Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No nic innego,tylko dozwolone!

Ale po tych ostatnich pierogach to CIĘŻKO jak cholerka ;)

lo matko ale bym zjadla pierogowwwwwwwww :grin: az mi slinka leci mniam, mniam

ile my kobitki musimy sie wycierpiec by jako tako wygladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu chyba nie bylas za ostra hehe !!!!! :-(

lo matko ale bym zjadla pierogowwwwwwwww :grin: az mi slinka leci mniam, mniam

ile my kobitki musimy sie wycierpiec by jako tako wygladac :D

To czy Pola jest ostra przy sprawdzaniu sprawdzianów zależy pewnie od tego czy waga spadła czy nie,bo wtedy albo jest humor i łagodność,albo wściekłość i ostrość w ocenianiu  ;)

Musimy cierpieć,musimy,same sobie na to zasłużyłyśmy,przez tyle lat jadłyśmy bez ograniczeń to dobrze nam teraz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin,ja tam nie wierzę w mądrości ludowe :) U mnie od dnia poznania mojego przyszłego męża do ślubu minęło 7 lat,a wciąż jesteśmy małżeństwem :-( i jeszcze długo będziemy (mam nadzieję ;) )

Tak patrzę dziewczyny że Wy w pracy zamiast pracować to na forum siedzicie...no ładnie załatwił Was ten Dukan :D

Praca-pracą, nie zając nie ucieknie :oops: . A poza tym chwila wytchnienia w miłym gronie dziala efektywnie na mózg a co za tym idzie na wykonaywanie obowiązkow słuzbowych :) Hehehe... ale zaswieciłam co??

Oliwio- Wszystkiego co najlepsze, najtrwalsze i jedyne w swoim rodzaju, zdrowia i spelnienia marzeń i wielu wielu sukcesów Ci zyczę :grin: A o 12.00 na serniczek wpadne napewno, bo juz mi ślinka cieknie.

Czeremcha- ja wiecznie jestem głodna i wiecznie żalę się z tego powodu, ale pędzę do przodu ( wiecznie ruszając szczęką) i jestem pewna że Ty rowniez dasz radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w środę zimną i pochmurną! Ale chociaż na forum jest ciepło i słoneczko świeci. Dziewczyny u mnie lekko waga poszła w dół mimo, że jestem przed @ - u mnie tak jest od początku diety, że najwięcej chudnę przed @ i nie rozumiem tego....ale zobaczymy jak będzie jutro.

Oliwio:

Życzenia już Ci na pewno składali

twarz Twoja była uśmiechnięta

ale jest jeszcze jedna osoba,

która o Tobie pamięta

Ona właśnie Tobie życzy

wiele szczęścia i słodyczy

wiele wspomnień, miłych wrażeń

i spełnienia wszystkich marzeń.

A na ciacho też wpadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURA!!!

Ale wywróżyłaś!!! Po dłuuuugim zastoju o 0,300 dkg mniej :oops:

Mimo, że ostatnimi czasy objadam się żelkami.. w czasie warzywek

- może wkrótce mi się przejedzą bo są twarde i już szczęka mnie

boli od ich rzucia :grin:

Witaj balbinaka38 - zanim człowiek przeczyta co żeście wieczorkiem

napisały to trochę czasu mija.. To może dlatego jeszcze rano tak tu

cichutko. Wszystkie się dopiero budzimy ;)

A ja dzisiaj mam 3 rocznicę :-( mojego związku HIHIHI... pewno obejdzie

się bez niespodzianek, ale i tak długo ze sobą wytrzymaliśmy. Chociaż

Wy tam pewno mamcie lepsze 'staże' :D ale ten jest MÓJ!!!

Miłego dnia dziewczynki i chłopaczki

Gratulacje i dalszych 10 X po 3 lata !

Buziaczki z okazji spadku wagi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z samego rana :grin:

Ja już w pracy, po śniadaniu i kawę czarną popijam, i zastanawiam się co by tu zrobić, żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce ;)

Pytanie mam, czy Wy gotujecie sobie zupy? Jakoś mi brakuje ostatnio, a nie mam za bardzo pomysłu. Robiłam raz: rosół z piersi i udek z kurczaka bez skóry, po ugotowaniu rozdrobniłam mięso i dodałam przyprawę do flaków i pokrojona w kostkę marchewkę. Dobra i jadłam nawet w fazie samych białek. Jeszcze barszcz czerwony i chyba nic innego w fazie białkowej nie wymyślę, czy się mylę ?

W fazie z warzywami, to pewnie jakąś jarzynówkę, chłodnik może być ... echhhh, zjadłabym krupniku :D

A, i jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że mam na sobie spodnie, które już dość długo nie widziały światła dziennego :-(

Miłego dnia życzę !

Ja w sobotę ugotowałam chudą pręgę wołowa z włoszczyzna, mięsko jadłam przez dwa dni z sosem chrzanowym a na wywarze zrobiłam sobie lane kluski z 2 jajek i 3 łyżeczek mąki kukurydzianej, było pych i jadłam razem z synem dwa dni. Oczywiście jak podgotowałam tę wołowinę i ja ostudziłam, to zebrałam ten niewielki tłuszczyk co sie zebrał na tym wywarze, tak na wszelki wypadek.

Cżęsto w fazie warzywnej robie sobie barszczyk czerwony na wywarze z piersi albo nóżki od kurczaka.. ja tez lubie zupy i u mnie w domu też wszyscy chętnie jedzą zupki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,czy wy też na początku miałyście taki wilczy apetyt? ;) Bo ja jem i jem a wciąż jestem głodzieńka :D muszę szybciutko wypic kawusię i zrobic owsiankę bo burczy mi w bzruchu hehe :grin:

Witaj Czeremcho w naszym gronie !

Miło mi ze jesteś z nami, jak widzisz wszyscy są tu dla siebie mili i służą sobie wsparciem nawzajem, a szczególnie twoja znajoma Sliweczka-guru więc mam nadzieje że będzie ci z nami dobrze i co najważniejsze wagowo..skutecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.