Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Moja waga spadła nawet o 90 dag poniżej tej z suwaczka!!!!!!!!!!!!!!!! 

Ale się cieszę że już nie muszę gubić tych chole...ych kilosów nagromadzonych po komunii!!!!!!!!!

post-7037-1244186007_thumb.gif   post-7037-1244186007_thumb.gif post-7037-1244186007_thumb.gif 

Suwaczek oczywiście poprawiony  ;)

Z okazji tego spadku (czekałam na to tak długo  :D )stawiam wszystkim winko,wirtualne winko...takie jest dozwolone!!!!!

post-7037-1244186569_thumb.jpg

Wypijcie za mój sukces!!!! A ja wypiję też za Was!!!

Mam słabą głowę, ale za Twój sukces Śliweczko, chętnie się ubrzdęgolę! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez slyszalam o lewatywie i powiem wam ze same dobre rzeczy wiec kto wie moze i ja sie skusze ? ale poki co problemow z wc tak duzych nie mam ;)

no ja też nie mam większych problemów, ale o te złogi mi chodzi, po co to cholerstwo w sobie nosić.

Muszę jeszcze tylko poszukać o lewatywie z czosnku, ona świetnie wybija robaki. Po co mam się faszerować chemikaliami, skoro są naturalne środki, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko moja laseczko tak sie ciesze od razu mi sie geba usmiechnela tak jak bym to byla ja i zgubila te kiloski ;)

wierzylam w ciebie od poczatku i tak trzymaj a winko to jak najbardziej dozwolone szczegolnie w takim dniu DUZA BUZKA !!!!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie mam większych problemów, ale o te złogi mi chodzi, po co to cholerstwo w sobie nosić.

Muszę jeszcze tylko poszukać o lewatywie z czosnku, ona świetnie wybija robaki. Po co mam się faszerować chemikaliami, skoro są naturalne środki, prawda?

SWieta prawda jak poczytam cos wiecej na ten temat to moze pogonie te cho....ne robaki a co .............niech ida precz! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWieta prawda jak poczytam cos wiecej na ten temat to moze pogonie te cho....ne robaki a co .............niech ida precz! ;)

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki,gdzie Wy rodzicie że lewatywy przed porodem Wam robią ? :-(

Ja też kiedyś ,19 lat temu miałam robioną lewatywę przed porodem,ale na tym koniec.Czasy się zmieniły i przy następnych trzech porodach nikt mnie w ten sposób nie "przeczyszczał".Zdziwiłam się bardzo ...No chyba że też rodziłyście w "dawnych" czasach  :)

Sliweczko kochana, rodzilam w 2006, wiec nie tak dawno  :D

Wiem że lewatywa jest bardzo skuteczna,usuwa wszystkie stare złogi w jelitach.Warto co jakiś czas sobie zafundować lewatywkę  :grin:

Hhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Moja waga spadła nawet o 90 dag poniżej tej z suwaczka!!!!!!!!!!!!!!!! 

GRATULUJE !!!!!

Ale się cieszę że już nie muszę gubić tych chole...ych kilosów nagromadzonych po komunii!!!!!!!!!

post-7037-1244186007_thumb.gif   post-7037-1244186007_thumb.gif post-7037-1244186007_thumb.gif 

Suwaczek oczywiście poprawiony  ;)

Z okazji tego spadku (czekałam na to tak długo  :oops: )stawiam wszystkim winko,wirtualne winko...takie jest dozwolone!!!!!

post-7037-1244186569_thumb.jpg

Wypijcie za mój sukces!!!! A ja wypiję też za Was!!!

no ja też nie mam większych problemów, ale o te złogi mi chodzi, po co to cholerstwo w sobie nosić.

Muszę jeszcze tylko poszukać o lewatywie z czosnku, ona świetnie wybija robaki. Po co mam się faszerować chemikaliami, skoro są naturalne środki, prawda?

Pola, masz swieta racje i w zwiazku z tym sama tez chyba sie zaopatrze w to ustrojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane

Pamiętacie post drugiego pana,który się u nas wypowiadał?Pisał o gorzkiej soli do kupienia w aptece torebka na dwa razy 1,5 zł.przetestowałam działa,kto ma opory przed lewatywą może spróbować.U mnie zadziałała w 4 godz.po wypiciu,i 3 razy byłam na posiedzeniu,i wyczyściła też dokładnie,wchodzę w szczegóły by wiedzieć jak działa wrazie gdyby ktoś planował jakieś wyjście.

Wracając do pietruszki,śmiejąc się że każda mężatka powie,miałam na myśli nie brak popędu tylko przyśpieszenie orgazmu,a na sikanie znaszłam taki przepis;

0,5 g naci zalać 1 litrem wody,przykryć na 15 minut.Pić 3 filiżanki dziennie.

Oprucz popędu ma jeszcze regulować okres i w te dni zmniejszać ból

.Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam dwa komplety na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=634344797

i drugi http://allegro.pl/item628410380_wlewnik_term ofor_lewatywa_3l_esmarcha_irygator.html

Niedługo mam urlop, zadbam o swoje 'wnętrze' :grin: :D

Ale jesteś szybka.. a u mnie w aptece nie było tych wielokrotnego użytku

to kupiłam taki jednorazowy za 5,80 - z gotowym roztworem.

Trzeba będzie wypróbować...

Choć przkonałyście mnie w 100% procętach - to obawy i tak pozostały.

