Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny:)

U mnie pogoda pod psem. Leje caly dzien..

Sluchajcie, poniewaz zarejestrowalam sie na francuskiej stronie Dukana mam wiadomosc dla osob ktore lubia soje . MOZECIE JA UZYWAC. Soja ma bialko struktura przypominajace to , ktore jest zalecane w diecie. Jak jestescie zwolennikami SOI nie musicie sie powstrzymywac. Pozdrawiam Was kochane i zycze duzo slonca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki

u mnie w krakowie strasznie dziś zimno. Ja juz po kawie , teraz jem sniadanie ( jogurt z otrebami jak codzien hehe)

Polu spadł wczoraj deszcz i nie widzialam poprawy , ja to chyba przeziębiona jestem ale nie wazne, przejdzie .

co do jogurtów to i tak będe kupowac te same, skoro działają to nie bede szukac innych

ja ci wysłałąm przepisy bo tez dostalam od mari

Bardzo dziękuję Dorotko i Mari za przepisy. Jak tylko będę miała czas to popichcę dla siebie. Na razie wrzucam na ruszt to co znajdę w lodówce (a tam tylko protal) bo nie mam czasu dla siebie. Ale niedługo to się zmieni, myślę, że koło 10 lipca. Wtedy poszaleję w kuchni.

Dorotko, przykro mi, że Ci się nie poprawiło. O przeziębienie teraz nietrudno, raz 28 stopni a za parę godzin 12. Nie wiadomo jak się ubrać. Pozdrów Kraków ode mnie, szczególnie Aleję Mickiewicza i Collegium Paderevianum. Dawno, dawno temu tam się uczyłam. Stare dzieje ;).

Miałam szczęście mieć zajęcia z Aloszą Awdiejewem. Super facet!

U nas pogoda trochę się poprawiła choć wieje niemiłosiernie!!!

A waga, świnia, stoi!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbi a jak sie nazywa taki sklep ze zdrowa zywnoscia? a i przy okazji czy wiesz moze gdzie mozna kupic mleko w proszku?

asienko znalazlam mleczko odchudzone w proszku w Marktkaufie ale bylo tak sprytnie postawione ze w zyciu bym go nie znalazla, stal kolo smietanek do kawy ;)

mleko w proszku odchudzone:

post-14755-1243614414_thumb.jpg

a teraz mazeina:

post-14755-1243614455_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

U mnie pogoda pod psem. Leje caly dzien..

Sluchajcie, poniewaz zarejestrowalam sie na francuskiej stronie Dukana mam wiadomosc dla osob ktore lubia soje . MOZECIE JA UZYWAC. Soja ma bialko struktura przypominajace to , ktore jest zalecane w diecie. Jak jestescie zwolennikami SOI nie musicie sie powstrzymywac. Pozdrawiam Was kochane i zycze duzo slonca.

Doda pewnie nie ktorym dziewczynom zycie uratowalas ;) kochana jak cos wyczytasz ciekawego, waznego na stronie dukana to pisz i podziel sie wiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Proteinki.Dawno mnie tu nie bylo chociaz codziennie staralam sie czytac posty,a bylo co czytac.

-DorotkoXX zycze Ci duzo, duzo zdrowia i dziekuje za piekne pomysly na torty jest w czym wybierac i napewno skorzystam.

-edytah ja tez zaobserwowalam ze rano na czczo waga jest wieksza niz po poludniu.dziwne

-jesli chodzi o slodycze no coz pierwsze miesiace nie mialam checi na nie a teraz szok juz ani placuszki ani jogurty ze slodzikiem i cynamonkiem nie pomagaja ,a teraz jeszcze truskawki dzisiaj jak dopadlam to 0,5 kg naraz zjadlam. ;)

-mari ja tez prosze o przepisy moj mail:gpomian@wp.pl

-widze nowe osobki w III fazie gratulacje u mnie waga od trzech tygodni stoi a to przeciez juz te upragnione ostatnie kilogramy, kiedy je pokonam?

-Doda777 widze nowy suwaczek no i waga super 1,5 miesiaca i 8kg to super

-ja otreby na mleku jem codziennie na sniadanie i nie mam problemow z wc oprocz jogurtu z cynamonen jem rowniez jogurt z zarodkami jest pozywny i smaczny.mleko odtluszczone widzialam w kauflandzie ale nie czytalam skladu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grazzia z niekrywaną zazdrościę patrzę na Twój sukces wagowy. Ja chciałabym schudnąć maksymalnie 10 kg. Jeśli będzie 8-9, też będę się cieszyć :) A ubrania na lato już kupowałam takie, by pasowały na mnie już po poprawieniu figury ;)

Dziewczyny, pragnę się pochwalić, że moja najsurowsza recenzentka - mama stwierdziła dziś, że po mojej figurze bardzo widać różnicę :) Znikają mi "boczki", brzuch stał się bardziej płaski, również miejsca nad pośladkami wydają się być nieco mniej obrośnięte tłuszczem. Do tego - biustonosz musiałam dziś o haftkę ciaśniej zapiąć bo zrobił się zbyt luźny :)

Pozdrawiam i życzę weekendu wagowo spadkowego a jedzeniowo przepysznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grazzia z niekrywaną zazdrościę patrzę na Twój sukces wagowy. Ja chciałabym schudnąć maksymalnie 10 kg. Jeśli będzie 8-9, też będę się cieszyć :) A ubrania na lato już kupowałam takie, by pasowały na mnie już po poprawieniu figury :)

Dziewczyny, pragnę się pochwalić, że moja najsurowsza recenzentka - mama stwierdziła dziś, że po mojej figurze bardzo widać różnicę :lol: Znikają mi "boczki", brzuch stał się bardziej płaski, również miejsca nad pośladkami wydają się być nieco mniej obrośnięte tłuszczem. Do tego - biustonosz musiałam dziś o haftkę ciaśniej zapiąć bo zrobił się zbyt luźny :D

Pozdrawiam i życzę weekendu wagowo spadkowego a jedzeniowo przepysznego :)

lol edytah, fajnie ze chudniesz i bedziesz coraz szczuplejsza :)

a ciuszki napewno beda pasowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,ja po imprezce,wiele nie zgrzeszylam...nie mialam apetytu znow...mysle ze od tego gotowania i pieczenia to mi sie jesc nie chcialo..albo..nie wiem co mi jest.sliweczko no wczoraj to po tym jedzonku to sie modlilam zeby na wadze sie nie odbilo...ale wszystko ok nawet 20dag mniej :) ciekawe co jutro...

bogi wez mnie nie strasz,,az boje sie zagladnac na youtube ;) hehhe albo to zrobie to nie bede chciala jesc wiecej tego badziewia :)

Balbinko dzieki za cynk :) napewno poszukam jak bede na zakupach! a ta maizene to tez tam???bo ja tego nigdzie nie widzialam...

ide spac bo padnieta jestem,papapa ,do juterka

DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.