Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko, to może mi tą informacją życie uratowałaś ;) A właśnie, narazie mam bardzo ograniczone fundusze i nie moge sobie kupić ksiazki Dunkana, czy moze masz ją zeskanowaną i mogłabyś mi ją podesłac na mejla? Byłabym bardzo wdzięczna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kochane dziewczyny. Dawno mnie tu nie było...tzn byłam ale nie często i nie udzielałam się bo zauważyłam że to forum na którym wcześniej było tak miło, które utrzymywało mnie przy jakiejkolwiek nadziei..., na którym poznałam wspaniałe osoby tak się zmieniło, że aż nie chciało mi się tego wszystkiego czytać :) To straszne co tu się porobiło. Ale postanowiłam napisać bo widzę, że dużo się zmieniło. Zdziwiła mnie bardzo postawa niektórych osób. Ale już nie będę wracać do tego tematu. Muszę powiedzieć że Dorotka jest bardzo mądrą i kochaną osobą, ze względu na jej reakcję na wszystko i obecnie jej zachowanie i poczucie humoru. Jest po prostu świetna! Również cieszę się że są tu inne kobietki dzięki którym się uśmiecham, które pomimo zaistniałej sytuacji są na poziomie i trzymają się tematu forum :) Nie będę wyliczać bo wszystkie tworzycie tą wspaniałą atmosferę. Uwielbiam sposób w jaki do siebie piszecie :)

________________________________________________________________________

Co do mojej diety to 4 dzień na P+W. Jest ok. Waga czasem spada, czasem wzrasta, ale za to cm lecą (teraz wolniej, ale lecą).

________________________________________________________________________

Dziękuję kobietki za to że jesteście. Bu$kA ;*

jaa jak ci dobrze z tymi cm u mnie jakims dziwnym trafem nic sie nie kurczy hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku miewałam takie napady. Potrafilam wstac o 23 i robic paste z sera bialego i ryby a do tego ogóra konserwowego post-9750-1243410020_thumb.gif

a w Krakowie słonko sie schowało, zrobiło sie pochmurno i wieje wiatr

hehe Dorotko moj P (partner) powiedzial ze bedzie lodowe zamykal na klodke przedemna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogi nie musisz przepraszac , po porstu zmniejsz ilosc wstawianych dowcipów i tyle. Bardzo mnie zaskoczyła Wasza reakcja ( a szczegolnie margot) , nie spodziewalam sie,ze mozna odejsc z forum przez taką głupote.Nie jestesmy dziecmi, wiec nie obrazajmy sie o byle pierdołe . Jestesmy dorosli wiec tak sie zachowujmy .Nie wygłupiajcie sie dziewczyny i wracajcie do nas

Witam!!! Leje ;) Ale nic to waga drgnęła :)

DorotaXX popieram w 100% Jest to niezrozumiałe dla mnie jak można się obrazić o coś takiego i to do tego stopnia, żeby zrezygnować z forum tzn. ze wsparcia tylu wspaniałych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kochane dziewczyny. Dawno mnie tu nie było...tzn byłam ale nie często i nie udzielałam się bo zauważyłam że to forum na którym wcześniej było tak miło, które utrzymywało mnie przy jakiejkolwiek nadziei..., na którym poznałam wspaniałe osoby tak się zmieniło, że aż nie chciało mi się tego wszystkiego czytać :) To straszne co tu się porobiło. Ale postanowiłam napisać bo widzę, że dużo się zmieniło. Zdziwiła mnie bardzo postawa niektórych osób. Ale już nie będę wracać do tego tematu. Muszę powiedzieć że Dorotka jest bardzo mądrą i kochaną osobą, ze względu na jej reakcję na wszystko i obecnie jej zachowanie i poczucie humoru. Jest po prostu świetna! Również cieszę się że są tu inne kobietki dzięki którym się uśmiecham, które pomimo zaistniałej sytuacji są na poziomie i trzymają się tematu forum ;) Nie będę wyliczać bo wszystkie tworzycie tą wspaniałą atmosferę. Uwielbiam sposób w jaki do siebie piszecie :)

________________________________________________________________________

Co do mojej diety to 4 dzień na P+W. Jest ok. Waga czasem spada, czasem wzrasta, ale za to cm lecą (teraz wolniej, ale lecą).

________________________________________________________________________

Dziękuję kobietki za to że jesteście. Bu$kA ;*

Ciesze sie bardzo,ze juz dobrze czujesz sie na tym forum. dzieki za miłe słowa .

Ja rowniez lubie tutaj zagladac. Przyznam sie ,ze jest to jedno z milszych ( jesli mozna to tak nazwac) miejsc w necie.

co do Twojej diety to radze nie wchodzic na wage w fazie z warzywami bo mozesz sie zniechęcić. To normalne,ze w fazie P+W waga wariuje. warzywa zatrzymują wode w organizmie przez co mogą

,, wrócić ,, kilogramy ale kiedy znowu zaczniesz same białka , wszystko wróci do normy i dowiesz sie ile tak naprawde schudlas w fazie z warzywami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki a co myślicie o jedzeniu serków homogenizowanych z Linessy z Lidla np o smaku waniliowym??? On ma tłuszczu 0,2%, ale węglowodanów 13,2%, a białka 7,2%.

Smaczne są, ale czy to nie grzeszek???

odpada, za duzo węglowodanów. Wybierajcie takie produkty , w których przeważają białka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, narazie mam bardzo ograniczone fundusze i nie moge sobie kupić ksiazki Dunkana, czy moze masz ją zeskanowaną i mogłabyś mi ją podesłac na mejla? Byłabym bardzo wdzięczna ;)

oczywiscie , podaj maila wysle ci .

Z tym,ze nie mam zeskanowanej całej ksiązki , zeskanowałam tyko czesc . I i II faze diety z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Dorotko.Jednak żeby nie Ty nie było by tego wątku i mnie tutaj tez by nie było.Dzięki Tobie zaczęłam walkę z kilogramami i dzięki Tobie i innym dziewczynom,które od początku mnie wspierają jestem nadal na diecie i nadal walczę.Z Twoich słów na początku czytałam jak z biblii i to mnie trzymało przy życiu.

zakręciła mi się łezka w oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

U mnie w centralnej Polsce tez ciemno, zimno i mokro, wieje... ..brr

A ja dziś nawet zapomniałam się rano zważyć....to znaczy ze już nie myślę cały czas dzień i noc czy schudnę czy nie, i ile, i co mam robić żeby schudnąć...itd, tylko ten sposób jedzenia zmienia się po woli w nowy styl życia . I o to chodzi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

U mnie w centralnej Polsce tez ciemno, zimno i mokro, wieje... ..brr

A ja dziś nawet zapomniałam się rano zważyć....to znaczy ze już nie myślę cały czas dzień i noc czy schudnę czy nie, i ile, i co mam robić żeby schudnąć...itd, tylko ten sposób jedzenia zmienia się po woli w nowy styl życia . I o to chodzi... :)

u mnie tez sie rozpadało ;)

to dobrze,ze nie myslisz ciągle o traconych kilogramach! tak ma byc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

U mnie w centralnej Polsce tez ciemno, zimno i mokro, wieje... ..brr

A ja dziś nawet zapomniałam się rano zważyć....to znaczy ze już nie myślę cały czas dzień i noc czy schudnę czy nie, i ile, i co mam robić żeby schudnąć...itd, tylko ten sposób jedzenia zmienia się po woli w nowy styl życia . I o to chodzi... :)

o jesuuuuuuu jak ja ci zazdroszcze ze juz nie myslisz o wadze ;) ja na wage to bym wchodzila co 5 min. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.