No cóż - 'najtrudniejszy pierwszy krok'... ;)

oliwi3aMi to by się na ten ból przydało - bo pierwszy dzień to tragedia i ratuję

się kompresem (o ile trafia się w domu.. gorzej jak w tygodniu gdy do

pracy gonią), ale to może niekoniecznie zdrowe, choć mi pomaga...

Za niedługo dzięki Wam wiedzy będzie mi pozazdrościł nie jeden zielarz :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko moja laseczko tak sie ciesze od razu mi sie geba usmiechnela tak jak bym to byla ja i zgubila te kiloski ;)

wierzylam w ciebie od poczatku i tak trzymaj a winko to jak najbardziej dozwolone szczegolnie w takim dniu DUZA BUZKA !!!!!! :grin:

Dziękuję Balbinko,Polu i Edytko!

Pamiętacie post drugiego pana,który się u nas wypowiadał?Pisał o gorzkiej soli do kupienia w aptece torebka na dwa razy 1,5 zł.przetestowałam działa,kto ma opory przed lewatywą może spróbować.U mnie zadziałała w 4 godz.po wypiciu,i 3 razy byłam na posiedzeniu,i wyczyściła też dokładnie,wchodzę w szczegóły by wiedzieć jak działa wrazie gdyby ktoś planował jakieś wyjście.

Potwierdzam działanie soli gorzkiej,też chyba już o tym pisałam.U mnie jest to środek na zatrucia wszelkiego rodzaju.Jeśli żołądek boli i jest biegunka to też polecam sól gorzką.Na przeczyszczenie też działa,ale sól gorzka to chemia i w nadmiernych ilościach powoduje wypłukanie naturalnego szlamu z jelit i może być szkodliwa.Więc radzę nie przesadzać.Lewatywa jest bardziej naturalnym środkiem na przeczyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Apropo lewatyw i innych :grin: są w aptece działające podobnie jak lewatywa czopki glicerynowe. Wkłada się taki, chodzi kilka - kilkanaście minut i sru ;)

Co prawda nie potrzebuję, ale warto wiedzieć o tych wlewnikach.

Pozdrawiam ciepło z zimnych Kujaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello dziewczyny.

Jakie Wy macie zabójcze tempo. Przez wczorajsze popołudnie, wieczór i dzisiejszy ranek...tyle stron.....I co ja się tu dowiaduje - lewatywy wielokrotnego i jednorazowego użytku, sól gorzka itp. Co prawda dobry i dość szybki sposób.....i ja muszę to przemyśleć gdy będą jakieś zastoje....bo jak na razie trochę się ruszyło ale ja ratują się tabletkami i normosanem i jakoś działa. Ale może lewatywa to tak pożądniej przeczyści "na całej linii". Ja miałam raz robioną 3,5 roku temu przed porodem-bezboleśnie i szybko i nie było to niezbyt miłe - uczucie podobne do takiego jakby się wkładało czopek i po kilku lub kilkunastu minutach....na kibelek.....i zeszło dosłownie wszystko. To pewnie jest uwidocznione na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane

Pamiętacie post drugiego pana,który się u nas wypowiadał?Pisał o gorzkiej soli do kupienia w aptece torebka na dwa razy 1,5 zł.przetestowałam działa,kto ma opory przed lewatywą może spróbować.U mnie zadziałała w 4 godz.po wypiciu,i 3 razy byłam na posiedzeniu,i wyczyściła też dokładnie,wchodzę w szczegóły by wiedzieć jak działa wrazie gdyby ktoś planował jakieś wyjście.

Wracając do pietruszki,śmiejąc się że każda mężatka powie,miałam na myśli nie brak popędu tylko przyśpieszenie orgazmu,a na sikanie znaszłam taki przepis;

0,5 g naci zalać 1 litrem wody,przykryć na 15 minut.Pić 3 filiżanki dziennie.

Oprucz popędu ma jeszcze regulować okres i w te dni zmniejszać ból

.Pa.

He, he, he pamiętam jak o soli gorzkiej mówił chyba Lenox ale nie próbowałam jeszcze tego

Dziękuję Balbinko,Polu i Edytko!

Potwierdzam działanie soli gorzkiej,też chyba już o tym pisałam.U mnie jest to środek na zatrucia wszelkiego rodzaju.Jeśli żołądek boli i jest biegunka to też polecam sól gorzką.Na przeczyszczenie też działa,ale sól gorzka to chemia i w nadmiernych ilościach powoduje wypłukanie naturalnego szlamu z jelit i może być szkodliwa.Więc radzę nie przesadzać.Lewatywa jest bardziej naturalnym środkiem na przeczyszczenie.

I skoro nasze guru mówi, żeby nie przesadzać to trzeba się tego trzymać. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, żeby wypić taki roztwór byle nie za często.

Ale fajnie dziewczyny....i ja się nauczyłam wstawiać po kilka cytatów w jednym poście.

I jestem zadowolona bo waga spadła o 300 gram juppppiiiiii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiecie jeszcze w pracy każdy się jakoś tak dziwnie patrzy i stale słyszę "jak Ty schudłaś", "co Ty robisz" he he he. Ale każdemu z osobna nie będę opowiadać o diecie..... bo mogę usłyszeć, że za dużo wyrzeczeń albo ze za długo....ale niestety nie ma diety cud. Trzeba trochę poświecenia i wytrwałości. To narazie kochaniutkie. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.