąć kawały? wystarczy jeden ruch palca wskazujacego prawej lub lewej rączki;) chyba nie odkryję Ameryki mówiąc, że dobry humor i samopoczucie jest rownie ważny jak dobre rady

dziękuję dziewczyny za miłe komentarze dotyczace mojego synusia

wszystkim mamuniom-wszystkiego najlepszego ;)

moze znajdziecie czas na odsłuchanie (ja często ryczę)

w wersji, którą lubię sluchać

http://www.youtube.com/watch?v=Lp36fR0gK5g...feature=related

w wersji wizualnej, wykonanie troszkę gorszej jakości

http://www.youtube.com/watch?v=H8H_er8IF3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.