Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko, Sliweczko mam pytanko ;) kupilam taki ser zolty on ma tylko 5 % tl. moge go jesc? post-14755-1243339756_thumb.jpg

jak myslicie bo dukan pisze ze ser zolty tylko w III etapie ........

Ja na Twoim miejscu nie jadłabym tego sera. Dukan pisze,ze mozna jest tylko biały ser a nie wierze,ze we Francji nie ma odtłuszczonego sera żółtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no cóz moge jedynie przeprosic za sobotnie kawały, wiecej ich nie bedzie:( pa

bogi nie musisz przepraszac , po porstu zmniejsz ilosc wstawianych dowcipów i tyle. Bardzo mnie zaskoczyła Wasza reakcja ( a szczegolnie margot) , nie spodziewalam sie,ze mozna odejsc z forum przez taką głupote.Nie jestesmy dziecmi, wiec nie obrazajmy sie o byle pierdołe . Jestesmy dorosli wiec tak sie zachowujmy .Nie wygłupiajcie sie dziewczyny i wracajcie do nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem tu nowa i niewiele mam do powiedzenia, ale szkoda tak się zacietrzewiać.

Włożyłam kij w mrowisko, bardzo serdecznie wszystkich przepraszam. Może to ja powinnam stąd odejść i już się nie wymądrzać.

Pola nie ma znaczenia czy jestes tu tydzien czy pół roku. kazdy ma prawo do wyrażania swojej opinii i zdanie kazdego z forumowiczów jest jednakowo wazne.

Spróbuj odejsc a znajde Cie i skopie d..e !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, mam teraz chwile czasu by posiedzieć przy kompie to wykorzystam to ;)

Wczoraj nareszcie zawędrowałam do apteki i kupiłam olej parafinowy spozywczy. Usmazyłam na nim rybę, i muszę przyznać że było w porządku. Wieczorem coś zaczęło mi jeździć po jelitach i zastanawiam się czy nie od niego? A najzabawniejszy był dla mnie mój mąz - jak wrócił z pracy, ja właśnie usypiałam nasze dziecie. Chciał sobie odgrzać obiadek. Patelnie z olejem parafinowym schowałam do piekarnika żeby się meżusiowi nie pomyliło, a wyjełam duza patelnie, na która wlałam normalny olej. Mój mąz oczywiscie schował tą duża i wyjął mniejszą - z olejem parafinowym. Na niej podgrzał i zjadł. Jak uspiłam naszego malucha i zeszłam do kuchni, zapytał czy z tym olejem jest wszystko oki bo tak jakoś dziwnie szumiał na patelni :) Wyjasniłam mu że to "mój" olej  - szkoda że nie widziałyście jego miny :)

Dziś spadek mojej wagi utrzymuje się na poziomie 2 kg, ale to chyba przez mały grzeszek - zjadłam wczoraj serek naturalny 7,5%  :)

Dzionek tak jak u Śliweczki słoneczny i cieplutki, oby nie doszły do nas te najgorsze burze co to dachy ponoć zrywają bo moja mama juz się boi...

Buziakuję i przesyłam nasza pogodę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nareszcie zawędrowałam do apteki i kupiłam olej parafinowy spozywczy. Usmazyłam na nim rybę, i muszę przyznać że było w porządku. Wieczorem coś zaczęło mi jeździć po jelitach i zastanawiam się czy nie od niego? A najzabawniejszy był dla mnie mój mąz - jak wrócił z pracy, ja właśnie usypiałam nasze dziecie. Chciał sobie odgrzać obiadek. Patelnie z olejem parafinowym schowałam do piekarnika żeby się meżusiowi nie pomyliło, a wyjełam duza patelnie, na która wlałam normalny olej. Mój mąz oczywiscie schował tą duża i wyjął mniejszą - z olejem parafinowym. Na niej podgrzał i zjadł. Jak uspiłam naszego malucha i zeszłam do kuchni, zapytał czy z tym olejem jest wszystko oki bo tak jakoś dziwnie szumiał na patelni ;) Wyjasniłam mu że to "mój" olej - szkoda że nie widziałyście jego miny :)

Ja uzylam oleju raz i wiecej tego nie zrobie. Nie moge sie do niego przekonac. Moim zdaniem nie nadaje sie do smazenia. dziwnie sie pieni .

