Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dam radę gratuluję przejścia do III fazy. Z jednej strony bym chciała już być w III fazie bo wtedy wiedziałabym, że mam już tą wymarzoną wagę ale z drugiej strony czekałoby tyle pokus, że ho ho ale gdybym miała już wybierać to zdecydowałabym się przejść do III i wtedy patrzeć na to co jem ale wydaje mi się, że po trochu jedzenia wszystkiego to nic by się nie stało i od razu waga by nie wzrosła - co innego gdyby się jadło do syta.

A jeśli chodzi o ser żółty to u nas w Polsce można dostać takie odtłuszczone? Ja nieraz skubnę takiego zwykłego żółtego i też jest dobrze..... i może dlatego też stoję w miejscu.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, Sliweczko mam pytanko ;) kupilam taki ser zolty on ma tylko 5 % tl. moge go jesc? post-14755-1243339756_thumb.jpg

jak myslicie bo dukan pisze ze ser zolty tylko w III etapie ........

Hmm...ciężka sprawa.Nie wiem,wydaje mi się że nie można ,ale pewności nie mam.Ja jadłam ser harceński,taki smrodkowy z lidla,a o innym serze nic nie słyszałam.Może poczekaj aż Dorotka się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam rade gratuluje III fazy

Asienko Tobie rowniez gratuluje.

Balbina ja mysle,ze mozesz jesc. Dukan jesli sie nie myle mowi do 5% tluszczu . Ja jem ser zolty odtluszczony.

No widzisz Balbinko,co głowa to mądrzejsza...więc jedz na zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam rade gratuluje III fazy

Asienko Tobie rowniez gratuluje.

Balbina ja mysle,ze mozesz jesc. Dukan jesli sie nie myle mowi do 5% tluszczu . Ja jem ser zolty odtluszczony.

Moze jak ty jesz to mi tez nie zaszkodzi bo widze ze chudniesz chudzielcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz z innej beczki moze komus sie przyda, to sa wedlinki odchudzone maja 3 i 2 % tl.

post-14755-1243343739_thumb.jpg

post-14755-1243343785_thumb.jpg

post-14755-1243343802_thumb.jpg

tylko nie bijcie za te zdjecia ;) ze tak duzo ich wstawiam ale bardzo powaznie podchodze do tematu a innym tez chetnie pomoge :)

buziolki kochane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no cóz moge jedynie przeprosic za sobotnie kawały, wiecej ich nie bedzie:( pa

Kochane dziewczynki nie popadajmy z jednej skrajności w drugą,naprawdę nikomu nie chodzi o to by to forum było sztywne i trzymało się wytyczonego tematu,czasem dobrze jak łapie nas jakaś ,,głupawka,,lub dzielimy się swoimi problemami czy troskami,nie związanymi z dietą.

BOGI NIE PRZEPRASZAJ,PO PROSTU SZYBCIEJ NIKT Z NAS TEGO NIE ZGŁASZAŁ SKĄD MIAŁAŚ WIEDZIEĆ?

MARGOT zostań z nami my tu mamy się odchudzać a nie obrażać,masz rację że nam na diecie zmieniają się humory jak leci waga to jesteśmy w euforii,a jak stoi to wyłażą z nas zołzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari - gratuluje spadku wagi !

Asieńko i Dam radę - ho, ho ho... czapki z głów, za dobrniecie do celu ! Teraz trzymajcie sie mocno na upatrzonych pozycjach ! Nie dajcie pokusom i patrzcie z góry na tych co narzekają na swoje problemy i nie podjęły próby walki ! Nam dajecie swoimi osiagnieciami wiarę, że sie nam na pewno tez uda !

Margot - nie obrazaj sie prosze i zostań z nami, jesteś długo na forum, dłużej niż ja, zanim zaczęłam swója dietke czytałam twoje posty, Doroty, Sliweczki, marudy i pozostałych - one mnie przekonały że warto. Z przyjemnościa czytało mi sie twoje posty i te z dowcipami i te bez, a teraz.... To przecież drobiazg, nie wart takich dyskusji i nerwów, tym bardziej, że nie ty akurat wpisywałas tych dowcipów najwięcej, ale nawet jakby... czy warto...rezygnowac z sympatii tak wielużyczliwych osób, które teraz zareagowały na forum na twoje "pożegnanie"... chyba nie warto, wracaj do nas ! ;)

Przeszłysmy gorsze "burze i zawirowania" na tym forum , pamiętasz początkowe dyskusje Dorotki z którąś z forumowiczek, która podważała skuteczność protalu albo dyskusje po niechlubnym poście Lenoxa... ale jakos było minęło ....Zrobisz jak zechcesz, ale powtarzam nie warto, zobacz ilu osobom na twojej obecności zależy.

Bogi - Oliwia ma racje, skąd miałas wiedziec ,że robisz cos , czego inni nie do końca oczekuja,skoro ci o tym nie mówili. Bedzie ok ! na pewno !

Balbino -fajne te wedliny ale tylko dla niemieckiego rynku, a szkoda... u nas , nawet w sieciowych sklepach niemieckich sieci typu Real czy Kaufland takich nie uswiadczysz... a szkoda. macie dziewczyny w Niemczech i generalnie w krajach zachodnich troche łatwiej, ... zazdroszcz wam. Ale to nic pokazuj co znajdziesz to moąe jednak którąś z tych rzeczy uda nam sie mimo wszystko wypatzyc u nas.

Margot pytała swego czasu o Mozarelle -light ? ja tez bym była nia zainterseowana - Powtarzam wiec pytanie -gdzie ja kupic ?

Ja kupuje jeszcze w "Piotr i Paweł" fete light z serii Apetina feta - tez dobra, choc nie tania ale....

Aha i w Kaflandzie ostatnio kupiłam otreby owsiane lekko mielone, może nie na mąke zupełnie ale na tyle drobno, że nadają sie od razu do wypieków. Były w przeżroczystych woreczkach, firmy nie pamietam ale sprawdze i podam... to dla tych którzy maja problem ze zmieleniem otrębów.

Ale sie napisałam... a teraz wychodze z pracy i ide świetowac DZIEŃ MAMY ! sama jako mama i do mojej mamy !

Miłego wieczoru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MARGOT można przewijać kawały ale moim zdaniem to tych jest nieraz za dużo,i trzeba przewijać ze 2 strony a odpowiedzi to faktycznie czasem trudno się doczekać.

Wiem że są osoby które lubią sobie poczytać więc może ŚLIWECZKA ma rację.Oczywiście że dobry humor jest ważny ale większość z nas zapisała się tu z innego powodu a musisz przyznać że ostatnio dominują kawały.Mam nadzieję że nikogo nie obraziłam ale chyba każdy może wyrazić swoje zdanie.pozdrawiam.

No, cieszę się, że to nie tylko moje zdanie. A ja po prostu zdobyłam się na odwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Basiu! :) chcialam tak tylko skromnie sie wtracic ze ja tez jestem w 3 fazie....heheh :) juz 2 tydzien...fajnie ze jest nas juz 3 ;)

ja tak jak Malinka,nie moge byc dzis z moja mama i moglam tylko zadzwonic..za daleko niestety mam :)

Oj Asiulku przepraszam, że przeoczyłam.........sorrrrki. Fajnie, że jesteś..... i będzie nas coraz więcej!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.