Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry wszystkim :)

za oknem pochmurnie i zimno, ale jak małżowinek wróci z pracy to jedziemy po zakupy :) poszukam w lidlu sera herceńskiego bo mi się tak pizza zamarzyła ;) Jeszcze się nie warzyłam ale myślę, że jest oki :) 

Dziś na śniadanie zjem tuńczyka w sosie własnym, na obiad zaplanowałam gulasz z piersi kurczęcej a na kolację... jeszcze pomyślę bo mam dziś dzień mieszany :)

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymac mari .............dzielna dziewuszka :)

:) Melduję, że zjadłam tylko kawałek grillowanego kurczaka :) To chyba dlatego, że naprawdę widzę efekty trzymania diety. To moje któreś tam podejście do schudnięcia, nigdy nie trzymałam się tak rygorystycznie zasad. No i oby tak dalej :)

A dziś wstałam z megaglutem i ochrypniętym gardłem ;) Pogoda beznadziejna, jak zwykle na weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko dzieki za cynk :) napewno poszukam jak bede na zakupach! a ta maizene to tez tam???bo ja tego nigdzie nie widzialam...

ide spac bo padnieta jestem,papapa ,do juterka

Asienko, mazeine kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia ale bede zwracala uwage w innych sklepach czy jest to oczywiscie dam namiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś wstałam z megaglutem i ochrypniętym gardłem :) Pogoda beznadziejna, jak zwykle na weekend...

oj to kuruj sie kochana kuruj, pogoda w polsce naprawde musi byc paskudna bo mi telewizja nawala i nie moge obejrzec poloni przy kawce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!! 

Podlaskie niebo płacze  :) Zimno...pochmurno...brzydko...głowa boli...

Kawa jakoś nie smakuje  ;) I choć na wadze spadkowo (jeszcze niestety nie doszłam do wagi z suwaczka) to pogoda nie nastraja optymistycznie.

Mari zdrówka życzę,ta pogoda działa na nas okropnie.

Grazzia,super wyniki widzę na suwaczku!!! Tak trzymaj!!!

Edytko,miłe slowa ,szczególnie ze strony bliskich strasznie motywują,wiem to po sobie.A jak schudniesz tyle ile zamierzasz to dopiero zaczną się sypać komplementy!!!

Mallinko,Tobie również miłego dnia życzę!!! I wszystkim tu zaglądającym życzę lepszej pogody i ubytków wagi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!

Podlaskie niebo płacze ;) Zimno...pochmurno...brzydko...głowa boli..

U mnie rownież pogoda z "lejących" /okolice Krakowa/.

Ale kawcia mnie obudziła i pobudziła...

Zmieniłam sygnaturkę na 3, pamiętam jak bardzo wypatrywałam Malinkę -faza III, zeby poczytać jak to jest w tej fazie. Teraz sama postaram się jakieś wieści przekazywac. Narazie jestem bbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzooooo ostrożna, zaczynam wprowadzać tak jak Malinka- powolutku......Dziś upiekę sobie chlebek żytni i tylko swój własny będę wcinać bez wspomagaczy...Waga narazie stoi....

Pozdrawiam cieplutko wszystkich.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim :)

za oknem pochmurnie i zimno, ale jak małżowinek wróci z pracy to jedziemy po zakupy :) poszukam w lidlu sera herceńskiego bo mi się tak pizza zamarzyła ;) Jeszcze się nie warzyłam ale myślę, że jest oki :)

Buziaki :*

Witam. wczoraj przeszukałam Lidla i nie znalazalam tego sera :) Obsługa jakas niemrawa, pokazala mi tylko gdzie WSZYSTKIE sery leżą ( jakbym tego nie wiedziała). Czy ten ser jest w Polskich Lidlach? Jesli tak, to Kobietki napiszceie gdzie go szukac? Na jakim dziale? Bo w Lidlach zazwyczaj asortyment jest taki sam, więc może po prostu ja go nie umialam znaleźć??

Pozdrowionka z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rownież pogoda z "lejących" /okolice Krakowa/.

Ale kawcia mnie obudziła i pobudziła...

