Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ja niestety tylko na chwilę, muszę wracać do pracy i nawet nie przeczytam waszych postów. Jednak musiałam tu wpaść, bo zrobiłam coś strasznego :grin: . Najadłam się dziś truskawek!!! I muszę to komuś powiedzieć, komuś, kto zrozumie mojego kaca moralnego.

Oparłam się pączkom, ptasiemu mleczku i wielu innym słodkościom a nie uchroniłam się przed truskawkami. Pierwszą zjadłam bezwiednie a następne to już niestety z pełna premedytacją.

Cóż, trzeba to będzie odpokutować!!

Od przyszłego tygodnia będę miała już dla Was więcej czasu. Jutro mam konkurs i jeszcze muszę go dopracować, a więc dobrej nocy i trzymajcie kciuki za moją słabą silną wolę :D

JAK MUS TO MUS a z truskawek masz u mnie rozgrzeszenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora.Widze ze nie sama mam ten problem ze spadkiem wagi.u mnie te durne ostatnie 2kg ktore od 4 tygodni nie moge z rzucic ;) nie wiem czy to juz organizm nie pozwala czy cos innego moze moje podjadanie?

-marudo powodzenia ztym wlasnym m4

-Dorotko tylko nie skacz litosci my tez mamy czesto dola.

-Witam nowe panie -Pysiek i ANIU77 powodzenia i oby do przodu z mniejsza waga.

-bogi slodzik do pieczenia i gotowania kupuje w kauflandzie i w proszku i w plynie jest

-aha mialam napisac o tym serku kupilam go jest bardzo smaczny,wyjasniam serek wiejski z Piatnicy w ksztalcie rozka nie jest granulowany i zawiera:0%tluszczu, 3,5g weglowodanow i 18,5 g bialka to mysle ze dobry dla nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yva tylko pogratulowac waga poleciala ze hoho powiedz kochana jak to zrobilas? ;)

Mogłabym o to samo spytać Ciebie. Też masz rewelacyjne wyniki.

Ja po prostu lubię mięsko, mięsożerny ssak jestem, a więc jadłam to co lubię, nie chodziłam głodna (niestety nie ćwiczyłam), a chudłam tak jakoś mimochodem. W ogóle nie czuję, że jestem na diecie i pierwszy raz w zyciu nie zastanawiam się, co zjem jak schudnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Polu jesteśmy dwie :-( Ja też dzisiaj podjadłam truskawek :D Ale one tak pięknie pachniały i uśmiechały się do mnie ;) Trzymam kciuki za Ciebie ,siebie i resztę Protalek,żeby nasza silna wola nie słabła :grin:

a ja to truskawek jeszcze nie jadlam... ale nie martwcie sie tymi truskawkami one nie maja tak duzo kcal tylko 35 na 100g :oops: lepsze to niz jakies ciacho z kremem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogody zazdroszczę,bo u mnie pogoda deszczowo-burzowa.Kebaba też zazdroszczę...kiedy ja będę mogła bez grzechu zjeść kebaba...chyba nigdy,bo przecież zestarzeję się na protalu ;)

Waga nie spada,ale pewnie spadnie w końcu.Mam taką nadzieję.

no fajnie bylo..a ten kebab byl boski.. :grin: zjesz kiedys na pewno!!!! sliweczko no co ty! napewno nie bedzie trwala ta dieta wiecznie :D ja tez mam nadzieje ze spadnie,trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wy przebrzydłe truskawkożercy i kebabożercy ! Do was piszę grzesznice.. ;) ..nie dość że jedzą i grzeszą to jeszcze piszą o tym ze szczegółami ......i wnerwiają mnie, która oparła sie dziś tylu pokusom....ale to chyba zasługa tego ostatniego spadku, to on podziałał na mnie mobilizująco i choc byłam dzis na ryneczku i choc truskawki też sie do mnie uśmiechały jak do ciebie Śliweczko to nie kupiłam ani sobie, ani swojemu dziecku (co prawda to już stary koń !) ... a co.. taka jestem macocha, i to w Dniu Dziecka.... 

Aniu 77 witaj w naszym gronie i trzymaj sie mocno zasad, swojego celu i ...nas , a sukces murowany ! :grin:

A serek homo 0 % kupuje w Carefourze produkcji Ostrowii, taki z szaro-niebieska etykietą, nie jest najsmaczniejszy, ale... Poczytaj nasze wcześniejsze posty, to dowiesz sie więcej : co i gdzie kupować. Dziewczyny bartdzo często pisaly tez o bogatej ofercie Lidla w nasze proto-produkty, ale ja jak poszłam u mnie, w moim mieście to byłam zawiedziona, w moim Lidlu nie jest ich wiele.Po woli uczę sie po co biec do którego marketu, dobrze że mam ich wokół do wyboru......

Aha i jeszcze słówko do "postojowych" koleżanek-protalek. Waga postoi, postoi i w końcu ruszy,jak u mnie................po burzy zawsze jest słońce, spoób Bagusi, żeby na poprawę humoru poprzymierzać jakieś stare ciuchy i zobaczxyć że znów pasuja - jest super ! Dzieki kochana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki a w szczególności nasze nowe koleżanki.Leżę już od godziny i myślę,aż już od tego natłoku myśli głowa mnie rozbolała ;) W końcu jestem blondynką i to może być szkodliwe :grin: Postanowiłam wypić z Wami kawkę.Kończy się @ a 2 kg dalej do przodu.Kiedyś Maruda podpowiedziała mi,że jej mama(jest też w 3 fazie) czasem robi sobie zamiast 1 to 2 dni proteinowe w tygodniu i ja tak właśnie zamierzam.Już dzisiaj i jutro,napiszę póżniej czy poskutkowało.Miłego dnia3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane,

ja drugi dzien na warzywkach ale powiem szczerze ze tych warzywek to prawie wogole nie jadlam wczoraj,

jak to sie mozna przyzwyczaic do proteinek ;)

malinko trzymaj sie i jezeli dobrze sie czujesz to pewnie strzel sobie 2 dni proteinek zamiast jednego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie ranne ptaszki i te śpiochy oczywiście też!!;) dziekuje za odpowiedz dotyczaca GLUKOZY, dzisiaj wybiore sie do centrum miasta to wpadne do kauflandu , wiec zrobie sobie zakupy. Macie racje ze przymiarka ciuchów do ktorych sie nie wchodziło a teraz sa OK poprawia nastrój pomimo stojacej wagi:). Zycze miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.