Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dziewczyny(zdaje się ,że nas 2 panowie opuścili na dobre) i przyłączam się do życzeń Oliwko wszystkiego dobrego ,a tobie Marudo,jeszcze wielu szczęśliwych lat we dwoje ;) Tak jak obiecałam sobie dziś 2 dzień białkowy i się do jutra nie ważę,a pokusy dookoła,ale dzielnie się trzymam.Na jutro kupiłam już kapustę ,kalafiorka i coś wyczaruję w dużej ilości :D Zaraz muszę z pieskiem na spacerek,bo rozpiera go energia,w odróżnieniu od pani :grin: (po nocce,2 godziny snu,ale i tak nieżle).Miłego dnia Wszystkim3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13978-1244019753_thumb.jpg

post-13978-1244019721_thumb.jpg

Dziewczynki jesteście kochane,bardzo Wam wszystkim dziękuję za życzenia,pierwszy raz w życiu mam ich aż tyle.Serniczkiem częstujcie się do woli,gwarantuję że po nim nie przytyjecie.

Przez wzgląd na Balbinę podaję pół godziny szybciej,(może całego nie zje,zanim zejdą się goście)a kawkę zaparzymy sobie świeżą bo ta wystygnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jem i jem że niedługo wrąbie całą lodówkę! :grin:

Pewnie jestem głodna bo nie moge się obrzerac kotletami sojowymi ;)

Ale mam nadzieje że to tylko pierwsze dni takie będą.

Dzięki Balbinko,przynajmniej nie ja jedna :D

Ja tez na początku dużo jadłam i często musiałam latać do sklepu żeby uzupełniać zapasy protalowego żrełka, żeby jak mnie najdzie głód to nie zkjeść czegoś zakazanego... a mój budżet na tym cierpi... droga ta dietka troche, te mięska, te wędzone rybki, te zwykłe ryby - tez nie tanie... ale cóz czego sie nie robi dla zrowia.. :-( i wyglądu .. oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13978-1244019753_thumb.jpg

post-13978-1244019721_thumb.jpg

Dziewczynki jesteście kochane,bardzo Wam wszystkim dziękuję za życzenia,pierwszy raz w życiu mam ich aż tyle.Serniczkiem częstujcie się do woli,gwarantuję że po nim nie przytyjecie.

Przez wzgląd na Balbinę podaję pół godziny szybciej,(może całego nie zje,zanim zejdą się goście)a kawkę zaparzymy sobie świeżą bo ta wystygnie.

Dziekuje ..mniam..mniam, jaka pyszna kawka z pianką, a serniczek palce lizac taki pyszny, awam jak smakował dziewczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chudnę rodzinnie, moja córcia też się odchudza, ale jakoś nie chce się do nas zapisać, więc nie zmuszam jej ;) . Zresztą jest bardzo zajęta. Nie wiem jednak, czy nie będzie musiała zrezygnować, bo ma straszliwe kłopoty z WC i hemoroidy i w jej przypadku nic nie skutkuje.

Witaj Pola i inne Protalki również!!!!

Ja w sprawie wc :grin:

Mogę polecić herbatę, którą ja używam w razie problemów i po kilku godzinkach biegnę do toalety. Kupuję ją w Herbapolu, a nazywa się LAXANTIA TEA 2. Jest niedroga i dla mnie skuteczne.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję...taki piękny to mi jeszcze nigdy nie wyszedł.. ;)

No to teraz przy kawce czas na plotki.

Dieta do tanich nie należy,ale obiadki dla całej rodziny też tanie nie są,tylko jak się kupuje dla jednej osoby to dopiero widać ceny.

Śliweczko moja waga 0,300 ale przez 3 dni to razem 900 a to już ładnie,tylko przedtem niewyrażnie napisałam.

Głodna to ja teraz też jestem jem jem i jem,nie wiem co się dzieje.

Co się tyczy Panów to faktycznie cisza a szkoda bo lenoxowi takt fajnie szło,więc jestem ciekawa,może do tej pory zgubił następne 10 kg.

No i oczywiście brakuje wypowiedzi Margot a i Bogi się mało odzywa.

Dobra ale się rozgadałam,nie dopuszczam was do głosu.

Teraz Wasza kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pola i inne Protalki również!!!!

Ja w sprawie wc :D

Mogę polecić herbatę, którą ja używam w razie problemów i po kilku godzinkach biegnę do toalety. Kupuję ją w Herbapolu, a nazywa się LAXANTIA TEA 2. Jest niedroga i dla mnie skuteczne.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURA!!!

Ale wywróżyłaś!!! Po dłuuuugim zastoju o 0,300 dkg mniej :)

Mimo, że ostatnimi czasy objadam się żelkami.. w czasie warzywek

- może wkrótce mi się przejedzą bo są twarde i już szczęka mnie

boli od ich rzucia ;)

A ja dzisiaj mam 3 rocznicę :oops: mojego związku HIHIHI... pewno obejdzie

się bez niespodzianek, ale i tak długo ze sobą wytrzymaliśmy. Chociaż

Wy tam pewno mamcie lepsze 'staże' :grin: ale ten jest MÓJ!!!

Miłego dnia dziewczynki i chłopaczki

Marudko, gratuluję zarówno spadku wagi jak i związku!! :D

Pozdrawiam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy Pola jest ostra przy sprawdzaniu sprawdzianów zależy pewnie od tego czy waga spadła czy nie,bo wtedy albo jest humor i łagodność,albo wściekłość i ostrość w ocenianiu  ;)

Nic z tych rzeczy Śliweczko, jest system oceniania, skala i zasada 'zawsze na korzyść ucznia', i tego się będę trzymać!!! :D Nigdy nie daję odczuć w jakim jestem humorze, no chyba, że coś mnie boli to raczej trudno wtedy żartować. Po 30 latach w zawodzie, wciąż mi się chce i lubię to co robię. A jak kogoś nie lubię, to tym bardziej uważam, żeby nie zrobić mu krzywdy.

Pozdrowionka!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj, naj Oliwio, i zdówka dla dziecinki. ;)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.