Zmieniłam sygnaturkę na 3, pamiętam jak bardzo wypatrywałam Malinkę -faza III, zeby poczytać jak to jest w tej fazie. Teraz sama postaram się jakieś wieści przekazywac. Narazie jestem bbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzooooo ostrożna, zaczynam wprowadzać tak jak Malinka- powolutku......Dziś upiekę sobie chlebek żytni i tylko swój własny będę wcinać bez wspomagaczy...Waga narazie stoi....

Pozdrawiam cieplutko wszystkich.... :)

Basiu,cieszę się bardzo że osiągnęłaś wymarzoną wagę,czekamy na  relacje z 3 fazy,mam nadzieję że waga nie będzie rosła,trzymam za to kciuki.Pozdrowionka.

Witam. wczoraj przeszukałam Lidla i nie znalazalam tego sera ;) Obsługa jakas niemrawa, pokazala mi tylko gdzie WSZYSTKIE sery leżą ( jakbym tego nie wiedziała). Czy ten ser jest w Polskich Lidlach? Jesli tak, to Kobietki napiszceie gdzie go szukac? Na jakim dziale? Bo w Lidlach zazwyczaj asortyment jest taki sam, więc może po prostu ja go nie umialam znaleźć??

Pozdrowionka z rana.

Ja kupiłam ten ser w lidlu na dziale z serami,więc może przegapiłaś? O ile pamiętam to opakowanie jest zielonego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLO HALLO! 

Witam wszystkich i ogłaszam,że właśnie osiągnęłam w mojej wadze wynik dwucyfrowy ....hurra! :) :) :)

Od razu to zaznaczyłam na pasku i od razu do was piszę. Cieszycie sie razem ze mna , co ?

Inaczej tego nie jestem w stanie uczcić, bo chciałoby mi sie latac po ulicy i krzyczeć, ale sie nie da, no to w tym gronie świętuje, z wami-protalkami ! Po ponad tygodniowym postoju wagi, nareszcie ruszyło, pokonałam te nieszczęsne 3 cyferki i sa już dwie!Z tek okazji zapraszam wszystkie proteiniki i proteinków ( o ile jeszcze jakis z nami został!) na bal. W programie tańce, muzyka i pyszne menu : otręby, chudy nabiał, rybki, chude mięska, warzyw (dla niektórych!) i duuuużo wody ! Bawimy sie każdy u siebie, ale razem....ha,ha, ;)

No to dosyć żartów, a teraz poważnie, taki próg pokonany przez siebie samą to bardzo motywuje do dalszych starań. Zaraz biore sie za gotowanie jakiegoś obiadku i za...tapetowanie.. tak, właśnie na dzis zaplanowałm odświeżanie mieszkania i razem z synem juz szykujemy front robót. Dobrze, że za oknem szaro i ponuro to nie bedzie mi żal, że nie spedzam czasu inaczej... a poza tym to tez pomoże moim kilogramom, troche sie poruszam..

Miłego dnia dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wczoraj przeszukałam Lidla i nie znalazalam tego sera ;) Obsługa jakas niemrawa, pokazala mi tylko gdzie WSZYSTKIE sery leżą ( jakbym tego nie wiedziała). Czy ten ser jest w Polskich Lidlach? Jesli tak, to Kobietki napiszceie gdzie go szukac? Na jakim dziale? Bo w Lidlach zazwyczaj asortyment jest taki sam, więc może po prostu ja go nie umialam znaleźć??

Pozdrowionka z rana.

Wiesz ja od jakiegoś czasu także nie mogę na niego trafić może zaprzestali produkować go lub kiepsko schodził nie mam pojęcia ale zapytam w Lidlu "o co kaman z harcem"?! heh

Dobrze Ciebie te markotne Panie z Lidla skierowały trzeba go szukać w serach... :)

Kochana, poniżej wklejam link z fotką tego serka śmierdzielka :) :) :)

http://fastfoodeaters.blogspot.com/2009/01...harzer-kse.html

Buziaki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w czwartek byłam nad morzem i zakupiłam troszkę rybek rewelacja mmmm, łosoś, grenadier, węgorz i makrelka....niebo w gębie wszystko świeżutkie!!!

A i kupiłam kabanosa z łososia mmm pychotka polecam jak będziecie latem to pytajcie o to cudo!!! ;) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.