Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki

Aneczko pamiętaj,zeby zawsze było wiecej białek niż węglowodanów! To jest bardzo wazne

a tych owocowych jogurtów nie jedz za często. Mozna je spozywac ale sporadycznie i licz sie z tym,ze waga wtedy będzie spadac wolniej. Zdecydowanie lepsze są jogurty naturalne

Dzieki serdeczne wiedziałam ze cos zle robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Pewnikiem już o mnie zapomniałyście, choć ja czytam Was regularnie i podziwiam wyniki Waszych wysiłków:) Śliweczko!!!

U mnie znów problemy z tarczycą, więc robiłam badania, wizyty u paru endo i w końcu znalazłam panią doktór, co się mną zajęła.Biorę hormony, do tego dietka i zobaczymy czy waga drgnie, bo po spadku prawie 10 kilo stanęła i stoi.

Piję wciąż dużo, ok. 4,5 litra...teraz jak tyle nie wypiję to mnie suszy:)Jem placki otrębowe- uwielbiam je na śniadanie, z twarogu robię a'la mozarellę i w fazie z warzywami zajadam się z pomidorami i bazylią. A z mięska pieczona pierś indyka, podobno najzdrowsza.No i ruchu mam duzo przy mojej trzylatce, ale to pewnie dużo mam potwierdzi:)

Trzymam za Was kciuki i wspieram duchowo.Czeka mnie teraz dużo pracy, bo otwieram "kącik przedprzedszkolny";)

Pozdrawiam gorąco!

Heloiza

~Witaj Heloizo!!!

Dobrze że się odezwałaś,wiele dziewczyn ze starej kadry milczy.Pamiętamy o Tobie,jakże mogłybyśmy o kimkolwiek zapomnieć.Życzę zdrowia i dalszych spadków wagowych.Zaglądaj do nas częściej!!!

Dorotko ,Tobie też zdrówka życzę...Oj te przeziębienia i grypy...

Dodo,ja robię od czasu do czasu naleśniki z mąki kukurydzianej.Pieczemy biszkopty to dlaczego od czasu do czasu naleśnika nie zjeść  :) Ja smażę takie grubsze i zjadam dwa  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki!!!

Jestem ciekawa, czy jest wśród nas jeszcze ktoś oprócz mnie, komu brakuje w tej diecie sushi???

Wymyśliłam na potrzeby samozadowolenia coś co dzięki chrzanowi wasabi jest taką namiastką:

ugotowane na twardo jaja kroję na pół, wyciągam żółtka, które (nie wszystkie, bo za dużo) rozgniatam z jogurtem naturalnym i mieszam z łososiem sałatkowym wędzonym. Białka we wgłębieniach po żółtku smaruję wasabi i napełniam pastą z łososiem. Pychotka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki

Aneczko pamiętaj,zeby zawsze było wiecej białek niż węglowodanów! To jest bardzo wazne

a tych owocowych jogurtów nie jedz za często. Mozna je spozywac ale sporadycznie i licz sie z tym,ze waga wtedy będzie spadac wolniej. Zdecydowanie lepsze są jogurty naturalne

Witaj Dorotko,

a propo weglowodanow to ja jadlam activie natur 0,1 % tl. i jakie bylo moje zdziwienie jak na opakowaniu znalazlam:

bialko 5,6

weglowodany 6,8

tluszcz 0,1

wszystkie dane na 100 g

to chyba zrezygnuje z tych jogurtow, a takie byly dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko kuruj sie i zdrowiej ;)

Heloizo fajnie ze realizujesz swoje plany przedszkolne i pamietaj trzymaj dietke a waga ruszy :)

Zuza125 sushi ........hm powiem ci ze nie bardzo przepadam ale ta twoja pasta brzmi smakowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Pewnikiem już o mnie zapomniałyście, choć ja czytam Was regularnie i podziwiam wyniki Waszych wysiłków:) Śliweczko!!!

U mnie znów problemy z tarczycą, więc robiłam badania, wizyty u paru endo i w końcu znalazłam panią doktór, co się mną zajęła.Biorę hormony, do tego dietka i zobaczymy czy waga drgnie, bo po spadku prawie 10 kilo stanęła i stoi.

Piję wciąż dużo, ok. 4,5 litra...teraz jak tyle nie wypiję to mnie suszy:)Jem placki otrębowe- uwielbiam je na śniadanie, z twarogu robię a'la mozarellę i w fazie z warzywami zajadam się z pomidorami i bazylią. A z mięska pieczona pierś indyka, podobno najzdrowsza.No i ruchu mam duzo przy mojej trzylatce, ale to pewnie dużo mam potwierdzi:)

Trzymam za Was kciuki i wspieram duchowo.Czeka mnie teraz dużo pracy, bo otwieram "kącik przedprzedszkolny";)

Pozdrawiam gorąco!

