Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No to pojadłam, bułeczki wylądowały w koszu :) Miały jakiś taki cierpko-gorzki smak, że aż piekło w gardło. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego? Oto składniki: jajko, mąka kukurydziana, otręby pszenne, serek homo 0%, odrobina olejku migdałowego, wszystko wymieszane i w filiżankach na 6 minut do mikrofali. Nie wiem co mogło nadać taki dziwny smak, konsystencja gąbczasta ;) Ktoś ma jakiś trop, przemyślenia ? :)

Zrobiłam sobie kakao :)

Moim zdaniem, to mąka kukurydziana nadaje taki specyficzny smak, upiekłam z niej biszkopt ale podobnie jak Twoje bułeczki wylądował w koszu. Zdecydowanie wolę sernik, który smakuje jak sernik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a próbowałaś już z tej maizeny biszkopt protalowy zrobić??

To ma mniej więcej taką konsystencję jak mąka kukurydziana??

Na razie kupiłam kolejne opakowanie tej kukurydzianej, ale może

jak się skończy to zapytam u mnie w aptece.. :)

Oj bo lubię ciasteczka.. :) ..ale z tej kukurydzianej.. to nie wiem

ale jakoś dziwnie mi to smakuje.. Z braku laku jem.. bo fajnie idzie

się tym 'zapchać', wygląda jak coś dobrego.. a reszte trzeba przeżyć ;)

A więc czekam Bogi na wskazówki :)

witam, niestety nie piekłam żadnego ciasta, jakos nie mam ochoty, ale skrobia jest biała i podobna do mąki ziemniaczanej tylko bardziej delikatniejsza. natomiast mąka kukurydziana taka żółtawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, niestety nie piekłam żadnego ciasta, jakos nie mam ochoty, ale skrobia jest biała i podobna do mąki ziemniaczanej tylko bardziej delikatniejsza. natomiast mąka kukurydziana taka żółtawa.

<pocieszacz>

W takim razie sobie zamówię, jak mąka mi się skończy.

Dziękuję Bogi!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kobitki!

Mam nadzieję że nie zbijecie mnie za ten żart...

PRZYKŁAD ANALIZY POTRZEB KLIENTA. 

> Szedł facet ulica i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie: "Wpadnę". Wita go 

> uśmiechnięty sprzedawca: 

> - Dzień dobry. W czym możemy pomóc, co chciałby pan kopić? 

> Facet sie zastanawia i mówi: 

> - Rękawiczki. 

> - To proszę podejść do tamtego działu. 

> Facet idzie do wskazanego działu i mówi: 

> - Chce kupić rękawiczki. 

> - Zimowe czy letnie? 

> - Zimowe. 

> - To proszę podejść do następnego działu. 

> Facet poszedł. 

> - Dzień dobry. Potrzebne mi zimowe rękawiczki. 

> - Skórzane czy nie? 

> - Skórzane. 

> - To proszę podejść do następnego działu. 

> Facet podenerwowany podchodzi do wskazanego stoiska: 

> - Chce kupić zimowe, skórzane rękawiczki. 

> - Z klamerka czy bez? 

> - Z klamerka. 

> - proszę podejść do następnego stoiska. 

> Facet jest już wkurzony i z trudem powstrzymuje sie żeby nie wybuchnąć i 

> mówi: 

> - Poproszę rękawiczki, zimowe, skórzane i z klamerka. 

> - Klamerka na zatrzask czy na rzepy? 

> - Na rzepy. 

> - Zapraszam do stoiska naprzeciwko. 

> Facet nie wytrzymuje i wrzeszczy: 

> - proszę przestać sie nade mną znęcać ! Dajcie mi te rękawiczki i 

> pójde sobie ! 

> - proszę pana, proszę o cierpliwość, chcemy panu sprzedać dokładnie 

> takie rękawiczki, jakie pan potrzebuje. 

> - Facet idzie dalej. 

> - Poproszę rękawiczki zimowe, skórzane, z klamerka i na rzepy. 

> - A jaki kolor? 

> Nagle otwierają sie drzwi i do sklepu wchodzi jakiś facet z sedesem 

> świeżo wyrwanym z podłogi, od którego odstają kawałki glazury. Niesie go 

> na wyciągniętych rekach, podchodzi do lady i krzyczy: 

> - Taki mam ***, sedes a taka glazurę dupę już wam wczoraj 

> pokazałem, wiec sprzedajcie mi wreszcie JAKIKOLWIEK papier toaletowy 

;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy skrobia kukurydziana to odpowiednik maizeny? Bo właśnie sprawdzam w necie, że ta skrobia jest dostępna w sklepach ze zdrową żywnością; produkt bezglutenowy

Mari ,maizena to właśnie skrobia kukurydziana.Nawet nie wiedziałam że w sklepach ze zdrową żywnością można ją dostać...poszukam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari ,maizena to właśnie skrobia kukurydziana.Nawet nie wiedziałam że w sklepach ze zdrową żywnością można ją dostać...poszukam :)

a ja dzisiaj bylam w szoku dziewczyny , znalazlam sklep ze zdrowa zywnoscia i pytam sie, czy maja otreby owsiane i pszenne a pani (bardzo mila) do mnie ze tak oczywiscie......idziemy do regalu, ona za torebki, patrze a ona zwykle ziarno bierze :) mowie ze ja chce otreby a ona spokojnie zaraz beda i te ziarna do maszynki troche zmielila i pyta sie mnie czy drobniej zmielic czy moze tak byc, powiem wam ze zdebialam i poprosilam zeby jeszcze troche przemielila cobym zebow nie polamala na nich ;)

acha mazeine tez miala i chyba zostane ich stala klientka hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wrzucę do przepisów.

