Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Wszystkim. Wczoraj własnie pogrzebałam w książce i znalazałam w rozdziale o przepisach fazy uderzeniowej, że sosy mozna zagęszczać mąka kukurydziana ( która ma co prawda sporo węglowodanów, ale ze względu na to że potrzebujemy jej niewiele jest dozwolona) i gumą , której nazwy nie pamietam. Sama jestem w kropce, czy źle to zinterpretowalam, czy mozna w końcu czy tez nie??

Wczoraj zrobiłam pyszne pulpeciki z mielonego cycka indyczego i tylko mi sosiku do nich brakuje :)

Dziś oststni dzień fazy mieszanej, od jutra znów białka. Waga ruszyła się na szczęście i mam nadzieję, że na bialkach równiez nie bedzie stala w miejscu.Zauwazyłam tez , że mam ogromny apetyt na to co słodkie, zaczełam słodzić herbate ( slodzikiem oczywiście) , ale wcześniej mi się to nie zdarzało :) To pewnie po pobycie u rodziców, gdzie dzielnie odmawiałam wszystkich pyszności, ciast, pierogów, bigosów itd. Wróciłam z tzw. wilczym głodem na słodkie, ale zaparłam sie strasznie i ciagle przypominam sobie, że skoro osiągnełam tyle ( 4 kg) to nie mogę tego zepsuć przez łakomstwo :)

Miłego dnia- w Szczecinie niebo płacze...

juggin mi dziewczyny poradzily zeby jogurt naturalny poslodzic slodzikiem i wsypac do tego cynamon mowie ci pyszotka mniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to nam nasza Sliweczka sie zapodziala? :) moze dzisiaj przy kawce sie odezwie................ ;)

Jestem,jestem Balbinko!!! Ciepło się zrobiło i czasu nie mam zabardzo na forum  :) Ale jestem z Wami...czytam Was cały czas.

Mari,dziękuję.

Ja czasem do naszego wątku z przepisami wklejam przepisy z innych forów ,mam jeszcze coś takiego :

http://www.gotowanie.wkl.pl/przepisy.php?user_id=150332

Bogi witaj,dobrze że jesteś.

Pogoda u mnie ładna (tak jak u Edytki)Popadało wczoraj ,a dzisiaj zowu ładna pogoda,choć zapowiadają deszcz w całym kraju,więc pewnie nadciągnie  :)

Co do jogurtu naturalnego to ja lubię ze słodzikiem , kardamonem i odrobiną kawy...pyszny  :)

Juggin,zrób sobie sosik i zagęszczaj maizeną,odrobina maizeny do zagęszczenia sosów jest dozwolona.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jogurtu naturalnego to ja lubię ze słodzikiem , kardamonem i odrobiną kawy...pyszny ;)

Juggin,zrób sobie sosik i zagęszczaj maizeną,odrobina maizeny do zagęszczenia sosów jest dozwolona.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim.

Kochana mazeina podejrzewam w Szczecinie nie do zdobycia :) . Gdzie kupujecie ??

Bylam ostatnio w Realu po zakupy , a miedzy innymi po otręby- zapomnijcie dziewczyny, pólki wyczyszczone- zapytałam Pani z obsługi czy w ogóle mieli otręby na co Pani odpowiedziała cyt :" A co Was dzisiaj z tymi otrębami.. Pół sklepu kupiło otręby!". Tak więc Kobietki- Proteinki ( nawet te ukryte) sa wśrod nas i wykupują otręby w supermarketach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chudzinki z rana ;) już czwartek także weekend się zbliża odpoczniemy :)

Ja jestem ostatni dzien na warzywkach i nie moge sie doczekac proteinek . U mnie też jest teraz popycik na otręby .. i ja sie z tym zgadzam sa pyszne z jogurcikiem takim owocowym 0% chodz nie wiem czy dobrze robie z tym jogurcikiem ?

Miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chudzinki z rana :) już czwartek także weekend się zbliża odpoczniemy :)

Ja jestem ostatni dzien na warzywkach i nie moge sie doczekac proteinek . U mnie też jest teraz popycik na otręby .. i ja sie z tym zgadzam sa pyszne z jogurcikiem takim owocowym 0% chodz nie wiem czy dobrze robie z tym jogurcikiem ?

Miłego dzionka :)

To zalezy Aneczko ile maja weglowodanow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zapominam czy na tych etykietach to mam patrzyc na weglowodany czy na białka ? ale ksiązke przeczytałam ale mam ulotna pamiec ;)

Witajcie dziewczynki

Aneczko pamiętaj,zeby zawsze było wiecej białek niż węglowodanów! To jest bardzo wazne

a tych owocowych jogurtów nie jedz za często. Mozna je spozywac ale sporadycznie i licz sie z tym,ze waga wtedy będzie spadac wolniej. Zdecydowanie lepsze są jogurty naturalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Heloiza

Witajcie Proteinki!

Pewnikiem już o mnie zapomniałyście, choć ja czytam Was regularnie i podziwiam wyniki Waszych wysiłków:) Śliweczko!!!

