Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Basienko Gratuluje kochana moja !!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze ! trzymaj sie teraz i nie grzesz! Ty juz laska byłas jak sie spotkałyśmy to teraz musisz po prostu wymiatac !

pamiętaj,ze sama do tego doszłaś , sama to osiągęłaś. Tak jak juz kiedys pisałam , ja dałam ci tylko narzedzie, które potrafiłas wykorzystać.

ściskam mocno

Tak, tak tak pamiętam, że tak mowilaś, ale gdybyś nie założyła wątku ja nie znalazłabym tego "narzędzia"....Buźka dla Ciebie za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boqi, nie masz za co przepraszać, chciałaś dobrze.

Margot nie masz powodu aż tak się unosić. Dlaczego nie możemy stworzyć osobnego wątku w którym będą kawały. Gdy będę miała czas chętnie je wszystkie przeczytam, to fajna rozrywka, ale zrozum nas, tych zapracowanych, którzy wpadają tu na chwilę żeby poszukać wsparcia. Mnie to wiele razy już ratowało! Właściwie nie mam huśtawki nastrojów i jestem raczej w stanie permanentnego zadowolenia odkąd zrzuciłam te 5 kg.

Jesteś bez wątpienia inteligentna osobą, dowcipną i z polotem, służącą dobrą radą i brakowałoby Cię na tym forum. Tyle w Tobie, we wszystkich Was, serdeczności i spontanicznej pomocy. Myślę, że napisałaś o chęci odejścia pod wpływem emocji. Wiem, że jestem tu nowa i niewiele mam do powiedzenia, ale szkoda tak się zacietrzewiać.

Włożyłam kij w mrowisko, bardzo serdecznie wszystkich przepraszam. Może to ja powinnam stąd odejść i już się nie wymądrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz jak mnie cieszy twoj sukces!!!! takie wyniki daja mi sile i wytrwalosc ze jednak mozna zgubic ten cholerny tluszcz, teraz zycze kochana abys utrzymala wage i pisz do nas sierotek jak ci idzie ;)

Balbinko ja tez początko wo nie bardzo byłam pewna czy DAM RADĘ, ale dzięki temu, że byłam cały czas z dziewczynami z naszwego forum UDALO SIĘ.....JUUUUUHHHHHUUUUU

tY TEZ DASZ RADĘ A CO BY NIE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam radę gratuluję przejścia do III fazy. Z jednej strony bym chciała już być w III fazie bo wtedy wiedziałabym, że mam już tą wymarzoną wagę ale z drugiej strony czekałoby tyle pokus, że ho ho ale gdybym miała już wybierać to zdecydowałabym się przejść do III i wtedy patrzeć na to co jem ale wydaje mi się, że po trochu jedzenia wszystkiego to nic by się nie stało i od razu waga by nie wzrosła - co innego gdyby się jadło do syta.

A jeśli chodzi o ser żółty to u nas w Polsce można dostać takie odtłuszczone? Ja nieraz skubnę takiego zwykłego żółtego i też jest dobrze..... i może dlatego też stoję w miejscu.

Pozdrawiam ;)

Masz rację Anula dlugo odwlekałam to przejście bo takie właśnie mam obawy ale wiem juz teraz , że jakby co ...przywołacie mnie do pporządku...Prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doda,sliweczka,balbina,maragrete_dziekuje wam bardzo! :) swoja droga..to pisalam juz wczesniej ze juz w 3 fazie jestem..chyba to umknelo gdzies :)

dam rade...-nie szkodzi nic sie nie stalo ;) tez sie ciesze ze nas coraz wiecej bedzie.

Balbinko powiedz ty mi gdzie ty taki serek odtluszczony znalazlas?????? ja najmniej jaki spotkalam to 13% ale to za duzo bylo. a te wedlinke z finesse to tez jadam :) ciesze sie ze wstawiasz zdjecia! to bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doda,sliweczka,balbina,maragrete_dziekuje wam bardzo! :) swoja droga..to pisalam juz wczesniej ze juz w 3 fazie jestem..chyba to umknelo gdzies :)

dam rade...-nie szkodzi nic sie nie stalo ;) tez sie ciesze ze nas coraz wiecej bedzie.

Balbinko powiedz ty mi gdzie ty taki serek odtluszczony znalazlas?????? ja najmniej jaki spotkalam to 13% ale to za duzo bylo. a te wedlinke z finesse to tez jadam :) ciesze sie ze wstawiasz zdjecia! to bardzo pomocne.

