Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Aneczko, ja mam identyczny problem, od urodzenia mego synka w 2006 nie moge dojść do siebie (w ciąży przytyłam prawie 30 kg). Dosłownie i w przenośni, dlatego właśnie zdecydowałam się na tą dietę...

To jest nas 2 :) ja przytyłam tylko ok 10-13 kg ale mozolnie to ubywa ze mnie a diet to próbowałam przez ten czas juz bardzo dużo i chyba dlatego organizm jest juz zachartowany .... ale grzeszki też sie zdarzają trzeba to przyznac niestety .... trudno mi zrzucic centymetry w pasie uda poleciały a reszta stoi a tu wakacje i morze no jak to sie pokazac na tej plaży ..... :) a ulubione spodnie czekaja w szafie ....oby sie doczekały i ja tez..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula twoje osiągnięcia na suwaczku są extra zazdroszcze :) i gratuluje moja waga tak szybko się nie poddaje ;) .....

Aneczko80 ale zauważ, że Ty jesteś na diecie od kwietnia a ja już od końca stycznia czyli już pełne 4 miechy.....a to kawał czasu. Zobacz inni bagi chyba zaczęła miesiąc później ode mnie i ma lepsze wyniki wagowe niż ja....każdy organizm inaczej reaguje i każdy inaczej spada. Ale trzeba cierpliwości i wytrwałości. Zobaczysz Tobie też sie uda jeśli będziesz się trzymać ściśle diety. Ja przez pierwsze 1,5 miesiąca nie grzeszyła dopiero później po troszku i może też waga mi się zatrzymywała. Z miesiąc temu stałam w miejscu ponad 3 tygodnie a teraz znów stoję z 1,5 tyg. w miejscu. Toć to można nerwicy dostać hi hi hi.

Aneczko trzymam za Ciebie kciuki - na pewno Ci się uda. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marii to może wklej te przepisy w naszym odrębnym temacie odnośnie przepisów, w ten sposób każdy będzie mógł tam zerknąć to co ja czekam heh

Czekam na new przepisiki na stronce:

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Buziolki, M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak tu gwarnie ;)

70 stron przepisow to cale mnooostwo...tylko ciekawe ile sie bedzie powtarzalo z tego co juz mamy. No czekam z niecierpliwoscia w kazdym razie.

Kto to pisal o tych obrazkach z boku? Edytah? No mnie to one na pewno nie motywuja a raczej demotywuja..baaardzo hehe :) Acha, a jak juz bedziesz ze 2m-ce na diecie, to wtedy napisz nam o apetycie na slodycze :> Tak sie ciagle zastanawiam jak ludzie pisza ze im apetyt na slodycze i generalnie w ogole minal...czy tylko ja jakas inna jestem? Bo ja nie dosc ze glod czuje czesto to na mysl o slodyczach slinotok natychmiastowy hehe :) No pocieszcie mnie dziewczyny i powiedzcie ze gloda macie czasem ;]

Anulka nie przejmuj sie ze Tobie kilogramy leca wolniej, widzisz, ja myslalam ze do tej pory bede juz w 3ciej fazie a tu klops- te ostatnie kilogramy to chyba tak sie trzymaja ze to juz smieszne nie jest..do tego sie czlowiek frustruje ze juz tak blisko...aaaaale jeszcze nie calkiem na mecie. Kto wie, w tym tempie jakie mam moze do 3ciej bedziemy razem przechodzic :))

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko80 ale zauważ, że Ty jesteś na diecie od kwietnia a ja już od końca stycznia czyli już pełne 4 miechy.....a to kawał czasu. Zobacz inni bagi chyba zaczęła miesiąc później ode mnie i ma lepsze wyniki wagowe niż ja....każdy organizm inaczej reaguje i każdy inaczej spada. Ale trzeba cierpliwości i wytrwałości. Zobaczysz Tobie też sie uda jeśli będziesz się trzymać ściśle diety. Ja przez pierwsze 1,5 miesiąca nie grzeszyła dopiero później po troszku i może też waga mi się zatrzymywała. Z miesiąc temu stałam w miejscu ponad 3 tygodnie a teraz znów stoję z 1,5 tyg. w miejscu. Toć to można nerwicy dostać hi hi hi.

Aneczko trzymam za Ciebie kciuki - na pewno Ci się uda. Pozdrawiam.

Dzieki za kciuki ;) przydadza sie kochana ja sie cała wiecznosc odchudzam takze twoj wynik robi na mnie wrazenie uwierz pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak tu gwarnie :)

70 stron przepisow to cale mnooostwo...tylko ciekawe ile sie bedzie powtarzalo z tego co juz mamy. No czekam z niecierpliwoscia w kazdym razie.

