Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Proteinki.

Pojadlam ja swoja zebre oj pojadłam, a co...cała opchnęłam i pyszna była bardzo. Ale zanim ja polknęłam zrobilam zdjecie i wstawiam. Przepraszam, że talerz taki usmarkany i nierowno odkrojony kawalek, ale jak czlowiek głodny to niedokladny i rece sie trzęsa ;)

post-14712-1244142532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalki! jak mnie tu długo nie było to się w głowie nie mieści! Samo nowe nicki tu widzę, co oznacza że jest nas znowu więcej! Pozdrawiam więc wszystkie nowe protalowiczki i życzę samych sukcesów.

Cos mi się wydaje, że jednak więcej nie schudnę. I trochę mnie to podłamało.... narazie wciąż stosuję się do diety, ale jak tak dalej będzie to chyba odpuszczę sobie i przejde na 3 fazę. Już nawet nie wiem co jeść, bo na nic już patrzeć nie mogę! Nic mi już nie smakuje tylko serek z kawą, słodzikiem i otrębami wcinam a i już tego po mału mi się nie chce.

Wagi nie sprawdzałam (przyznam że się boję) a czuję sie niestety grubsza i nie wiem czemu, taka spuchnięta', wiecznie przejedzona. Okropne. Może piłam za mało wody, teraz staram się nadrobić.

mam nadzieję że jednak uda się jeszcze chociaż trochę schudnąć....

Witaj Maho!!! Gdzie byłaś jak Cię nie było  ;) Trzymaj dietkę dalej,a schudniesz napewno.Piszesz że jedzenie Ci się znudziło,a tyle przepisów na ciekawe potrawy wstawiamy...Mam nadzieję że jeszcze powalczysz...Pozdrowionka

Śliweczka tą marchewka to zwaliłaś mnie z nóg, natychmiast humor mi się poprawił :oops:

Mam do was pytanie kochane o tą mąkę kukurydzianą. Tak mi już dziś zaczęło odbijać na punkcie słodyczy, że chyba jutro upiekę coś w rodzaju biszkopcika, tylko czy do posłodzenia można dać fruktozy? Kompletnie nie znam się na tych różnych "cukrach" a nie chciałabym zaszkodzić mojej diecie. I jeszcze, ile można go zjeść by nie zgrzeszyć zbytnio?

Cieszę się  bardzo że mogłam się przyczynić do poprawy humoru  :)  

Fruktozy nie radzę używać ,bo to cukier z owoców,a owoce są nam zakazane.Co do ilości biszkoptu którą można zjeść to nie wiem,ja jem aż zaspokoję głód słodyczowy  :grin:

Cześć Proteinki.

Pojadlam ja swoja zebre oj pojadłam, a co...cała opchnęłam i pyszna była bardzo. Ale zanim ja polknęłam zrobilam zdjecie i wstawiam. Przepraszam, że talerz taki usmarkany i nierowno odkrojony kawalek, ale jak czlowiek głodny to niedokladny i rece sie trzęsa :-(

post-14712-1244142532_thumb.jpg

No śliczna ta Twoja zeberka!!! Smaka mi narobiłaś tym zdjęciem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski :)

boze o czym wy tu piszecie... :grin: jakies herbatki na popedy..marchewki... hehehhehheheh :D dzieki za cynk ;) jak bede starsza to moze sie przyda :oops:

ale sliczna zeberka! wyglada jak ciasto zebra...tylko mniej kaloryczne hahha juggin fajnie ci wyszlo :-(

u mnie bez rewelacji,waga prawie taka jak zawsze..no moze 20dag do przodu ale to nie koniec swiata

buzki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przepisami to jest różnie... w sumie jak sie chodzi do szkoły to ledwo jest czas placki sobie zrobić na następny dzień heh

pomyślę nad czymś w ten weekend, ale do fazy z warzywami daleko więc pewnie nic twórczego nie wymyślę hehe

dzięki za słowa wsparcia!!!! Nie było mnie bo raczej nie miałam czasu na czytanie czy odpisywanie. po za tym standardowo już problemy z internetem. A w szkole urwanie głowy D: poprostu żyć nam nie dają, ale możliwe że to już ostatnie takie dni, a potem spokój - na to liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż przyniósł do domu kosz truskawek, zeżarłam chyba z kilogram, aż mnie brzuch boli ... no nie mogłam się powstrzymać, nie mogłam ;) Trudno, zjadłam; tłumaczę sobie, że lepiej kilo truskawek, jak czekolady :grin:

Padłam, gdy zobaczyłam zeberkę; zrobię sobie na poniedziałek, mam urodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż przyniósł do domu kosz truskawek, zeżarłam chyba z kilogram, aż mnie brzuch boli ... no nie mogłam się powstrzymać, nie mogłam ;) Trudno, zjadłam; tłumaczę sobie, że lepiej kilo truskawek, jak czekolady :grin:

Padłam, gdy zobaczyłam zeberkę; zrobię sobie na poniedziałek, mam urodziny :D

Truskaweczki zjadłaś...ten grzeszek chyba czeka każdą z nas,bo truskawki tak pięknie pachną,trudno im się oprzeć  :-(

Zeberka nie tylko piękna ale i smaczna,prawda Juggin???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż przyniósł do domu kosz truskawek, zeżarłam chyba z kilogram, aż mnie brzuch boli ... no nie mogłam się powstrzymać, nie mogłam :grin: Trudno, zjadłam; tłumaczę sobie, że lepiej kilo truskawek, jak czekolady :D

Padłam, gdy zobaczyłam zeberkę; zrobię sobie na poniedziałek, mam urodziny :-(

powiadasz ze az kilogram hmmm a co tam na zdrowie :oops: idz kochana jutro na dluzszy spacerek i po klopocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.