Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ej, dziewczyny..(chyba za wcześnie wstajecie i to lewą nogą) jaki problem ominąć kawały? wystarczy jeden ruch palca wskazujacego prawej lub lewej rączki;) chyba nie odkryję Ameryki mówiąc, że dobry humor i samopoczucie jest rownie ważny jak dobre rady

dziękuję dziewczyny za miłe komentarze dotyczace mojego synusia

wszystkim mamuniom-wszystkiego najlepszego ;)

moze znajdziecie czas na odsłuchanie (ja często ryczę)

w wersji, którą lubię sluchać

http://www.youtube.com/watch?v=Lp36fR0gK5g...feature=related

w wersji wizualnej, wykonanie troszkę gorszej jakości

http://www.youtube.com/watch?v=H8H_er8IF3s

Margot strzelilas w 10 z ta piosenka :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, dziewczyny..(chyba za wcześnie wstajecie i to lewą nogą) jaki problem ominąć kawały? wystarczy jeden ruch palca wskazujacego prawej lub lewej rączki;) chyba nie odkryję Ameryki mówiąc, że dobry humor i samopoczucie jest rownie ważny jak dobre rady

dziękuję dziewczyny za miłe komentarze dotyczace mojego synusia

wszystkim mamuniom-wszystkiego najlepszego ;)

moze znajdziecie czas na odsłuchanie (ja często ryczę)

w wersji, którą lubię sluchać

http://www.youtube.com/watch?v=Lp36fR0gK5g...feature=related

w wersji wizualnej, wykonanie troszkę gorszej jakości

http://www.youtube.com/watch?v=H8H_er8IF3s

Witam

MARGOT można przewijać kawały ale moim zdaniem to tych jest nieraz za dużo,i trzeba przewijać ze 2 strony a odpowiedzi to faktycznie czasem trudno się doczekać.

Wiem że są osoby które lubią sobie poczytać więc może ŚLIWECZKA ma rację.Oczywiście że dobry humor jest ważny ale większość z nas zapisała się tu z innego powodu a musisz przyznać że ostatnio dominują kawały.Mam nadzieję że nikogo nie obraziłam ale chyba każdy może wyrazić swoje zdanie.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edytah nic dodatkowego nie łykaj! Nie ma takiej potrzeby ! Wierz mi,ze tabletki Linea są do d..p . Kupiłam je kiedys i byłam po nich ciągle głodna , efekt był taki,ze zamiast chudnac, przytyłam :-/

nie polecam nikomu.ta dieta jest tak skuteczna,ze nie ma potzreby zazywania zadnych wspomagaczy .

Skoro dobrze sie czujesz i nie tęsknisz bardzo za warzywami to mozesz sobie przedłużyć pierwszą faze do 7 dni .

Dorotko ! masz w 100% racje, pracowałam jakiś czas temu w firmie produkującej ten "specyfik' i wiem co tam jest w środku, nie żeby jasiek świństwo, ale po prostu ziele kruszyny i inne zioła, których zadaniem jest usprawnić prace jelit, przeciwdziałac zaparciom, co w efekcie wspomaga ale tylko wspomaga efekty odchudzania.. niestety nawet autorzy tego leku w dziale technologicznym byli przeciwni kampanii marketingowej, zbudowanej na temacie " złoty srodek na odchudzanie". Ale cóz biznes jest biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do asienki19873 jakie otreby kupujesz ja znalazlam tylko to :

post-14755-1243327551_thumb.jpg

post-14755-1243327611_thumb.jpg

wiem ze powinno byc w nazwie Weizen geschrotet und hafer geschrotet ale tych nie ma u mnie niestety ;) moze podsuniesz mi gdzie ty asienko kupujesz otreby i jak sie dokladnie nazywaja? Dziekuje juz z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko ! masz w 100% racje, pracowałam jakiś czas temu w firmie produkującej ten "specyfik' i wiem co tam jest w środku, nie żeby jasiek świństwo, ale po prostu ziele kruszyny i inne zioła, których zadaniem jest usprawnić prace jelit, przeciwdziałac zaparciom, co w efekcie wspomaga ale tylko wspomaga efekty odchudzania.. niestety nawet autorzy tego leku w dziale technologicznym byli przeciwni kampanii marketingowej, zbudowanej na temacie " złoty srodek na odchudzanie". Ale cóz biznes jest biznes...