U mnie znów problemy z tarczycą, więc robiłam badania, wizyty u paru endo i w końcu znalazłam panią doktór, co się mną zajęła.Biorę hormony, do tego dietka i zobaczymy czy waga drgnie, bo po spadku prawie 10 kilo stanęła i stoi.

Piję wciąż dużo, ok. 4,5 litra...teraz jak tyle nie wypiję to mnie suszy:)Jem placki otrębowe- uwielbiam je na śniadanie, z twarogu robię a'la mozarellę i w fazie z warzywami zajadam się z pomidorami i bazylią. A z mięska pieczona pierś indyka, podobno najzdrowsza.No i ruchu mam duzo przy mojej trzylatce, ale to pewnie dużo mam potwierdzi:)

Trzymam za Was kciuki i wspieram duchowo.Czeka mnie teraz dużo pracy, bo otwieram "kącik przedprzedszkolny";)

Pozdrawiam gorąco!

Heloiza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam przepisy na adresy, które wskazałyście :)

Przykro mi, ale nie pokuszę się o wrzucanie ich do osobnego wątku. Sądzę, że większość się powtarza, a ja niestety nie mam czasu na dogłębną analizę wątku z przepisami i mojego pliku ;)

Jeśli ktoś jeszcze będzie chętny, to z przyjemnością wyślę przepisy na maila :)

A z innej beczki. Mam wrażenie, że jakaś taka napuchnięta dzisiaj jestem. Za kilka dni zacznie mi się okres, pewnie to się przyczynia. No i jestem teraz w fazie z warzywami. Brałyście może jakieś leki na unormowanie gospodarki wodnej? Ja kiedyś łykałam Aqua Femin, ale nie zauważyłam spektakularnych efektów. Może znacie coś innego, bardzo nie lubię łazić taka nabita :)

Witaj Mari , ja również chciałabym Cię prosić o przepisy , mój adres kasia.home@wp.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Pewnikiem już o mnie zapomniałyście, choć ja czytam Was regularnie i podziwiam wyniki Waszych wysiłków:) Śliweczko!!!

U mnie znów problemy z tarczycą, więc robiłam badania, wizyty u paru endo i w końcu znalazłam panią doktór, co się mną zajęła.Biorę hormony, do tego dietka i zobaczymy czy waga drgnie, bo po spadku prawie 10 kilo stanęła i stoi.

Piję wciąż dużo, ok. 4,5 litra...teraz jak tyle nie wypiję to mnie suszy:)Jem placki otrębowe- uwielbiam je na śniadanie, z twarogu robię a'la mozarellę i w fazie z warzywami zajadam się z pomidorami i bazylią. A z mięska pieczona pierś indyka, podobno najzdrowsza.No i ruchu mam duzo przy mojej trzylatce, ale to pewnie dużo mam potwierdzi:)

Trzymam za Was kciuki i wspieram duchowo.Czeka mnie teraz dużo pracy, bo otwieram "kącik przedprzedszkolny";)

Pozdrawiam gorąco!

Heloiza

Witaj Heloiza.

A ja już sobie myślałam co się z Tobą dzieje bo przestałaś nas odwiedzać. Tzn może i czytasz ale się nie odzywasz. Ale fajnie, że nadal dietkujesz z nami. Zaglądaj do nas częściej. Pozdrawiam i życzę zdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny:)))

U mnie dzis mniej slonca niz wczoraj. Pogoda zaczyna sie troszeczke zmieniac. Mam nadzieje,ze popada. Strasznie sucho.

Dietkuje nadal z pelna para. Nie chce sie wazyc , bo mam warzywa. Choc powiem Wam,ze waga w lazience jest jak narkotyk. Chyba dostalam obsesji na punkcie warzenia. Obiecywalam sobie,ze tylko po dniach czysto proteinowych.I co, ciezko z tym dotrzymaniem slowa..

Dorotko XX zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Straszne jak choroba meczy.

Heloiza trzymam kciuki za spadek wagi. Napewno ruszy:)

Dziewczyny czy ktoras z Was w II fazie robila nalesniki?? Bo skoro Dukan pisze ,ze mozna maizene uzywac tylko do zageszczania sosow, to ja sie juz pogubilam. Mialam ochote zrobic nalesniki z bialym serkiem. Ale teraz sie waham. Nie wiem, czy mozna . A jesli mozna, to ile sztuk nalesnikow zjadacie dziewczyny??

Maizeny we Wloszech jest pod dostakiem, wiec w sumie nie mam problemy z jej zakupem. Sa w kazdym supermarkecie.Cukiernicy wloscy uzywaja jej do zageszczania kremow. Co do walorow energ. to na 1porcje jak tu pisza , czyli 10g przypada kcal 35,

weglowodany-9g, proteiny-0g , tluszcz -0g.

Zmykam teraz robic obiad . Dzis salata lodowa i pulpety z piersi z kurczaka. Do uslyszenia pozniej. Pozdrawiam wszystkich i udanego czwartku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.