Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od końca!!!

ZUZA125 - jeśli masz nerwy ze stali i nie spieszysz się z odchudzaniem to możesz jeść te serki (żartuje) Osobiście jadam te serki około 1 dziennie - chudnę ale bardzo, bardzo,bardzo...... powoli, bo ja ogólnie zjadam więcej węglowodanów niż białek. Nie polecam, jeśli potrafisz żyć bez tego serka to żyj i chudnij szybko a przynajmniej szybciej niż ja. waniliowy ma mniej węgli niż owocowe ale decyzja należy do Ciebie.

Margot- Bogi - i tak zapobiegawczo Lenox

Demokracja polega na tym, że każdy ma prawo wygłosić swoje zdanie na każdy temat jednak nie ma prawa obrażać innych, którzy się z tym zdaniem nie zgadzają.

Naśmiewać się, że dosięga nas permanentne niezadowolenie tylko dlatego, że się odchudzamy? A przepraszam, co Ty robisz (robiłaś) na tym forum....? byłam pewna, że się odchudzasz.

<<moge podac tysiąc przykładów postów, gdy ci niezadowoleni pękali ze śmiechu, aż popuszczali>> - zgadza się, ja też bardzo lubię kawały, ale pomysł z osobnym forum na kawały nie był chyba obraźliwy. Jak będę chciała śmiać się do rozpuku to wpiszę sobie w google ,,kawały" i mogę sobie cały dzień tam siedzieć.

Ja natomias mogę Ci podać tysiąc przykładów postów w których zachwalałaś nasze forumowiczki, jakie to my wspaniałe jesteśmy, pocieszycielki, zawsze można na nas liczyć ....itp itd. i CO? widzę, że szybko zmieniłaś zdanie, wystarczyła jedna uwaga na temat kawałów i juz nas nie lubisz.

Przepraszam, że znowu rozgrzebuję tę sprawę ale nie było mnie tu kilka dni i dopiero dzisiaj tu zajżałam. Nie mogę pominąć tej sprawy i z góry przepraszam jęśli ktoś poczuje się urażony ale nie umiem przejś obok tego wydarzenia obojętnie.

Jest mi niezmiernie przykro z powodu obrażenia się na nas Margot i Bogi a pewnie i Lenox do nich dołączy. Nie umiem tego zrozumieć. brakuje mi poprostu słów....śmiałam się z kawałów, bardzo lubię je czytać ale to jest FORUM-SMACZNY-DIETA PROTAL- dieta która pomaga mi walczyć z chorobami i jest przyjazna mojemu organizmowi.

Margot i Bogi wbiłyście mi nóż w plecy!!!!

witam, to nie tak BENEK że Was nie lubie juz:) poczułam sie urażona, wcześniej były kawały na forum i nikomu nie przeszkadzały, no może faktycznie w sobote przesadziłam, ale tez nikt nie napisał ze cos nie tak:( wszyscy pisali że super itp... az nagle jedna osoba w poniedziałek sie odezwała ze cos nie tak, sorki przeprosiłam, już nie bede:( , ale zadra pozostaje, nie chce mi sie szukac kto i ile razy pisał te kawały wczewśniej, bo po co, tak musiało byc, a że jestem osoba bardzo impulsywna, to zareagowałam tak a nie inaczej:( wypisałam sie z klasy, no cóż , trudno..... I jeszcze nagle Dorota jest najważniejsza no bo założyła to forum, tak zgadzam sie, ale dla mnie jest sliweczka, bo jak ja zaczynałam sie odchudzac Jej/Doroty/ nie było i to bardzo długo... nagle jest... a i jeszcze Pola ma pretensje ze nikt nie odpisal na pytanie zadane kilka razy dotyczace kabanosów, bede szczera jak wiedziała to mogła odpisac, ja nie wiedziełam czy można i sie nie wypowiadałam:), Zawsze i wszedzie musi byc tzw, kon ofiarny, padło na mnie i na Margot, trudno.

