Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Czeremcho :grin: no to Śliweczko masz fajnie :D moja sis jest szczupła i nigdy nie musiała się odchudzać ,taka to sprawiedliwość :-( Zaraz ruszam przygotować sobie obiadek,dzisiaj cycki kurzęce i do tego sos jogurtowy z ziołami(tzatziki),bardzo tak lubię.Pozdrawiam3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Moja siostra nie jest taka gruba  :oops: jak ja,ale parę kilo ma za wiele  ;) No fajnie mam,fajnie  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Witam wszystkie nowe Protalki!!! Razem raźniej gubi się kiloski :grin:

Marudo gratuluję zakupu mieszkania!!!! (chyba nie zapeszę!!) Pamiętam jak to fajnie wprowadzić się do siebie!

DZIĘKUJE!!!! Cieszę się tak trochę na zapas...

Ale kiedyś w końcu musi się udać, więc może tym razem

<buja w obłokach>

Czeremcho witaj :D - tak to jest jak się widzi efekty u najbliższej

rodzinny - to ciężko się pochamować przed dietowaniem ;)

U mnie też mama, siostra - a ja na końcu dołączyłam..

Taki niedowiarek ze mnie, że musiałam najpierw zobaczyć żeby uwierzyć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeremcho witaj :oops: - tak to jest jak się widzi efekty u najbliższej

rodzinny - to ciężko się pochamować przed dietowaniem :grin:

U mnie też mama, siostra - a ja na końcu dołączyłam..

Taki niedowiarek ze mnie, że musiałam najpierw zobaczyć żeby uwierzyć!!

Witam Maruda.No masz racje ze lepiej się dietowac jak rodzinka się dietuje ;) ,a moja sis (Śliweczka)to juz jest znawcą tej diety,więc jak zobaczyłam efekty to mnie zmobilizowało :D i jest nas tyle protalowiczek że to dodaje siły do działania :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAGI kochana ,,dołączały hurtowo''to tak troszkę złośliwie brzmi,a to do Ciebie nie podobne,może dużo dziewczyn czyta (popatrz ile osób zawsze czyta ) i nie piszą.Ja tak robię uwielbiam Was czytać,a udzielam się mało,bo wydaje mi się że nie mam o czym pisać,nie chcę was zanudzać moim marudzeniem a i boję się żebyście się nie pozarażały moim złym humorem (ten mnie ostatnio nie opuszcza)a wasze posty są przeważnie pełne radości i optynizmu i tak trzymajcie to nas(tylko czytających) podnosi na duchu.Buziaczki.

Oliwio oczywiscie nie mialam na mysli zadnej zlosciwosci, a napisalam ze dolaczaly hurtowo bo byl taki moment ze codziennie po kilka osob przychodzilo- jesli zabrzmialo zlosliwie, to po prostu niefortunny dobor slow. Chodzilo mi bardziej o to, ze jak juz ktos przychodzi to sie z taka osoba tworzy wiez, bo na forum walczymy razem i sie wspieramy, a chyba wszyscy wiedza jak nasze otoczenie zewnetrzne reagowalo na to ze przeszlysmy na diete- poblazliwie kiwali glowami i najnormalnie w swiecie nie wierzyli w nas- a to tu na forum znalazlysmy wsparcie ktorego szukalysmy. Do czego zmierzam to to, ze jak ktos nowy przyjdzie i troche sie z nim zaznajomimy to tak przykro jest jak znikaja i nie wiadomo co sie z nimi dzieje, kiedy sie czlowiek napocil piszac motywujace posty i odpowiadal na te same podstawowe pytania w kolko i w kolko. Ja to forum troche jak rodzine traktuje ;) I chyba nawet kiedy skoncze diete to tu bede nadal siedziec.

Takze glowa do gory i nie smutkaj, my tu jestemy zeby pomoc i jak trzeba to wylewaj gorzkie zale do woli :grin:

Pozdrowka i buzki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Bagi w 100%. Człowiek szybko się przyzwyczaja a tym bardziej, ze mamy d siebie tyle wsparcia....a to bardzo pomaga.

Czeremcho witaj! Tylko już nie kuś siostry na paluszki i krakersy hi hi hi - żartuję. Ale wcale ie masz aż tyle kilosków do zgubienia - mniej niż ja! He he he.

Pozdrawiam. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czeremcho ;) Ależ masz piękny nick! :grin:

Zazdroszczę Wam tych Lidlów i innych z "protalowym" zaopatrzeniem w pobliżu, bo ja mam tu tylko Reala i Piotra i Pawła. Albo ja źle szukam,albo serków homo light brak :/ Ponieważ mam wielką ochotę na placuszki otrębowe,to kupiłam serek homo:

białko - 8,2

węglowodany - 4,5

tłuszcz - 5,5 :/

No i teraz się zastanawiam, czy nie lepiej zamiast niego dać chudszy jogurt? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czeremcho ;) Ależ masz piękny nick! :grin:

Zazdroszczę Wam tych Lidlów i innych z "protalowym" zaopatrzeniem w pobliżu, bo ja mam tu tylko Reala i Piotra i Pawła. Albo ja źle szukam,albo serków homo light brak :/ Ponieważ mam wielką ochotę na placuszki otrębowe,to kupiłam serek homo:

białko - 8,2

węglowodany - 4,5

tłuszcz - 5,5 :/

No i teraz się zastanawiam, czy nie lepiej zamiast niego dać chudszy jogurt? Jak myślicie?

Wiesz co Pysiek, ja nie wiem jak ze składem, ale podobną konsystencję do serków mają jogurty naturalne typu greckiego. Są bardzo gęste, przypominają serek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Pysiek, ja nie wiem jak ze składem, ale podobną konsystencję do serków mają jogurty naturalne typu greckiego. Są bardzo gęste, przypominają serek.

Pozdrawiam

Ja robiłam te placki, ze zwykłym jogurtem naturalnym i też wyszły pyszne; z serkiem homo 0% też dobre ;) Ostatnio dodałam trochę proszku do pieczenia, wyszły bardziej pulchne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czeremcho ;) Ależ masz piękny nick! :grin:

Zazdroszczę Wam tych Lidlów i innych z "protalowym" zaopatrzeniem w pobliżu, bo ja mam tu tylko Reala i Piotra i Pawła. Albo ja źle szukam,albo serków homo light brak :/ Ponieważ mam wielką ochotę na placuszki otrębowe,to kupiłam serek homo:

białko - 8,2

węglowodany - 4,5

tłuszcz - 5,5 :/

No i teraz się zastanawiam, czy nie lepiej zamiast niego dać chudszy jogurt? Jak myślicie?

moim skromnym zdaniem to ten serek moze byc bo ma mniej weglowodanow a tluszcz mozemy do 5% wiec te 0,5% dodatkowo to pryszcz

wiec rob placuszki i na zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.