Kto to pisal o tych obrazkach z boku? Edytah? No mnie to one na pewno nie motywuja a raczej demotywuja..baaardzo hehe :) Acha, a jak juz bedziesz ze 2m-ce na diecie, to wtedy napisz nam o apetycie na slodycze :> Tak sie ciagle zastanawiam jak ludzie pisza ze im apetyt na slodycze i generalnie w ogole minal...czy tylko ja jakas inna jestem? Bo ja nie dosc ze glod czuje czesto to na mysl o slodyczach slinotok natychmiastowy hehe :) No pocieszcie mnie dziewczyny i powiedzcie ze gloda macie czasem ;]

Anulka nie przejmuj sie ze Tobie kilogramy leca wolniej, widzisz, ja myslalam ze do tej pory bede juz w 3ciej fazie a tu klops- te ostatnie kilogramy to chyba tak sie trzymaja ze to juz smieszne nie jest..do tego sie czlowiek frustruje ze juz tak blisko...aaaaale jeszcze nie calkiem na mecie. Kto wie, w tym tempie jakie mam moze do 3ciej bedziemy razem przechodzic :lol: )

Pozdrawiam serdecznie

Dzieki chudzinko inaczej niemożna cie Bagi nazwac :D ja tyle to w zyciu wazyc nie bende :) najgorzej wlasnie z ta flustacja bo ona nie motywuje a wokolo tyle pokus jedzeniowych ;) ze hoho ale obyś miała racje z tą 3 fazą super by było taki duecik :D :D z Wami kobitki to tak razniej i jakos troche sie trzymam z ta "silna wola " bo glupio sie pozniej przyznac do grzeszkow ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry moje kochane dziewczęta!

No to się rozpisałyście... ;)

Dziękuje Wam Kochane za miłe komentarze na n-k...ale jaka tam ze mnie laska heh.

Odnośnie tematu "żart" dla mnie to wsio rybka nie parzy mnie ni ziębi. Ament hihi :) )

U mnie pogoda również nie ciekawa, ale cieszę się bo nie będę musiała podlewać trawki <hura> niech pada!

Hmm zakupiłam ostatnio serek homo Pilos w Lidlu i zastanawia mnie skład jego ponieważ napisane jest tylko to że zawiera 3% tł i nic o węglach czy białkach, czy to jest jakieś podejrzane pytanko brzmi czy ktoś jeszcze kupuje owy serek!?

Buziolki, M

Milenko ja kupuję ten serek od początku mojej diety, używam go do lodów , sernika, placuszków.Na wieczku faktycznie jest podana tylko zawartość tłuszczu, ale jak spojrzysz z boku to jest podana wartość odżywcza w 100 g:

wartość energetyczna 331kJ / 79 kcal

białko 7,0 g

węglowodany 6,0 g

tłuszcz : 3,0 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od końca!!!

ZUZA125 - jeśli masz nerwy ze stali i nie spieszysz się z odchudzaniem to możesz jeść te serki (żartuje) Osobiście jadam te serki około 1 dziennie - chudnę ale bardzo, bardzo,bardzo...... powoli, bo ja ogólnie zjadam więcej węglowodanów niż białek. Nie polecam, jeśli potrafisz żyć bez tego serka to żyj i chudnij szybko a przynajmniej szybciej niż ja. waniliowy ma mniej węgli niż owocowe ale decyzja należy do Ciebie.

Margot- Bogi - i tak zapobiegawczo Lenox

Demokracja polega na tym, że każdy ma prawo wygłosić swoje zdanie na każdy temat jednak nie ma prawa obrażać innych, którzy się z tym zdaniem nie zgadzają.

Naśmiewać się, że dosięga nas permanentne niezadowolenie tylko dlatego, że się odchudzamy? A przepraszam, co Ty robisz (robiłaś) na tym forum....? byłam pewna, że się odchudzasz.

<<moge podac tysiąc przykładów postów, gdy ci niezadowoleni pękali ze śmiechu, aż popuszczali>> - zgadza się, ja też bardzo lubię kawały, ale pomysł z osobnym forum na kawały nie był chyba obraźliwy. Jak będę chciała śmiać się do rozpuku to wpiszę sobie w google ,,kawały" i mogę sobie cały dzień tam siedzieć.

Ja natomias mogę Ci podać tysiąc przykładów postów w których zachwalałaś nasze forumowiczki, jakie to my wspaniałe jesteśmy, pocieszycielki, zawsze można na nas liczyć ....itp itd. i CO? widzę, że szybko zmieniłaś zdanie, wystarczyła jedna uwaga na temat kawałów i juz nas nie lubisz.

Przepraszam, że znowu rozgrzebuję tę sprawę ale nie było mnie tu kilka dni i dopiero dzisiaj tu zajżałam. Nie mogę pominąć tej sprawy i z góry przepraszam jęśli ktoś poczuje się urażony ale nie umiem przejś obok tego wydarzenia obojętnie.

Jest mi niezmiernie przykro z powodu obrażenia się na nas Margot i Bogi a pewnie i Lenox do nich dołączy. Nie umiem tego zrozumieć. brakuje mi poprostu słów....śmiałam się z kawałów, bardzo lubię je czytać ale to jest FORUM-SMACZNY-DIETA PROTAL- dieta która pomaga mi walczyć z chorobami i jest przyjazna mojemu organizmowi.

Margot i Bogi wbiłyście mi nóż w plecy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.