radze kupic patelnie teflonową, wtedy olej nie bedzie potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOOO dziewuszki waga stoi ale cale szczescie ze nie poszla do gory ufff a juz sie balam bo mialam w nocy napad glodu :) , u mnie juz sie rozjasnia i sloneczko wyglada jak to bedzie pozniej to nie wiem..............niech moc protein bedzie z nami (kurcze jak mi sie to podoba ;) ) buziolki kochane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spadek mojej wagi utrzymuje się na poziomie 2 kg, ale to chyba przez mały grzeszek - zjadłam wczoraj serek naturalny 7,5% ;)

Nic sie nie martw etytah dobrze ze sie utrzymuje !!!!! trzymam kciuki zeby spadla ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, mam patelnie teflonowe, ale chciałam tak dla 100% pewności że nic nie bedzie przywierało ;) Czasami jak coś smażę (przedwczoraj watróbkę z indyka) to mi sie przykleja i zostawia ślad na patelni :)

Nie moge teraz tego sprawdzic bo zgubiłam ( lub komus pozyczylam ) ksiazke Dukana ale wydaje mi sie,ze pisal o oleju parafinowym , ze mozna go uzywac tylko do sałatek. Z tego co pamiętam to nie pisal,ze mozna na nim smazyc. Olej zmienia wtedy swoje ,,wlasciwosci,, chemiczne co widac gołym okiem. Pamietaj,ze wątróbke mozesz ugotowac w wodzie . Mozesz do wody dodac 1/4 kostki rosołowej a wtedy bedzie jeszcze lepsza ( i zdrowsza) niz smazona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOOO dziewuszki waga stoi ale cale szczescie ze nie poszla do gory ufff a juz sie balam bo mialam w nocy napad glodu :) , u mnie juz sie rozjasnia i sloneczko wyglada jak to bedzie pozniej to nie wiem..............niech moc protein bedzie z nami (kurcze jak mi sie to podoba ;) ) buziolki kochane

Ja na początku miewałam takie napady. Potrafilam wstac o 23 i robic paste z sera bialego i ryby a do tego ogóra konserwowego post-9750-1243410020_thumb.gif

a w Krakowie słonko sie schowało, zrobiło sie pochmurno i wieje wiatr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, mam patelnie teflonowe, ale chciałam tak dla 100% pewności że nic nie bedzie przywierało ;) Czasami jak coś smażę (przedwczoraj watróbkę z indyka) to mi sie przykleja i zostawia ślad na patelni  :)  

Ja na początku też smażyłam na oleju parafinowym,ale ta piana mnie zniesmaczyła.Teraz używam patelni teflonowej bez tłuszczu i nic mi nie przywiera do patelni.Trzeba tylko dobrze rozgrzać patelnię.Czasem smażę na kropli oleju roślinnego,ale tylko sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kochane dziewczyny. Dawno mnie tu nie było...tzn byłam ale nie często i nie udzielałam się bo zauważyłam że to forum na którym wcześniej było tak miło, które utrzymywało mnie przy jakiejkolwiek nadziei..., na którym poznałam wspaniałe osoby tak się zmieniło, że aż nie chciało mi się tego wszystkiego czytać :) To straszne co tu się porobiło. Ale postanowiłam napisać bo widzę, że dużo się zmieniło. Zdziwiła mnie bardzo postawa niektórych osób. Ale już nie będę wracać do tego tematu. Muszę powiedzieć że Dorotka jest bardzo mądrą i kochaną osobą, ze względu na jej reakcję na wszystko i obecnie jej zachowanie i poczucie humoru. Jest po prostu świetna! Również cieszę się że są tu inne kobietki dzięki którym się uśmiecham, które pomimo zaistniałej sytuacji są na poziomie i trzymają się tematu forum ;) Nie będę wyliczać bo wszystkie tworzycie tą wspaniałą atmosferę. Uwielbiam sposób w jaki do siebie piszecie :)

________________________________________________________________________

Co do mojej diety to 4 dzień na P+W. Jest ok. Waga czasem spada, czasem wzrasta, ale za to cm lecą (teraz wolniej, ale lecą).

________________________________________________________________________

Dziękuję kobietki za to że jesteście. Bu$kA ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.