Raz jeszcze przepraszam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam przepisy na adresy, które wskazałyście :)

Przykro mi, ale nie pokuszę się o wrzucanie ich do osobnego wątku. Sądzę, że większość się powtarza, a ja niestety nie mam czasu na dogłębną analizę wątku z przepisami i mojego pliku ;)

Jeśli ktoś jeszcze będzie chętny, to z przyjemnością wyślę przepisy na maila :)

A z innej beczki. Mam wrażenie, że jakaś taka napuchnięta dzisiaj jestem. Za kilka dni zacznie mi się okres, pewnie to się przyczynia. No i jestem teraz w fazie z warzywami. Brałyście może jakieś leki na unormowanie gospodarki wodnej? Ja kiedyś łykałam Aqua Femin, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów. Może znacie coś innego, bardzo nie lubię łazić taka nabita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jakaś taka napuchnięta dzisiaj jestem. Za kilka dni zacznie mi się okres, pewnie to się przyczynia. No i jestem teraz w fazie z warzywami. Brałyście może jakieś leki na unormowanie gospodarki wodnej? Ja kiedyś łykałam Aqua Femin, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów. Może znacie coś innego, bardzo nie lubię łazić taka nabita ;)

Dzieciaki śpią, małżowinek oglada mecz, moge z Wami posiedziec

mari jestes napuchnięta bo masz faze z warzywami a one zatrzymują wode w organizmie. Wszystko wróci do normy jak zaczniesz faze czystych białek,wytrzymaj, nie faszeruj sie niepotrzebnymi tabletkami

ps. ślicznie dziękuje za przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze Pola ma pretensje ze nikt nie odpisal na pytanie zadane kilka razy dotyczace kabanosów, bede szczera jak wiedziała to mogła odpisac, ja nie wiedziełam czy można i sie nie wypowiadałam:), Zawsze i wszedzie musi byc tzw, kon ofiarny, padło na mnie i na Margot, trudno.

Raz jeszcze przepraszam.......

No i znowu wybrałaś to, co Ci odpowiadało. Czytaj ze zrozumieniem: napisałam, że ważne przy odchudzaniu sprawy gubią się miedzy ogromną ilością kawałów. Nie mogłam odpisać bo mnie nie było na forum tego dnia, niestety pracuję nie tylko w tygodniu ale także w weekendy nawet po 12 godzin, a czytając hurtem posty zauważyłam to pytanie. Ja tylko odważyłam się powiedzieć to, o czym wszyscy po cichu myśleli. Zobacz ile ludzi nas (śliweczkę, Dorotę i mnie ) poparło. I to na pewno nie dlatego, żeby Wam (Tobie, Margot i Lenoxowi) dokopać.

Sorry, ale wasze zachowanie dowodzi pewnej niedojrzałości. Zachowujecie się, jak obrażone dzieciaki. ( Czekam na gromy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, to nie tak BENEK że Was nie lubie juz:) poczułam sie urażona, wcześniej były kawały na forum i nikomu nie przeszkadzały, no może faktycznie w sobote przesadziłam, ale tez nikt nie napisał ze cos nie tak:( wszyscy pisali że super itp... az nagle jedna osoba w poniedziałek sie odezwała ze cos nie tak, sorki przeprosiłam, już nie bede:( , ale zadra pozostaje, nie chce mi sie szukac kto i ile razy pisał te kawały wczewśniej, bo po co, tak musiało byc, a że jestem osoba bardzo impulsywna, to zareagowałam tak a nie inaczej:( wypisałam sie z klasy, no cóż , trudno..... I jeszcze nagle Dorota jest najważniejsza no bo założyła to forum, tak zgadzam sie, ale dla mnie jest sliweczka, bo jak ja zaczynałam sie odchudzac Jej/Doroty/ nie było i to bardzo długo... nagle jest... a i jeszcze Pola ma pretensje ze nikt nie odpisal na pytanie zadane kilka razy dotyczace kabanosów, bede szczera jak wiedziała to mogła odpisac, ja nie wiedziełam czy można i sie nie wypowiadałam:), Zawsze i wszedzie musi byc tzw, kon ofiarny, padło na mnie i na Margot, trudno.

Raz jeszcze przepraszam.......

Bogi!!!! kochana, ja Was rozumiem tylko pojąć nie mogę. Jak można było, aż tak impulsywnie zareagować? Zrozumcie też Dorotę!!! i nie tylko ją. To nie tak że ona jest tylko założycielką tego forum, ona jest moderatorem tego forum.

CYTAT Z WIKIPEDI

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Moderator to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych.

Reakcje [edytuj]

Odpowiedzi na moderację są często podzielone na negatywne i pozytywne. Nawet jeśli moderator próbuje wyegzekwować zachowanie reguł przez użytkowników, znajdą się osoby, które prawdopodobnie nie rozumiejąc obowiązujących zasad, będą przez to rozzłoszczone. Jednocześnie inni będą wspierać działalność moderatora.