Heloiza

A jak robisz tę a'la mozarellę ? bo ja za zwykła mozarellla z pomidorami i bazylia ... i olwka z olowek.. to przepada, pycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki!!!

Jestem ciekawa, czy jest wśród nas jeszcze ktoś oprócz mnie, komu brakuje w tej diecie sushi???

Wymyśliłam na potrzeby samozadowolenia coś co dzięki chrzanowi wasabi jest taką namiastką:

ugotowane na twardo jaja kroję na pół, wyciągam żółtka, które (nie wszystkie, bo za dużo) rozgniatam z jogurtem naturalnym i mieszam z łososiem sałatkowym wędzonym. Białka we wgłębieniach po żółtku smaruję wasabi i napełniam pastą z łososiem. Pychotka ;)

Lubie sushi, a więc taka propozycja z chrzanem wasabi - no, no może spróbuje. Dzięki za pomysł !

Wrzuć to jeszcze Zuza do przepisów, żeby potem za jakiś czas nie trzeba było szukac w postach tego przepisu. Bo jak u mnie tak będzie z wagą licho szło, to do końca roku moja obecność na tym forum jest pewna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Pewnikiem już o mnie zapomniałyście, choć ja czytam Was regularnie i podziwiam wyniki Waszych wysiłków:) Śliweczko!!!

U mnie znów problemy z tarczycą, więc robiłam badania, wizyty u paru endo i w końcu znalazłam panią doktór, co się mną zajęła.Biorę hormony, do tego dietka i zobaczymy czy waga drgnie, bo po spadku prawie 10 kilo stanęła i stoi.

Piję wciąż dużo, ok. 4,5 litra...teraz jak tyle nie wypiję to mnie suszy:)Jem placki otrębowe- uwielbiam je na śniadanie, z twarogu robię a'la mozarellę i w fazie z warzywami zajadam się z pomidorami i bazylią. A z mięska pieczona pierś indyka, podobno najzdrowsza.No i ruchu mam duzo przy mojej trzylatce, ale to pewnie dużo mam potwierdzi:)

Trzymam za Was kciuki i wspieram duchowo.Czeka mnie teraz dużo pracy, bo otwieram "kącik przedprzedszkolny";)

Pozdrawiam gorąco!

Heloiza

Witaj Heloizo! Trzymam kciuku , na pewno waga ruszy ! Duzo zdrowia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie sushi, a więc taka propozycja z chrzanem wasabi - no, no może spróbuje. Dzięki za pomysł !

Wrzuć to jeszcze Zuza do przepisów, żeby potem za jakiś czas nie trzeba było szukac w postach tego przepisu. Bo jak u mnie tak będzie z wagą licho szło, to do końca roku moja obecność na tym forum jest pewna...

Spoko, wrzucę do przepisów.

Maragrete u Ciebie nie jest tak źle z tą wagą. Ja jestem na diecie dłużej od Ciebie o tydzień a spadek mam dopiero 5 kg ;)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko ,Tobie też zdrówka życzę...Oj te przeziębienia i grypy...

Dziękuje śliweczko , balbinko Tobie tez kochana

To chyba nie przeziebienie a alergia . Wydaje mi sie ,ze to przez te cholerne topole, lata tego badziewia tyle, ze szok. Wykoncze sie przez to dziadostwo.

ja juz po obiedzie. dzis zjadlam makrele , nie chciało mi sie pichcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dorotko,

a propo weglowodanow to ja jadlam activie natur 0,1 % tl. i jakie bylo moje zdziwienie jak na opakowaniu znalazlam:

bialko 5,6

weglowodany 6,8

tluszcz 0,1

wszystkie dane na 100 g

to chyba zrezygnuje z tych jogurtow, a takie byly dobre ;)

a wiesz jakie było przed chwilą moje zdziwienie kiedy sprawdzilam jogurty ,które jem od początku dietowania! Okazało sie,ze tez mają więcej węglowod. niz białek !

4,6-białka

6,1-weglowodany

zgłupiałam normalnie teraz . Ale działają bo często je jem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a jakie kupujecie kakao i mleko w proszku odtłuszczone? Bo mam ochotę zrobić nutelkę, a kakao jakie znalazłam najchudsze miało 10% tłuszczu. Mleka jeszcze nie szukałam, może podacie nazwę firmy??

Zuza ja ostatnio widziałam w Realu mleko odtłuszczone ale granulowane i nie wzięłam bo nie wiem czy granulowane się nadaje do nutelli a proszkowego nie było. To zawartość tłuszczu była chyba 0,8 a cena mleka ok 6 zł. Teraz gdybym była to wezmę takie sobie.

Pozdrawiam. A kakao kupuje firmy DecoMoreno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.