Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Benek wiem kto to jest moderator i co może, choc w pracy w przedszkolu nie ucze tego moich dzieci,i teraz nie obraziłam sie za to ze wkleilas do wypowiedz cytaty z wikipedii, co prawda jestem blondynka ale farbowana i uwazam sie za inteligentna choc bardzo uparta kobieta, nie potrafie sie gniewac ale żal bardzo długo mnie trzyma:( ale i, chyba nie rozumiemy sie a i moze pojac nie mozesz. Wszystko bylo Ok, i to nie chodzi o osobny watek na te kaway, bo jak ktos napisal wystarczy wpisac w google i juz sa.Tylko dlaczego wczesniej wszyscy milczeli??? Zachwycali sie, a jak jedna osoba sie odezwala ze kabaret itp to wtedy wszyscy naraz, z majej strony wygladalo to tak jak kopanie juz keżącego / duże słowa, ale wtedy było mi bardzo przykro, i teraz tez mi nie chodzi o jakies slowa prepraszam bo to nie w tym rzecz/.Po rostu bardzo szybko jest zranic druga osobe, czasm moze nawet nieswiadomie a jednak:(.... Pomyslcie moze nastepnym razem jak komus w grupie dowalicie, bo to boli:(.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi coś pomieszałam. To moja zbyt duża wiedza o internecie zawiniła. Mam tylko nadzieję że moje dziecko Macho tu nie zajrzy bo śmiechu będzie co nie miara. Całej klasie opowiada co ja nie wyczyniam z komputerem a potem się leją. No trudno już poszło w eter nie będę skasować.

PAAAAAAAA Buziole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dorotko bo juz wtrynilam 3 opakowania i teraz dopiero cos mnie tknelo zeby sie zapytac co by miec czyste sumienie ;)

Możesz jesc surimi kochana , sprawdzilam w ksiazce post-9750-1243454846_thumb.gif. W koncu ją znalazłam . Wsadzilam ksiązke głęboko do szafki koło kompa i znalezc nie mogłam a byłam pewna ,ze ją pozyczyłam , obdzwoniłam wszystkie kolezanki , nakrzyczałam na każdą post-9750-1243455040_thumb.gifzeby mi w koncu moją ,,biblie,, oddała a ksiazka cały czas leżała obok mnie . Moja skleroza sie pogłebia ...post-9750-1243455068_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mari a czy twoje przepisy ktore posiadasz sa na I i II faze czy tez na III cos jest?

hmmm... hmmm... nie wiem :) sama jeszcze dobrze nie przejrzałam tych wszystkich przepisów, no i nie do końca też czytałam o III fazie, bo jeszcze sporo kilogramów do zrzucenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek wiem kto to jest moderator i co może, choc w pracy w przedszkolu nie ucze tego moich dzieci,i teraz nie obraziłam sie za to ze wkleilas do wypowiedz cytaty z wikipedii, co prawda jestem blondynka ale farbowana i uwazam sie za inteligentna choc bardzo uparta kobieta, nie potrafie sie gniewac ale żal bardzo długo mnie trzyma:( ale i, chyba nie rozumiemy sie a i moze pojac nie mozesz. Wszystko bylo Ok, i to nie chodzi o osobny watek na te kaway, bo jak ktos napisal wystarczy wpisac w google i juz sa.Tylko dlaczego wczesniej wszyscy milczeli??? Zachwycali sie, a jak jedna osoba sie odezwala ze kabaret itp to wtedy wszyscy naraz, z majej strony wygladalo to tak jak kopanie juz keżącego / duże słowa, ale wtedy było mi bardzo przykro, i teraz tez mi nie chodzi o jakies slowa prepraszam bo to nie w tym rzecz/.Po rostu bardzo szybko jest zranic druga osobe, czasm moze nawet nieswiadomie a jednak:(.... Pomyslcie moze nastepnym razem jak komus w grupie dowalicie, bo to boli:(.........

Bogi ja też jestem blondynką, farbowaną więc dobrowolną. wkleiłam ten cytat bo mi się nie chciało tego pisać. To że zacytowałam ten kawałek nie oznacza że uważam Ciebie za mniej inteligentną, nawet mi to do głowy nie przyszło.

widocznie teraz już przesadziliście z tymi zapiskami, to co było śmieszne przestało śmieszyć z stąd to niezadowolenie. Twoje słowa też ranią.

PA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.