Maragrete u Ciebie nie jest tak źle z tą wagą. Ja jestem na diecie dłużej od Ciebie o tydzień a spadek mam dopiero 5 kg ;)

Pozdrawiam!!!

Zuza !Rzeczywiscie te 7 kilo jako takie to wyglada nieżle ale ja startuje w innej wadze niżty chudziaczku. Zgodnie z teorią Dukana my gubasy powinnyśmy chudnąć szybciej, szczególnie w początkowej fazie a ponadto jak widzisz jest jeszcze wiele kilosków przede mną. Od ponad tygodnia moja waga ani drgnie :) ....ale jutro zaczynam białka, to może sie ruszy, no i musze chyba poszukać jakiegoś wspomagacza w kwestiach WC.

Balbinko ! I znów ci zazdroszczę że oferta waszych sklepów jest taka bogata : u ciebie mielą ziarna, u kogoś tam za greanicą, chyba w Anglii były galaretki  owocowe bez tłuszczy i węglowodanów... u nas z wyborem produktów gorzej... poza tym te informacje na etykietach sa pisane maczkiem więc ja teraz robie zakupy dwa razy dłużej, zanim przestudiuje wszystkie etykietki....no i do czytania musze w sklepie wyciągać dodatkowo okulary...zachciało mi sie na starośc schudnąc - to mam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny i chlopaki jesli czytaja.. ;)

a ja to dzisiaj normalnie 3 ciacha zrobilam(jutro mala imprezka w domku)...i powiem wam cos..nie mialam na nie najmniejszej ochoty! nawet mi sie ich probowac nie chcialo. caly dzien jakos nie mialam apetytu..dopoki moj mezus kochany(wieczorem) nie wpadl na pomysl zajechania do burger king..i jak spojzalam na te jedzonko to opanowal mnie wilczy apetyt i ...oczywiscie zjadlam 2 cheesburgery(oprocz tego dzis tylko 1 nalesnik i to wszystko+picie) :) moj problem polega na tym ze slodkie niekoniecznie musi byc,jakos mi przeszlo ale fast foody...to mnie wykancza,ze nie moge jesc pizzy,frytek,burgerkow itp.eh zycie ...

balbi a jak sie nazywa taki sklep ze zdrowa zywnoscia? a i przy okazji czy wiesz moze gdzie mozna kupic mleko w proszku?

milenka spoko nikt cie chyba nie zabije :) swoja droga to niezla obsluga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza !Rzeczywiscie te 7 kilo jako takie to wyglada nieżle ale ja startuje w innej wadze niżty chudziaczku. Zgodnie z teorią Dukana my gubasy powinnyśmy chudnąć szybciej, szczególnie w początkowej fazie a ponadto jak widzisz jest jeszcze wiele kilosków przede mną. Od ponad tygodnia moja waga ani drgnie :) ....ale jutro zaczynam białka, to może sie ruszy, no i musze chyba poszukać jakiegoś wspomagacza w kwestiach WC.

Balbinko ! I znów ci zazdroszczę że oferta waszych sklepów jest taka bogata : u ciebie mielą ziarna, u kogoś tam za greanicą, chyba w Anglii były galaretki owocowe bez tłuszczy i węglowodanów... u nas z wyborem produktów gorzej... poza tym te informacje na etykietach sa pisane maczkiem więc ja teraz robie zakupy dwa razy dłużej, zanim przestudiuje wszystkie etykietki....no i do czytania musze w sklepie wyciągać dodatkowo okulary...zachciało mi sie na starośc schudnąc - to mam :)

Witam słoneczka,oczywiście przy kawie z Zuzią(suczka),która obgryza krzesło na którym siedzę,Kabaczek(kot) poszedł już w świat a mąż śpi robaczek ;) Maragrete problemy z WC na początku miałam ogromne,byłam raz na tydzień.Czasem zażywałam ziołowe tabletki o nazwie Radirex.Dwie tabl.rozgryza się i popija dużą ilością wody,po kilku godzinach efekt murowany(przynajmniej u mnie).Nawet parafina mi nie pomagała ani otręby,teraz już mam to za sobą organizm się przestawił.Czytam o tych okularach w sklepie :) ,mam tak samo,przecież do przeczytania tych maczków ,to i lupa by się przydała :) Miłego dnia3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.