Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bogi ja też jestem blondynką, farbowaną więc dobrowolną. wkleiłam ten cytat bo mi się nie chciało tego pisać. To że zacytowałam ten kawałek nie oznacza że uważam Ciebie za mniej inteligentną, nawet mi to do głowy nie przyszło.

widocznie teraz już przesadziliście z tymi zapiskami, to co było śmieszne przestało śmieszyć z stąd to niezadowolenie. Twoje słowa też ranią.

PA!

Zakładałam z góry że jeśli wspomne o blondynce to pomyslisz o tym fragmencie z wikipedii i dlatego wspomnialam ze sie nie obraziłam!!!!, Przepraszałam juz nie raz za te kawały w sobote i wiecej nie bede, wiem ze było ich za duzo, ale juz po fakcie, tak sie stało. Napisałam wczoraj że wiecej nie wkleje i tak bedzie.A zranic Cie nie chciałam - przepraszm szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane:)

U mnie pierwszy dzien P+W . Czuje sie jak balonik ;) . A w sumie nie zjadlam duzo warzyw. Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej. Dziewczyny kiedys pytalam o maizene?? W ktorej fazie mozna ja stosowac?? W II czy w III ?? Bede wdzieczna za odpowiedz:)

Bogi nie przepraszaj. Nie zrobilas nic zlego. I odwiedzaj nas na forum.:)

Dziewczyny zajrze jutro do Was. Nadrobie w czytaniu, bo teraz zdarzylam przeczytac tylko ostatnie posty.

A tak przy okazji znalazlam strone z przepisami Dukana, jakby komus byly potrzebne:)

http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-...-dukana-20.html

Pozdrawiam Was i do jutra :) Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana tradycyjnie,Bogi wracaj,to przynajmniej mam z rana z kim kawkę wypić :) Mimo,że przed@, po dniu białkowym wydaliłam trochę wody i kiloski wróciły do normy :) jak miło.Życzę wszystkim owocnego odchudzania(już wiem czemu ostatnio miałam apetyt na wszystko,po lekach na alergię,nie biorę ich od 3 dni i jest lepiej,ale niestety jak zacznę smarkać i kaszleć znowu muszę brać ;) ).Buziaki3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszystkie dziewczynki,

Doda mazeina to skrobia kukurydziana jezeli sie nie myle to mozna w fazie II ale nie za duzodunkan pisal ze mozna np. zupe zagescic, przyjda expertki to moze one niech powiedza dokladniej bo nie chcialabym wprowadzic cie w blad kochana buzka :)

Malinko ach te cholerne alergie mozna sie wykonczyc przez to badziewie ale przynajmiej wiesz kochana przez co mialas takiego smaka na wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :*

u mnie od rana piekne słonko  :) wczoraj popołudniu popadało, ale wieczorkiem znowy wyszło sliczne słonko  :)

Dziś zaczynam II fazę, myślałam na poczatek o surówce z pomidorów, papryki i rzodkiewki. Wiecie, to dziwne, ale chyba się odzwyczaiłam od warzywek ;)

No i NAJWAŻNIEJSZE : dziewczyny, po stopach bedę was całować za skany i przepisy, jesteście NIEOCENIONE :*

No, mój synuś zabiega o moj ą uwagę więc niestety muszę kończyć :/ 

Buziaki i przesyłam wam moją słoneczną pogodę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszystkie dziewczynki,

Doda mazeina to skrobia kukurydziana jezeli sie nie myle to mozna w fazie II ale nie za duzodunkan pisal ze mozna np. zupe zagescic, przyjda expertki to moze one niech powiedza dokladniej bo nie chcialabym wprowadzic cie w blad kochana buzka :)

Dzień Dobry Wszystkim. Wczoraj własnie pogrzebałam w książce i znalazałam w rozdziale o przepisach fazy uderzeniowej, że sosy mozna zagęszczać mąka kukurydziana ( która ma co prawda sporo węglowodanów, ale ze względu na to że potrzebujemy jej niewiele jest dozwolona) i gumą , której nazwy nie pamietam. Sama jestem w kropce, czy źle to zinterpretowalam, czy mozna w końcu czy tez nie??

Wczoraj zrobiłam pyszne pulpeciki z mielonego cycka indyczego i tylko mi sosiku do nich brakuje ;)

Dziś oststni dzień fazy mieszanej, od jutra znów białka. Waga ruszyła się na szczęście i mam nadzieję, że na bialkach równiez nie bedzie stala w miejscu.Zauwazyłam tez , że mam ogromny apetyt na to co słodkie, zaczełam słodzić herbate ( slodzikiem oczywiście) , ale wcześniej mi się to nie zdarzało :) To pewnie po pobycie u rodziców, gdzie dzielnie odmawiałam wszystkich pyszności, ciast, pierogów, bigosów itd. Wróciłam z tzw. wilczym głodem na słodkie, ale zaparłam sie strasznie i ciagle przypominam sobie, że skoro osiągnełam tyle ( 4 kg) to nie mogę tego zepsuć przez łakomstwo :)

Miłego dnia- w Szczecinie niebo płacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.