ehhh czego sie nie robi dla kasy :-/ . Juz nie wierze w takie tabletki chociaz kiedys bylam taka mądra ze zamówiłam cudowne pigułki, które reklamowała jedna ze znanych aktorek. Za 100 ,,truskawkowych cukierków,, zapłaciłam 200 zł . Chudłam oczywiscie ale dlatego,ze jadłam tylko i wyłącznie te cukierki post-9750-1243328018_thumb.gif . Po jakims roku w TVN-ie był program o oszustach sprzdajacych te magiczne drazetki. No cóż,,, za głupote trezba płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko ! masz w 100% racje, pracowałam jakiś czas temu w firmie produkującej ten "specyfik' i wiem co tam jest w środku, nie żeby jasiek świństwo, ale po prostu ziele kruszyny i inne zioła, których zadaniem jest usprawnić prace jelit, przeciwdziałac zaparciom, co w efekcie wspomaga ale tylko wspomaga efekty odchudzania.. niestety nawet autorzy tego leku w dziale technologicznym byli przeciwni kampanii marketingowej, zbudowanej na temacie " złoty srodek na odchudzanie". Ale cóz biznes jest biznes...

masz calkowita racje Maragrete tylko kabze napychaja sobie na naiwnych "chudzielcach" i maja w nosie jak to dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki problem ominąć kawały? wystarczy jeden ruch palca wskazujacego prawej lub lewej rączki;)

wierz mi,ze to juz jest problem . I wcale nie wystarczy ,,jeden ruch palca,, zeby ominac kawały. Czasami trzeba sie niezle naklikac zeby w koncu trafic na post , który dotyczy diety. To juz jest lekka przesada,zeby wstawiac po kilka stron samych kawałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam,ze po fazie uderzeniowej dosłownie rzuciłam sie na kiszoną kapsute, zjadłam chyba 0,5 kg post-9750-1243319849_thumb.gif

Aneczko mozesz jesc : pomidory,ogórki,rzodkiewki,szpinak,szparagi,pory,zieloną fasole,kapustę,grzyby,seler,fenkuły ,wszelkie zielone sałaty łącznie z cykorią ,boćwinę,bakłażany,cukinię,paprykę a nawet marchew i buraki pod warunkiem ze nie będa dodawane do kazdego posiłku . Teraz jest wszystko świeze, pachnące i pyszne . Rób sobie sałatki np. z ogórka, pomidora, sałaty, cebuli polej to octem winnym , mówie ci pycha! Mozesz zrobić sobie barszczyk czerwony i zjesc z jajkiem na twardo

A nawet zupę botwinkę, tez pycha, właśnie w tym okresie, najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziekuje za podpowiedz musze wyprobowac z tym ze ja jestem wybredna i nie zabardzo podchodzi mi ocet winny, pomidory i bocwina mimo ze probowałam reakcja jest odwrotna ;) niestety

Aneczka80 to moze z jogurcikiem? :) mozesz tez pokropic cytryna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi,ze to juz jest problem . I wcale nie wystarczy ,,jeden ruch palca,, zeby ominac kawały. Czasami trzeba sie niezle naklikac zeby w koncu trafic na post , który dotyczy diety. To juz jest lekka przesada,zeby wstawiac po kilka stron samych kawałów .

przesadą jest to, co napisałas- "wstawiac po kilka stron samych kawałów".. ale to typowe ;)

dziwne, że tak często zmieniacie zdanie, to też jest typowe :)

miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.