Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wszystkim :lol:

Cos niepojetego sie stalo i u mnie dzisiaj ladna, LETNIA pogoda! Myslalam ze nie dozyje tej chwili :) hehe

Anula- gratuluje spadku (nawet malego), ja bym zmienila suwak bo to motywuje ;]

Dorota- wspolczuje alergii ;)

Milenka- ja owsianke robie tak: 400ml mleka doprowadzam do wrzenia, dodaje 2,5 lyzki otrab owsianych i jedna lyzke pszennych, i potem gotuje przez jakies 10min, bo lubie jak sie robi troche gestsze, a mleko takie jak krem. Dla aromatu dodaje kilka kropel zapachu migdalowego albo waniliowego. I po zdjeciu z ognia slodzik wedlug uznania. Mniam!

Asienka- wejdz sobie na youtube, wpisz McDonald i poogladaj sobie. Widzialam raz program gdzie babeczka przyniosla zestaw hamburger + frytki ktore trzymala 2 lata...wygladaly jakbys je dopiero co kupila! nawet jeden ciemnej plamki na frytkach, i ani odrobine plesni na hamburgerze. Jak to zobaczylam to juz mnie tak nie ciagnie.

Jesli chodzi o chude jogurty ktore maja wiecej wegli niz bialka, to nie przejmujcie sie bo innych i tak nie ma, poza tym naukowo stwierdzono ze jezeli prowadzi sie diete bogata w chudy nabial, to wspomaga to wydalanie tluszczu z organizmu (nabial w zoladku wiaze znajdujace sie tam tluszcze, i potem je zabiera ze soba w drodze...ujmijmy to 'na zewnatrz' :) ). Ponoc jak sie przez rok tak regularnie je chudy nabial, to nawet 12kg tluszczu mozna w ten sposob usunac z organizmu.

Pozdrawiam wszystkich :)

lol bagi o tym tluszczu to az mnie zatkalo jak przeczytalam :) 12 kg to super!!!! nie musze rezygnowac z Activi hura!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaczynam 5 dni białek, po fazie mieszanej. Śniadanie 2 jajka na twardo; przed momentem w pracy 2 serki wiejskie lekkie ze szczypiorkiem; na obiad nie wiem jeszcze co, chyba tuńczyka w sosie własnym, bo mam ochotę. A wieczorem spotkanie u znajomych, obiecuję że będę twarda ;) Przez te 11 dni "zgrzeszyłam" tylko kilkoma truskawkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, dla tych ktorzy sa wiecznie glodni tak jak ja...posilki o plynnej konsystencji tj. zupy, kremy daja uczucie sytosci na dluzej w porownaniu z normalnym jedzeniem 'w kawalkach'. Tez naukowo potwierdzone ;]

To tak jak ja hehe mamy cos wspolnego bagi.....wieczny glod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaczynam 5 dni białek, po fazie mieszanej. Śniadanie 2 jajka na twardo; przed momentem w pracy 2 serki wiejskie lekkie ze szczypiorkiem; na obiad nie wiem jeszcze co, chyba tuńczyka w sosie własnym, bo mam ochotę. A wieczorem spotkanie u znajomych, obiecuję że będę twarda ;) Przez te 11 dni "zgrzeszyłam" tylko kilkoma truskawkami :)

i tak trzymac mari .............dzielna dziewuszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja hehe mamy cos wspolnego bagi.....wieczny glod :)

Witajcie w klubie wiecznie nienajedzonych :) ja jestem przed @ :) więc pożarlabym wszystko i to w ilosciach astronomicznych. wczoraj dla przykładu zjadlam- otreby z jogurtem na sniadanie, potem w pracy 2 pulpety z drobiu, potem ( juz w domu dałam popis) , 1 pulpet, pomidoru z twarogiem i tuńczykiem ( cała miska) i 1 parowke drobiową... i chodzilam cały czas glodna.... ;) , ciagle ruszałabym szczękami :). A wieczorem juz wymyslalam menu na dziś i nie mogłam doczekac sie poranku...Ot zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w klubie wiecznie nienajedzonych :) ja jestem przed @ :) więc pożarlabym wszystko i to w ilosciach astronomicznych. wczoraj dla przykładu zjadlam- otreby z jogurtem na sniadanie, potem w pracy 2 pulpety z drobiu, potem ( juz w domu dałam popis) , 1 pulpet, pomidoru z twarogiem i tuńczykiem ( cała miska) i 1 parowke drobiową... i chodzilam cały czas glodna.... ;) , ciagle ruszałabym szczękami :) . A wieczorem juz wymyslalam menu na dziś i nie mogłam doczekac sie poranku...Ot zycie.

juggin wedlug mnie wcale tak duzo nie zjadlas. Ja jem 4 razy dziennie, i to takie szczodre porcje :) a co mi tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juggin, bagi no to witajcie wśród podjadaczy ;) ja nałogowo wręcz podjadam między posiłkami :/ teraz przed @ mogłabym jeść i jeść niemal bez przerwy. Zastanawiam się tylko jak na to waga zareaguje?

bagi to zabrałaś mi ładną pogodę :) u mnie teraz chmury, wiatr i nieprzyjemnie chłodno i ponuro :/

Dziewczyny, co myślicie o serku o takim składzie: bałko: 8,7%, węgle: 5,1%, tłuszcz: 7,5%. Białka jest więcej niż tłuszczy, więc czy można go podpasować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, co myślicie o serku o takim składzie: bałko: 8,7%, węgle: 5,1%, tłuszcz: 7,5%. Białka jest więcej niż tłuszczy, więc czy można go podpasować?

Oj nie nie Kochaniutka za tłusty, z tego co pamietam to chyba do 5 % tylko tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,ale leje już 3 dzień ;) jak nie deszcz to grad.Dzisiaj zaczynają się obchody dni Bolesławca(moje miasto ,to miasto ceramiki) a tu taka pogoda(koncerty,imprezy) kicha :) .piszecie o jedzeniu i o głodzie.Powiem Wam jedno,ja pracuję po 12 godzin ,więc muszę ze sobą nosić wszystko.Całe torby jedzenia :) .Moje koleżanki jak to obserwowały ,to chyba nie wierzyły,że kiedyś schudnę po tej ilości jedzenia.jedna żartobliwie powiedziała,że wolałaby mnie ubierać niż żywić.Tutaj trzeba jeść dużo i często,nie można być głodnym(ale tylko wszystko to co dozwolone).Jednak duże ilości i częste jedzenie działa,wierzcie mi,a organizm jest oszukany,bo nigdy nie jest glodny :) 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Moje Kochaniutkie weekend czas zacząć !!

Ja zaraz po pracy lece po zakupki z lista w dloni, aby nie skusić sie na coś co niedozwolone. Duzo mięska, ryby, nabiału , a potem do garow. Życze Wam przyjemnego weekendu i mam nadzieje, ze słonko w końcu do nas wróci, bo zimno w Szczecinie jak jesienią.

Grzecznie wcinajcie proteinki a waga niech spada w dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, co myślicie o serku o takim składzie: bałko: 8,7%, węgle: 5,1%, tłuszcz: 7,5%.

Zdecydowanie za dużo tłuszcze do 5% a kiedyś słyszałam ażeby dobierać tak aby suma węgli i tłuszczy nie przewyższała ilości białek.

Polecam serek homo z Lidla Pilos, pychotka o dwa nieba lepszy niż Ostrowiiiiii hihih ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.