Zasady moralne [<a href="http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Moderator_%28internet%29&action=edit&section=2" title="Edytuj sekcję: Zasady moralne">edytuj]

Pomimo iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy oraz nie wykorzystywać władzy do celów osobistych.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Bogi choruję na tarczycę i kilka miesięcy temu zalogowałam się na forum gazeta.pl znalazłam interesujące mnie tematy, poczytałam i odpisałam na co niektóre posty. Jakież było moje zdziwienie po kilku tygodniach gdy zajrzałam tam ponownie. Mogłam się zalogować, czytać posty ale nie mogłam dodawać komentarzy. Moderatorka zablokowała mnie, a wiesz za co? za to, że podałam linki na naszą stronę protalinek. Dziewczyny, które błagały o pomoc, bo chciały schudnąć nie mogły jej otrzymać ode mnie bo moderatorka uważa siebie za Boga i na każde ich wołanie o pomoc kazała im zmieniać lekarza.

Chcę żebyś mnie dobrze zrozumiała. to że Doroty nie było tyle czasu było spowodowane jej osobistymi sprawami, ale nie odebrano jej przewodnictwa. Gdyby była świnią postąpiłaby tak samo jak ta wyżej opisana przeze mnie. Po cichu bez waszej wiedzy zablokowała by Was ale ona postąpiła inaczej , zapytała się czy może zrobić osobną stronę dla kawałów.

Śliweczka jest i zostanie na zawsze naszym guru (następstwo nieobecności Doroty) ale to Dorota decyduje o wszystkim, nawet Śliweczka ma tego świadomość.

Cieszę się, że odezwałaś się do nas, jeszcze nic straconego, wszystko możemy jeszcze naprawić. Nie jesteś koniem ofiarnym, tak po prostu wyszło, że na Ciebie padło, miałaś po prostu pecha, gdybym to ja napisała jakiś kawał to pewnie wzięłabym to też do siebie.

Skoro jesteś aż tak impulsywna, to poczekaj parę dni, aż ochłoniesz i wtedy napisz co czujesz, bo masz do tego prawo. Nikt Cię (ani Margot ani Lenoxa) nie potępia, jest mi tylko przykro, że zamiast porozmawiać a nawet kłócić się zwinęłyście zabawki i opuściłyście naszą protalową piaskownicę.

Pozdrawiam i nie opuszczaj nas bo razem tworzymy jedno wielkie ciało (które trzeba odchudzić)!!!!

PS. Kawały są świetne ale tak jak w jedzeniu tak i w pisaniu trzeba mieć umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi!!!! kochana, ja Was rozumiem tylko pojąć nie mogę. Jak można było, aż tak impulsywnie zareagować? Zrozumcie też Dorotę!!! i nie tylko ją. To nie tak że ona jest tylko założycielką tego forum, ona jest moderatorem tego forum.

Bogi choruję na tarczycę i kilka miesięcy temu zalogowałam się na forum gazeta.pl znalazłam interesujące mnie tematy, poczytałam i odpisałam na co niektóre posty. Jakież było moje zdziwienie po kilku tygodniach gdy zajrzałam tam ponownie. Mogłam się zalogować, czytać posty ale nie mogłam dodawać komentarzy. Moderatorka zablokowała mnie, a wiesz za co? za to, że podałam linki na naszą stronę protalinek. Dziewczyny, które błagały o pomoc, bo chciały schudnąć nie mogły jej otrzymać ode mnie bo moderatorka uważa siebie za Boga i na każde ich wołanie o pomoc kazała im zmieniać lekarza.

Chcę żebyś mnie dobrze zrozumiała. to że Doroty nie było tyle czasu było spowodowane jej osobistymi sprawami, ale nie odebrano jej przewodnictwa. Gdyby była świnią postąpiłaby tak samo jak ta wyżej opisana przeze mnie. Po cichu bez waszej wiedzy zablokowała by Was ale ona postąpiła inaczej , zapytała się czy może zrobiĆ osobną stronę dla kawałów.

Śliweczka jest i zostanie na zawsze naszym guru (następstwo nieobecności Doroty) ale to Dorota decyduje o wszystkim, nawet Śliweczka ma tego świadomośĆ.

Cieszę się, że odezwałaś się do nas, jeszcze nic straconego, wszystko możemy jeszcze naprawiĆ.

Benek słonce Ty moje ja nie jestem moderatorem .Moderator ma o wiele większą ,,moc,, niż my. Jestem zwykłym uzytkownikiem tej strony . Ja nie ,,decyduje o wszystkim,, ja tylko i wyłącznie wstawiłam temat diety protal dla Was bo chciałam sie tą dietą podzielić. Ty również możesz wstawiac wątki i każdy z uzywkowników smacznego

a o forum o którym wspomniałaś nie będe pisać bo mam równie niemiłe wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.