Asienko serek do dostania w Marktkaufie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko ja tez początko wo nie bardzo byłam pewna czy DAM RADĘ, ale dzięki temu, że byłam cały czas z dziewczynami z naszwego forum UDALO SIĘ.....JUUUUUHHHHHUUUUU

tY TEZ DASZ RADĘ A CO BY NIE!!!!!

pewnie ze dam rade nawet jakby mialo trwac to sto lat hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boqi, nie masz za co przepraszać, chciałaś dobrze.

Margot nie masz powodu aż tak się unosić. Dlaczego nie możemy stworzyć osobnego wątku w którym będą kawały. Gdy będę miała czas chętnie je wszystkie przeczytam, to fajna rozrywka, ale zrozum nas, tych zapracowanych, którzy wpadają tu na chwilę żeby poszukać wsparcia. Mnie to wiele razy już ratowało! Właściwie nie mam huśtawki nastrojów i jestem raczej w stanie permanentnego zadowolenia odkąd zrzuciłam te 5 kg.

Jesteś bez wątpienia inteligentna osobą, dowcipną i z polotem, służącą dobrą radą i brakowałoby Cię na tym forum. Tyle w Tobie, we wszystkich Was, serdeczności i spontanicznej pomocy. Myślę, że napisałaś o chęci odejścia pod wpływem emocji. Wiem, że jestem tu nowa i niewiele mam do powiedzenia, ale szkoda tak się zacietrzewiać.

Włożyłam kij w mrowisko, bardzo serdecznie wszystkich przepraszam. Może to ja powinnam stąd odejść i już się nie wymądrzać.

Pola no cos Ty !!!!! masz byc tu z nami i koniec kropka!!!!! musimy sie wspierac prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłam kij w mrowisko, bardzo serdecznie wszystkich przepraszam. Może to ja powinnam stąd odejść i już się nie wymądrzać.

Nawet o tym nie myśl kochana!!! Wcale się nie wymądrzasz,lubię czytać Twoje posty,takie mądre i sensowne.Balbina ma rację,nigdzie Ciebie nie wypuścimy ,masz być z nami!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie myśl kochana!!! Wcale się nie wymądrzasz,lubię czytać Twoje posty,takie mądre i sensowne.Balbina ma rację,nigdzie Ciebie nie wypuścimy ,masz być z nami!!!!!!!!!!

Bardzo Wam - Śliweczko i Balbinko dziękuję. jednak przykro mi, że Margot tak żywo zareagowała. Namówcie ją, żeby została bo bez niej już nie będzie tak samo.

Całuję Was, zmykam do pracy.

Życzę wszystkim dobrej nocy i wspaniałych wyników wagowych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się porobiło... :)

To ja może ponarzekam ;) , że koleżanki z niemiec strasznego smaka mi

narobiły tym żółtym 5% serkiem.. Ja znalazłam tylko taki 17% w Polsce!!! :)

Więc ten to dopiero w trzeciej fazie.. A do niej to strasznie daleko...

I też jestem zdania, że jak można jeść produkty o zawartości do 5%

to ten serek możecie spokojnie jeść. A nawet proponowałabym żebyście

zjadły po plasterku za mnie - MNIAM!!!

Ale powiem wam, że ten dzień jakiś taki kiepski jest chyba dla wszystkich...

Miałam się czymś pochwalić.. Co poniektóre trzymały za mnie kciuki..

Ale chyba za lekko.. - bo się nie udało!!!

:) Wszystko trzeba mieć na papierze.. żeby inni ludzie nas nie oszukali

niewiążącymi obietnicami... Na przyszłość będę mądrzejsza...

Mam nadzieje, że już wypłakałam to co wypłakałam i dalej szukam własnego M...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się porobiło... :)

To ja może ponarzekam ;) , że koleżanki z niemiec strasznego smaka mi

narobiły tym żółtym 5% serkiem.. Ja znalazłam tylko taki 17% w Polsce!!! :)

Więc ten to dopiero w trzeciej fazie.. A do niej to strasznie daleko...

I też jestem zdania, że jak można jeść produkty o zawartości do 5%

to ten serek możecie spokojnie jeść. A nawet proponowałabym żebyście

zjadły po plasterku za mnie - MNIAM!!!

Ale powiem wam, że ten dzień jakiś taki kiepski jest chyba dla wszystkich...

Miałam się czymś pochwalić.. Co poniektóre trzymały za mnie kciuki..

Ale chyba za lekko.. - bo się nie udało!!!

:) Wszystko trzeba mieć na papierze.. żeby inni ludzie nas nie oszukali

niewiążącymi obietnicami... Na przyszłość będę mądrzejsza...

Mam nadzieje, że już wypłakałam to co wypłakałam i dalej szukam własnego M...

Marudko czasami tak w zyciu bywa a czlowiek uczy sie na bledach (chociaz nie zawsze)

a ten serek to masz jak w banku zjem nawet 2 plasterki za ciebie kochana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.