Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Buuuuuuuuuuuuuuuuu nie lubię 3 fazy........co bym nie zjadła nowego to waga w górę ciach... Malinko jak ty to robisz???Czyżbym musiała zostać na 2 do końca życia??!!!

Okropnie się czuję i mam doła dołasińskiego łęeeeeeeeeeee

A wam to zdrówka życzę i idę se coby nie psuć innym humoru, po czwartku protalowym jak mi dół popuści to dam znać co z tą 3 fazą...

Nie płacz Basiu i nie martw sie na zapas, a przede wszystkim nie strasz ;) nas bo nam spada motywacja....że tyle wyrzeczeń a potem znowu w górę...

Dziewczyny maja racje i w książce tez było napisane, że organizm sie po woli u s t a b i l i z u j e, na pewno... z reszta nie bez powodu masz login : Dam Radę.... no to dasz radę.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w centralnej Polsce jesiennie i buro za oknem, leje, wieje i zimno... tak pogoda co to wiecie tylko coś słodkiego, kocyk i dobra książka poprawi nastrój... i jak tu wytrwać w diecie...trudno będzie. ;)

Albo wiem - najlepiej zająć głowę i ręce jakąś intensywna pracą : porządki w szafach, wyszorować piekarnik albo posprzątać piwnicę.... albo kino.... coś muszę wymyslec, bo jak nie to polegnę w tej nierównej walce ze słodyczami i jesiennym widokiem za oknem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLIWIO !!!……………

W dniu Twoich urodzin, składam Ci życzenia: aby się spełniły wszystkie Twe marzenia, które są dla Ciebie jak słońce dla świata. Niech szczęśliwie płyną Twe kolejne lata.

…………… ..() ----- () ----- ()

…………….. || -— --|| —-- ||

………… .{*~*~*~*~*~*~*}

………@@@@@@@@@@@@@

…… { ~*~*~*~*~*~*~*~*~*}

… . @@@@@@@@@@@@@@@

… .{*~*~*~* ~~** ~*~*~ *~*}

…{ *~*Wszystko najlepszego!~*~}

…{ ~*~*~*~*..******..*~*~*~*}

…@@@@@@@@@@@@@@@@@

……………… … )---------(

………… ____ ,-----------, ___

100 LAT!!!!!!!! :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie życzenia.

Balbinko pogaduchy się udały.

Córcia albo raczej jej żołądek co godzinę przypominają sobie o chorobie,i jest wielki płacz,po 10 minutach przechodzi i jest spokój na następną godzinę.Może już będzie lepiej.Pozdrawiam wszystkich,pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam sobie wprowadzić do sygnatury podpis kolorowy, fikuśny z glitery.pl i coś pochrzaniłam bo nie wyszło...buuu... jak to zrobić ;) :

Nie pamiętam dokładnie ale musisz chyba w zmianie sygnaturki kliknąc na dodaj zdjęcie i tam wkleic swój link,ale nie jestem pewna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki ja również dołączam się do życzonek dla Oliwki - spełnienia marzeń :-(

witam również nowe protalowiczki ja ostatnio mała sie udzielam bo niestety jestem zawalona robota ;) i mam mało czasu a w domu bobasinski czeka zabiera mi wiekszośc czasu ale czytam regularnie wszystko i kawke z wami popijam zawsze jest pyszna .Mam pytanie czy ktoras ma moze problemy z brzuszkiem bo niestety uda mi chudna a brzuch po ciazy pozosał nie dokonca taki jak bym chciała i nie wiem co tu zrobic ? moze ktoś to zna rozwiazanie ?

Balbinko gratuluje wyników na paseczku są rewelacyjne :oops: :grin: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki ja również dołączam się do życzonek dla Oliwki - spełnienia marzeń :oops:

witam również nowe protalowiczki ja ostatnio mała sie udzielam bo niestety jestem zawalona robota :grin: i mam mało czasu a w domu bobasinski czeka zabiera mi wiekszośc czasu ale czytam regularnie wszystko i kawke z wami popijam zawsze jest pyszna .Mam pytanie czy ktoras ma moze problemy z brzuszkiem bo niestety uda mi chudna a brzuch po ciazy pozosał nie dokonca taki jak bym chciała i nie wiem co tu zrobic ? moze ktoś to zna rozwiazanie ?

Balbinko gratuluje wyników na paseczku są rewelacyjne :) :D :-( .

O tak,ja też mam problem z brzuchem.Po czterech ciążach pozostał wielki i teraz jak chudnę to wisi zamiast znikać.Kurcze ,tak bym chciała żeby go nie było  :) ,ale chyba się nie da.Tylko operacja pewnie by mnie ratowała.No trudno,jakoś to przeżyję  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam sobie wprowadzić do sygnatury podpis kolorowy, fikuśny z glitery.pl i coś pochrzaniłam bo nie wyszło...buuu... jak to zrobić :grin: :

maragrete teraz odkrylam blad bo tam pod paskiem z waga masz wpisany adres glitery.pl tylko zauwaz ze on tez musi sie konczyc url tak samo jak na poczatku masz a tobie zjadlo koncowke przynajmiej tak sie wyswietla (sory jezeli nie jasno to wytlumaczylam ale lepiej nie umiem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny DZIĘKI OGROMNIASTE WSZYSTKIM za podtrzymanie mnie na duchu. Kuknęłam sobie tylko na momencik i micha mi się uśmiechnęła od czytania waszych postów..........muuuuuuuuuuuuusi być lepiej,.............macie rację................a jak

n ie .......to wracam do 2 fazy i tyle......

Ale jeszcze raz dziękuję wszystkim za slowa otuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.